Na stronie głównej serwisu opublikowaliśmy wtyczkę poprzez którą możesz nam pokazać twoją biegową rzeczywistość. Wiem osobiście jak często może nie chcieć się wyjść na trening. Daj odrobinę motywacji sobie i innym. Podziel sie swoją biegową rzeczywistością, pokaż nam jak biegasz, jak wygląda Twoje biegowe otoczenie.

Instrukcja obsługi

Raz na tydzień z wysłanych przez Was zdjęć wybierzemy jedno i nagrodzimy je książkowym prezentem (wszystko na nasz koszt), tytuły książek mocno zróżnicowane, ale wszystkie mocno związane ze zdrowiem, bieganiem i naszymi wspólnymi pasjami.

Wystarczy, że zjedziesz na dół tego artykułu, w formularzu wpiszesz swoje imię, podasz swój adres e-mail i załączysz zdjęcie. Możesz to zrobić zarówno z komputera jak i bezpośrednio przez telefon. Jeśli chcesz, dodaj też opis i linki do swoich mediów społecznościowych (Instagram, Facebook, STRAVA) – w przypadku publikacji Twego zgłoszenia, postaramy się oznaczyć Twoje kanały (tam, gdzie się da 😉 ). Poniżej znajdziesz krótką instrukcję obrazkową.

Twoja biegowa rzeczywistość - użyj formularza zgłoszeniowego na stronie głównej.
Użyj formularza zgłoszeniowego na stronie głównej.

Po poprawnym wysłaniu formularza zobaczysz komunikat:

Notification Center 1
Twoja biegowa rzeczywistość 3

Co tydzień w poniedziałek opublikujemy nowy artykuł w kategorii Konkursy. Znajdziesz w nim wszystkie zdjęcia przesłane przez użytkowników w minionym tygodniu.

Ważne – konkurs biegowa rzeczywistość

Przesyłając zdjęcia wyrażasz zgodę na ich publikację w serwisie TreningBiegacza.pl oraz publikację Twojego imienia i nazwiska, gdy wygrasz w danym tygodniu konkurs.

Inne

  • możesz przesłać więcej niż jedno zdjęcie
  • okres tygodniowej zbiórki zdjęć zaczyna się w poniedziałek po północy, a kończy w niedzielę o 23:59
  • tematem zdjęcia możesz być Ty, ale równie dobrze może to być inspirujący widok, krajobraz, ścieżka biegowa, czy miejsce, którym chcesz się podzielić z innymi

Prośba do Ciebie

Chcemy tworzyć serwis TreningBiegacza.pl z Twoim udziałem. Dlatego jeśli masz jakikolwiek pomysł, jak usprawnić, ulepszyć i zrobić ten pomysł bardziej atrakcyjnym, napisz proszę do mnie (p.niemczuk@treningbiegacza.pl).

A może chciałbyś mi pomóc w obsłudze tego konkursu? Zbieraniu zdjęć, przygotowywaniu zbioru zdjęć, publikacji i wyborze zwycięzców? Jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco, napisz na p.niemczuk@treningbiegacza.pl

Chcę poznać Twój biegowy świat. Dlatego pokaż mi swój kawałek biegowej rzeczywistości.  Ogłaszamy konkurs! Biegaj, rób inspirujące zdjęcia i załączaj je tutaj przez poniższy formularz. Raz na tydzień zbierzemy wszystkie fotki, opublikujemy je, aby każdy mógł je zobaczyć i się zainspirować. Najfajniejsza fotka zostanie nagrodzona książką. Więcej informacji.

    Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

    >