Trwają zapisy do ANWIL PÓŁMARATON WŁOCŁAWEK

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W niedzielę,  8 października 2017roku Włocławek ponownie gościć będzie biegaczy z całej Polski, którzy zmierzą się z dystansem półmaratonu. Czwarta edycja tego biegu zyskała tytularnego sponsora, którym został ANWIL S.A. Lider gospodarczy regionu od lat zaangażowany jest w rozwój sportu na najwyższym poziomie. 

ANWIL wspiera rekordzistkę Polski w półmaratonie Katarzynę Kowalską, znany jest również z zaangażowania w drużynę koszykówki ekstraklasy mężczyzn ANWIL Włocławek, która od 25 lat nieprzerwanie walczy na najwyższym poziomie rozgrywek. Tym razem władze ANWILU zdecydowały się wesprzeć organizację jednego z najmłodszych polskich półmaratonów: Anwil Półmaraton Włocławek.

Trasa jest wytyczona ulicami miasta i posiada atest PZLA. Organizatorem przedsięwzięcia jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy VECTRA przy współpracy  Urzędu Miasta Włocławek i Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. Start i meta na włocławskim  stadionie przy al. Chopina 8. W programie zaplanowano również biegi dla dzieci.

Na stronie TUTAJ trwają zapisy, a organizatorzy pracują nad dopilnowaniem by tego dnia uczestnicy imprezy czuli się wyjątkowo i byli zadowoleni nie tylko z uzyskania rekordów życiowych, ale przede wszystkim z miło spędzonego czasu w stolicy Kujaw. Dzięki wsparciu licznego grona sponsorów, organizatorzy zaplanowali nagrody finansowe dla zawodników startujących indywidualnie oraz dla najlepszych zespołów. Wśród pierwszych zgłoszonych teamów są między innymi  DRUMET w RUCHU czy ANWIL TEAM, w którym wystartuje Katarzyna Kowalska.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?