XVIII Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor – oj, działo się !

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Sportowe atrakcje na XVIII Wielkim Rodzinnym Pikniku Radia Kolor ! Za nami osiemnasta edycja naszej rodzinnej imprezy. Tym razem Park Kultury w Powsinie zamienił się w arenę sportowych zmagań. I to był strzał dziesiątkę!

Warszawiacy tłumnie ruszyli do Powsina w niedzielne popołudnie. Czekamy na oficjalne dane, ale już teraz szacuje się, że park odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy gości! Tegoroczny Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor dosłownie rozlał się po całym Parku Kultury. W strefie Radia Kolor na dorosłych gości czekały pokazy zumby, Tai-Chi, aeroboksu czy szkolenie z indoor cyclingu. Na naszej scenie gościli sportowcy i eksperci, którzy służyli pomocą i cennymi radami wszystkim zainteresowanym. Na stanowiskach naszych partnerów można było przyjrzeć się najciekawszym modelom nowych aut, uzyskać porady medyczne czy spróbować czegoś pysznego. Jak zwykle nie zabrakło też ulubionych zabaw dla najmłodszych. Malowaniu buziek czy skoków w nadmuchiwanych zjeżdżalnia nie było końca! Prawdziwą furorę zrobiła także zabawa w poszukiwaczy skarbów, w której sześcioosobowe drużyn ruszyły w pogoń za przygodami i nagrodami.

xviii-wielki-rodzinny-piknik-radia-kolor-oj-dzialo-sie-01-01

Dużym zainteresowaniem cieszyła się także strefa Akademii Wychowania Fizycznego. Tutaj nasi mali goście mogli zmierzyć się z bulami, krokietem, dyskołapem, pochylnią i minigolfem. Radość uczestników była tak ogromna, że rodzice nie wytrzymywali napięcia i też próbowali swoich sił!

Prawdziwe oblężenie przeżyło Miasteczko Legii. Tutaj specjaliści stołecznego klubu wraz ze sportowcami zarażali pasją do koszykówki, tenisa i oczywiście  – piłki nożnej. Do boju uczestników zagrzewał niezawodny spiker stadionu z Łazienkowskiej – Wojciech Hadaj. Na terenie miasteczka można było kupić także klubowe gadżety, czy dowiedzieć się więcej na temat Legia Schools – profesjonalnych szkółek sportowych dla najmłodszych. Kto wie, może w Powsinie narodził się kolejny sportowy talent na miarę Michała Żyro i czy Michała Masłowskiego, którzy z radością pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Legioniści pochwalili się też należącym do warszawiaków piłkarskim Pucharem Polski.

xviii-wielki-rodzinny-piknik-radia-kolor-oj-dzialo-sie-01-04

Za rok widzimy się w Parku Kultury w Powsinie! Gwarantujemy równie świetną rozrywkę dla całych rodzin i jeszcze więcej sportowych atrakcji!