fbpx
wybiegaj w przyszlosc z oshee 2

Ostatnie dni na dołączenie do Ligi Biegowej!

Udało Ci się ukończyć w tym roku nieco biegów? Zarejestruj się na Lidze Biegowej do końca września i sprawdź, jak wysoko w rankingach jesteś! Zabawa jest bezpłatna i dostępna dla każdego – bez względu na wiek, poziom sportowy czy miejsce zamieszkania. Co więcej, ma również wymiar charytatywny! 

O co chodzi? Załóż bezpłatnie konto na www.ligabiegowa.pl. W ciągu 48 godzin zobaczysz wyniki wszystkich swoich startów na dystansach 5 km, 10 km, półmaratonów i maratonów od początku roku. Wyniki przeliczają się na punkty, a Ty automatycznie dołączasz do rywalizacji z biegaczami z całej Polski, porównujesz statystyki i zyskujesz dodatkową motywację do treningów.

Punkty z tegorocznych biegów otrzymasz jednak tylko wtedy, gdy zarejestrujesz się do dnia
30 września 2023 r. Po tym czasie również możesz założyć konto, jednak do rywalizacji dołączysz od nowego roku.

Fot. Emma Simpson unsplash

Czym dokładnie jest Liga Biegowa?

Liga Biegowa to wyjątkowa, bezpłatna platforma dla biegaczy. Dotychczas zgromadziła prawie 9,5 tysiąca biegaczy z całej Polski!

  • zasady są bardzo proste, można dołączyć w dowolnym momencie
  • Liga jest całkowicie bezpłatna, wystarczy się zarejestrować na stronie www.LigaBiegowa.pl
  • można rywalizować na czterech najpopularniejszych dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km i 42,2 km, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo!
  • Wyniki z biegów automatycznie są zapisywane w systemie, aktualizowane na Twoim profilu i przeliczane na punkty – nie musisz nic robić!

W grudniu podsumujemy wyniki i ogłosimy zwycięzców. Nagrody zostaną przyznane nie tylko najbardziej wytrwałym, ale także najwytrwalszym uczestnikom. Co roku wyróżniamy ok. 140 osób! Zwycięzcy w ponad 80 kategoriach otrzymają unikalne, spersonalizowane medale.

wybiegaj w przyszlosc z oshee 1

Biegaj i pomagaj młodym sportowcom

Liga Biegowa ma również cel charytatywny. „WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ z OSHEE” to akcja organizowana w ramach Ligi, we współpracy z marką Oshee. Dzięki niej wspierasz polską młodzież trenującą lekkoatletykę.

I tu zasady również są niezwykle proste: Ty biegasz, a my przeliczamy pokonane kilometry na napoje Oshee. Następnie przekazujemy je młodzieży trenującej w klubach lekkoatletycznych w całej Polsce. Dosłownie każdy kilometr ma znaczenie!.

Dołącz już dziś!

Pamiętaj, tylko do końca września możesz włączyć się do tegorocznej rywalizacji. Wejdź na stronę Ligi Biegowej, zarejestruj się i poczekaj, aż na Twoim profilu pojawią się wyniki z dotychczasowych startów.

Organizatorem akcji jest Fundacja Zdrowy Ruch. Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej informacji na: www.LigaBiegowa.pl.

Pasted Graphic 2

Ligę Biegową organizuje Fundacja Zdrowy Ruch. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem projektu jest marka Oshee oraz Enduhub. Więcej informacji na www.ligabiegowa.pl/ , Facebooku oraz Instagramie.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
B3K 23 2048 62

Kenijczycy David Kiprono Metto i Philice Cheboriot Kipkerio zwycięzcami PGE Energia Ciepła 16. Biegu Trzech Kopców

Następne
NZ9 2966

Przed nami weekend ze świętem biegania z bazą w TAURON Arenie Kraków!

Powiązane artykuły

piaty raz sladami bronka malinowskiego 01
Czytaj dalej

Piąty raz Śladami Bronka Malinowskiego

Rozpoczęły się zapisy na V Półmaraton Grudziądz – Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Impreza odbędzie się 1 maja 2017 r. W jubileuszowej, piątej edycji biegu udział weźmie 750 zawodników.