Twoje wyzwanie – Twoja energia – Twój bieg. Wygraj pakiet na Bieg Rzeźnika od Squeezy!

Jesteś biegaczem, który lubi wyzwania? Jeśli ani chwili nie zastanawiałeś się co odpowiedzieć – to konkurs właśnie dla Ciebie. Udowodnij nam, że naprawdę kochasz bieganie w poza miejskiej dżungli i niestraszna Ci ilość przewyższeń w biegach trail. Dodatkowo, zapoznaj się z informacją dlaczego tak istotne w biegach, zwłaszcza na dłuższych dystansach, jest systematyczne dostarczanie energii w odpowiednich dawkach i formie, a potem odpowiedz na poniższe pytanie konkursowe i pobiegnij ze swoim kompanem w jednym z najbardziej prestiżowych biegów w Polsce – tegorocznej edycji Biegu Rzeźnika 27-28 maja!

Biegaczu, zapamiętaj by podczas długiego biegu:

  • sięgać po batony energetyczne i żele – uzupełniać zapasy glikogenu
  • dostarczać energii w łatwo przyswajalnej formie – żele
  • popijać żele energetyczne wodą – dzięki temu zapewnisz prawidłową przyswajalność
  • korzystać z żeli z dodatkiem kofeiny – stymuluje wydajność, tłumi skurcze, zwiększa wchłanianie cukru w jelitach.

CO ZROBIĆ? Odpowiedz na pytanie konkursowe Squeezy

Odpowiedz na pytanie: jaka jest Twoja strategia żywieniowa na długie wybieganie i dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać pakiet startowy na Bieg Rzeźnika? W odpowiedzi koniecznie zamieść hasztag: #SqueezyPolska. Zachęcamy również do zamieszczania zdjęć, które obrazują Twoją miłość do biegów trail. Jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę główną – 1 miejsce, a zdecydujesz się na odpowiedź w formie zdjecia, zamieść zdjęcie obrazujące Ciebie wraz z treningowym partnerem – Bieg Rzeźnika to bieg w parach. I udowodnij nam, że nagroda główna – pakiet dla dwóch osób, powinien trafić właśnie w Wasze ręce!

Biegasz sam? Nie szkodzi – odpowiedz na powyższe konkursowe pytanie w dowolnej formie (pisemnej lub zdjęcie) i zawalcz o resztę nagród.

JAKIE NAGRODY czekają na zwycięzców?

1 miejsce – pakiet startowy na bieg Rzeźnika (dla 2 osób)

2 miejsce – podwójny pakiet odżywek Squeezy – zestaw biegacza oraz 2x opaski kompresyjne Compressport na uda 4QUADS

3 miejsce – podwójny pakiet Squeezy (Squeezy żele energetyczne 12 sztuk, Squeezy Energy Bar BIO, saszetka Squeezy Energy Drink 50g) oraz 2x opaski kompresyjne Compressport na łydki R2 FLUO

REGULAMIN – czyli co, gdzie, kiedy?

Odpowiedzi na pytania konkursowe udzielacie w odpowiedziach pod treścią konkursu lub na fanpage Trening Biegacza pod postem konkursowym.

  1. Jeśli chcesz zawalczyć o nagrodę główną – pakiet startowy dla dwóch osób na Bieg Rzeźnika – musisz wziąć udział w konkursie z osobą, która wystartuje z Tobą w wyżej wymienionym biegu. W przypadku nagród za 2-3 miejsce, zwycięzcy zostaną wyłonieni zarówno spośród zgłoszeń w parach jak i indywidualnych.
  2. Każdy uczestnik konkursu (lub w odniesieniu do walki o pierwsze miejsce – konkursowa „para”) może udzielić wyłącznie jednej odpowiedzi.
  3. Konkurs trwa od dnia 15 marca do 22 marca 2016 r., do godziny 22.00.
  4. Rozwiązanie konkursu i listę zwycięzców opublikujemy 25.03.2016 w komentarzu pod treścią konkursu i w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza.
  5. Zwycięzcy mają 7 dni na kontakt z redakcją portalu TreningBiegacza.pl via e-mail: sekretariat@treningbiegacza.pl, od daty publikacji listy wygranych.

Fundatorem nagród jest marka Squeezy, która już kolejny sezon wspierać Was będzie na trasie całego cyklu biegów Bieg Rzeźnika.