Ćwierćmaraton Logmaster – do biegu, gotowi, START!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W tym roku, ponownie na zakończenie lata, bo już 11 września, odbędzie się 3. Edycja Ćwierćmaratonu Logmaster – impreza biegowa, która powstała z zamiłowania do aktywności fizycznej. Pomysł na organizację tego wydarzenia narodził się kilka lat temu w podwarszawskim Radzyminie, gdzie siedzibę ma firma Logmaster – rodzinna firma logistyczna, pałająca miłością do biegania, a także do takich dyscyplin jak trekking czy wspinaczka.  Wierzymy w to, iż wspólne uprawianie sportu wzmacnia wzajemne relacje, motywuje do większych osiągnięć oraz wprowadza nas w wyższy poziom pozytywnej energii. 

W duchu tych wartości chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich pasjonatów biegania do spędzenia wspólnie tej wrześniowej niedzieli. Organizatorzy, chcąc docenić jak największą ilość osób, przygotowali kilka kategorii wiekowych dla Kobiet i Mężczyzn oraz klasyfikację generalną – zapisy tutaj. Firma Logmaster, w nawiązaniu do profilu swojej działalności przygotowała już po raz drugi kategorię zespołową dla logistyków, w której biorą udział drużyny z różnych firm z całej Polski, co daje świetną okazję do integracji współpracowników. Każdy Uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal, a wygrani specjalnie przygotowane nagrody.

cwiercmaraton-logmaster-do-biegu-gotowi-start-01

Zeszłoroczne edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem biegaczy z różnych środowisk. Uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają profesjonalne przygotowanie Ćwierćmaratonu oraz niezwykle rodzinną i przyjazną atmosferę podczas imprezy. Oczywiście Organizatorzy, nie zapominając o najmłodszych, przygotowali także bieg dla dzieci, w którym przewidzianych jest kilka kategorii wiekowych. Każdy przyszły sportowiec także otrzyma upominek. Nie ciężko jest zatem stwierdzić, że Ćwierćaraton Logmaster jest nieprzeciętną imprezą sportową, która daje możliwość spędzenia rodzinnej i aktywnej niedzieli.

cwiercmaraton-logmaster-do-biegu-gotowi-start-02

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia nas już 11 września 2016r. w Radzyminie k. Warszawy. Mamy nadzieję, iż razem będziemy się świetnie bawić biegnąc, wspierając najbliższych czy kibicując nieznajomym. Wszelkie szczegóły dotyczące tej wyjątkowej imprezy znajdują się na stronie internetowej www.cwiercmaraton.pl .

Do zobaczenia!