Nike + Free Run zaprasza na wydarzenie biegowe

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Już 30 maja wystartuje nie jeden, ale 10 biegów pod wspólnym szyldem Nike+ Free Run, w których będziesz mogła pobiec wyłącznie dla frajdy ze wspólnego wysiłku. TreningBiegacza.pl ma do rozdania 10 pakietów startowych na tę imprezę.

Nasza redakcja przygotowała 10 pakietów dla uczestniczek w sobotnim Nike+ Free Run. Wystarczy wysłać wiadomość na adres primo@treningbiegacza.pl w temacie wpisując „Nike+ Free Run Konkurs oraz nazwisko liderki jednego z  poniżej wymienionych biegów”, a w treści podając swoje imię, nazwisko, datę urodzenia oraz rozmiar koszulki.

Warto się śpieszyć, ponieważ o przyznaniu pakietu decyduje kolejność zgłoszeń! Do wyboru mamy pakiety startowe na następujące dystanse:

  • Trasa 7 km, liderka Danuta Urbanik, miejsce zbiórki: Park Skaryszewski, zbiórka przy wejściu do parku od strony Ronda Jerzego Waszyngtona,
  • Trasa 6 km, liderka Aneta Kaczmarek, miejsce zbiórki: Kępa Potocka, skrzyżowanie ulic Podleśnej i Gwiaździstej,
  • Trasa 3 km, liderka Alicja Benedykt, miejsce zbiórki – Park Fontann, wejście od ulic Sanguszki i Wybrzeże Gdańskie.

Jeżeli nie uda Ci się wziąć udziału w naszym konkursie, zarejestruj się na wybrany bieg klikając tu.

Miasteczko biegowe oraz meta pozostają jeszcze tajemnicą. Jedno jest pewne! Można spodziewać się w nich mocy – nie tylko sportowych – atrakcji. Na uczestniczki czekać będą specjalne strefy aktywności oraz finałowa niespodzianka!

Na event składa się nie jeden, ale 10 niezależnych biegów, odbywających się na 6 różnych dystansach z wielkim finałem w Arkadach Kubickiego. Każdy z nich poprowadzą prawdziwe gwiazdy, m.in. Ania Lewandowska, medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym, aktorka Kasia Bujakiewicz czy Danuta Urbanik, złota Medalistka Mistrzostw Europy w Biegach Przełajowych.