fbpx
cwiercmaraton logmaster do biegu gotowi start 03

Ćwierćmaraton Logmaster – do biegu, gotowi, START!

W tym roku, ponownie na zakończenie lata, bo już 11 września, odbędzie się 3. Edycja Ćwierćmaratonu Logmaster – impreza biegowa, która powstała z zamiłowania do aktywności fizycznej. Pomysł na organizację tego wydarzenia narodził się kilka lat temu w podwarszawskim Radzyminie, gdzie siedzibę ma firma Logmaster – rodzinna firma logistyczna, pałająca miłością do biegania, a także do takich dyscyplin jak trekking czy wspinaczka. Wierzymy w to, iż wspólne uprawianie sportu wzmacnia wzajemne relacje, motywuje do większych osiągnięć oraz wprowadza nas w wyższy poziom pozytywnej energii.

W tym roku, ponownie na zakończenie lata, bo już 11 września, odbędzie się 3. Edycja Ćwierćmaratonu Logmaster – impreza biegowa, która powstała z zamiłowania do aktywności fizycznej. Pomysł na organizację tego wydarzenia narodził się kilka lat temu w podwarszawskim Radzyminie, gdzie siedzibę ma firma Logmaster – rodzinna firma logistyczna, pałająca miłością do biegania, a także do takich dyscyplin jak trekking czy wspinaczka.  Wierzymy w to, iż wspólne uprawianie sportu wzmacnia wzajemne relacje, motywuje do większych osiągnięć oraz wprowadza nas w wyższy poziom pozytywnej energii. 

W duchu tych wartości chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich pasjonatów biegania do spędzenia wspólnie tej wrześniowej niedzieli. Organizatorzy, chcąc docenić jak największą ilość osób, przygotowali kilka kategorii wiekowych dla Kobiet i Mężczyzn oraz klasyfikację generalną – zapisy tutaj. Firma Logmaster, w nawiązaniu do profilu swojej działalności przygotowała już po raz drugi kategorię zespołową dla logistyków, w której biorą udział drużyny z różnych firm z całej Polski, co daje świetną okazję do integracji współpracowników. Każdy Uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal, a wygrani specjalnie przygotowane nagrody.

cwiercmaraton-logmaster-do-biegu-gotowi-start-01

Zeszłoroczne edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem biegaczy z różnych środowisk. Uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają profesjonalne przygotowanie Ćwierćmaratonu oraz niezwykle rodzinną i przyjazną atmosferę podczas imprezy. Oczywiście Organizatorzy, nie zapominając o najmłodszych, przygotowali także bieg dla dzieci, w którym przewidzianych jest kilka kategorii wiekowych. Każdy przyszły sportowiec także otrzyma upominek. Nie ciężko jest zatem stwierdzić, że Ćwierćaraton Logmaster jest nieprzeciętną imprezą sportową, która daje możliwość spędzenia rodzinnej i aktywnej niedzieli.

cwiercmaraton-logmaster-do-biegu-gotowi-start-02

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia nas już 11 września 2016r. w Radzyminie k. Warszawy. Mamy nadzieję, iż razem będziemy się świetnie bawić biegnąc, wspierając najbliższych czy kibicując nieznajomym. Wszelkie szczegóły dotyczące tej wyjątkowej imprezy znajdują się na stronie internetowej www.cwiercmaraton.pl .

Do zobaczenia!

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
nizsze wpisowe na amberexpo polmaraton gdansk tylko do konca sierpnia 01

Niższe wpisowe na AmberExpo Półmaraton Gdańsk tylko do końca sierpnia!

Następne
ostatnia szansa na udzial w garmin ultra race 01

Ostatnia szansa na udział w Garmin Ultra Race!

Powiązane artykuły

cala polska biega z mapa pobiegna tez w kielcach 01
Czytaj dalej

Cała Polska biega z mapą. Pobiegną też w Kielcach

Ruszyły zapisy do pierwszej edycji Binkowski Run, który odbędzie się już 28 sierpnia w Kielcach. To rodzinna impreza biegowa, skierowana zarówno do profesjonalistów, pasjonatów biegów oraz tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy zmierzyć się ze sobą w biegu na orientację. Gośćmi specjalnymi wydarzenia, zagrzewającymi biegaczy do walki, będą wracający z Igrzysk Olimpijskich w Rio, piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce. Zawody odbędą się w pięknych terenach Parku Baranowskiego, obok kompleksu hotelowego Binkowski Resort.