fbpx
Pokaż swoją biegową rzeczywistość

Twoja biegowa rzeczywistość

Na stronie głównej serwisu opublikowaliśmy wtyczkę poprzez którą możesz nam pokazać twoją biegową rzeczywistość. Wiem osobiście jak często może nie chcieć się wyjść na trening. Daj odrobinę motywacji sobie i innym. Podziel sie swoją biegową rzeczywistością, pokaż nam jak biegasz, jak wygląda Twoje biegowe otoczenie.

Instrukcja obsługi

Raz na tydzień z wysłanych przez Was zdjęć wybierzemy jedno i nagrodzimy je książkowym prezentem (wszystko na nasz koszt), tytuły książek mocno zróżnicowane, ale wszystkie mocno związane ze zdrowiem, bieganiem i naszymi wspólnymi pasjami.

Wystarczy, że zjedziesz na dół tego artykułu, w formularzu wpiszesz swoje imię, podasz swój adres e-mail i załączysz zdjęcie. Możesz to zrobić zarówno z komputera jak i bezpośrednio przez telefon. Jeśli chcesz, dodaj też opis i linki do swoich mediów społecznościowych (Instagram, Facebook, STRAVA) – w przypadku publikacji Twego zgłoszenia, postaramy się oznaczyć Twoje kanały (tam, gdzie się da 😉 ). Poniżej znajdziesz krótką instrukcję obrazkową.

Twoja biegowa rzeczywistość - użyj formularza zgłoszeniowego na stronie głównej.
Użyj formularza zgłoszeniowego na stronie głównej.

Po poprawnym wysłaniu formularza zobaczysz komunikat:

Notification Center 1

Co tydzień w poniedziałek opublikujemy nowy artykuł w kategorii Konkursy. Znajdziesz w nim wszystkie zdjęcia przesłane przez użytkowników w minionym tygodniu.

Ważne – konkurs biegowa rzeczywistość

Przesyłając zdjęcia wyrażasz zgodę na ich publikację w serwisie TreningBiegacza.pl oraz publikację Twojego imienia i nazwiska, gdy wygrasz w danym tygodniu konkurs.

Inne

 • możesz przesłać więcej niż jedno zdjęcie
 • okres tygodniowej zbiórki zdjęć zaczyna się w poniedziałek po północy, a kończy w niedzielę o 23:59
 • tematem zdjęcia możesz być Ty, ale równie dobrze może to być inspirujący widok, krajobraz, ścieżka biegowa, czy miejsce, którym chcesz się podzielić z innymi

Prośba do Ciebie

Chcemy tworzyć serwis TreningBiegacza.pl z Twoim udziałem. Dlatego jeśli masz jakikolwiek pomysł, jak usprawnić, ulepszyć i zrobić ten pomysł bardziej atrakcyjnym, napisz proszę do mnie (p.niemczuk@treningbiegacza.pl).

A może chciałbyś mi pomóc w obsłudze tego konkursu? Zbieraniu zdjęć, przygotowywaniu zbioru zdjęć, publikacji i wyborze zwycięzców? Jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco, napisz na p.niemczuk@treningbiegacza.pl

Chcę poznać Twój biegowy świat. Dlatego pokaż mi swój kawałek biegowej rzeczywistości.  Ogłaszamy konkurs! Biegaj, rób inspirujące zdjęcia i załączaj je tutaj przez poniższy formularz. Raz na tydzień zbierzemy wszystkie fotki, opublikujemy je, aby każdy mógł je zobaczyć i się zainspirować. Najfajniejsza fotka zostanie nagrodzona książką. Więcej informacji.

  Razem
  0
  Shares

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Poprzednie
  KAMI0799

  59. Bieg Westerplatte dla większej liczby uczestników

  Następne
  Pokaż swoją biegową rzeczywistość

  Twoja biegowa rzeczywistość - wyniki konkursu, tydzień #1

  Powiązane artykuły

  Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
  Sprawdź, co to za model