Kontuzja? Wypożycz bezpłatnie sprzęt rehabilitacyjny.

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Sport to zdrowie. Biegamy, jeździmy na rowerze, pływamy i z ekscytacją oczekujemy zimy, aby wziąć narty pod pachę i ruszyć na podbój stoków. W większości (całe szczęście!) wychodzimy z treningów cało, ale czasami, noga się podwinie i kontuzja murowana. Teraz nie musimy się martwić skąd weźmiemy sprzęt, aby przetrwać ten ciężki czas – Eco Textil uruchomił bezpłatną, internetową wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego.

Urazów i kontuzji unikamy jak ognia, ale jak już się zdarzą to musimy przetrwać ten okres. Do tej pory, przy uszkodzeniu kończyn dolnych byliśmy zmuszeni wypożyczyć sprzęt na własny koszt, aby móc funkcjonować. Bardzo często jego transport był dość kłopotliwy.

Z nowoczesnym rozwiązaniem spieszy fundacja Eco Textil

– Uruchomiliśmy internetową wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego. Osoby potrzebujące mogą korzystać ze sprzętu całkowicie za darmo, pokrywają jedynie koszt dostarczenia i odebrania przesyłki. Co więcej sprzęt dostarczamy pod drzwi, więc osoba kontuzjowana nie musi się martwić o transport na przykład kul – mówi Monika Lipnicka z Fundacji Eco Textil inicjatorka wypożyczalni internetowej.

Do dyspozycji wypożyczających będą: kule ortopedyczne, wózki inwalidzkie, balkoniki a nawet stabilne rowery trójkołowe.

Jak to działa?

Wchodzimy na stronę www.ecotextil.pl, przechodzimy do zakładki – wypożyczalnia i wypełniamy formularz, który zajmuje nam dosłownie kilka minut. Wysyłamy i czekamy na rozpatrzenie wniosku, maksymalnie 24 godziny.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Sprzęt możemy wypożyczyć na określony czas – 2 lub 3 miesiące, a nawet pół roku. Wypożyczający ponosi jedynie koszt związany z dostarczeniem i odebraniem sprzętu.

Uruchomienie bezpłatnej wypożyczalni sprzętu jest formą podziękowania wszystkim ludziom, którzy oddają niepotrzebną odzież do specjalnych pojemników z logo Eco Textil lub Polskiego Czerwonego Krzyża. To dzięki środkom pochodzącym z recyklingu tekstyliów bezpłatne udostępnienie osobom potrzebującym kul, wózków, trójkołowych rowerów i chodzików stało się możliwe.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?