fbpx
armageddonchallenge 9 lipca zadrzy ziemia 03

ArmageddonChallenge – 9 lipca zadrży ziemia

9 lipca odbędzie się III edycja Armageddon w miejscu Sabat Krajno koło Kielc – organizacja, która już na stałe wpisuje się w harmonogram biegów w Polsce, co ich wyróżnia w czym są inni? Tutaj znajdziecie odpowiedż, każdy z biegów jest organizowany pod hasłem “Biegnę dla ….” , pierwsze dwie edycję to hasło biegnę dla Jasia i biegnę dla Stasia, gdzie część dochodu jest przekazywane na pomoc w leczeniu chorych dzieci, ale i nie tylko organizacja i fundacja armageddon pomaga każdemu.

9 lipca odbędzie się III edycja Armageddon w miejscu Sabat Krajno koło Kielc – organizacja, która już na stałe wpisuje się w harmonogram biegów w Polsce, co ich wyróżnia w czym są inni? Tutaj znajdziecie odpowiedż, każdy z biegów jest organizowany pod hasłem “Biegnę dla ….” , pierwsze dwie edycję to hasło biegnę dla Jasia i biegnę dla Stasia, gdzie część dochodu jest przekazywane na pomoc w leczeniu chorych dzieci, ale i nie tylko organizacja i fundacja armageddon pomaga każdemu.

armageddonchallenge-9-lipca-zadrzy-ziemia-01

ArmageddonChallenge to nie tylko bieg z przeszkodami  to dobra zabawa, promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, dajemy również szansę utalentowanej młodzieży wystąpić na naszej scenie aby swoją pasją zmotywowali innych. Do tej pory wystąpili u nas : Street Workout Hussars, X Racing Lesznowola, AJMANA, a już 9 lipca kolejni wykonawcy pokażą Wam swoje umięjętności, czy to muzyczne czy sportowe. Do grona wspierających nas osób dołączyli Mariusz Wach pięściarz, który biegł w I edycji, Marcin Różal Różalski, Łukasz Grass,Paulina Polak Branko.

Rozrywka dla całej rodziny

Miejsce III edycji to malowniczo położony teren w Górach Świętokrzyskich:

  • Park Rozrywki i Miniatur, Krajno Zagórze 43c  26-008 Górno (KIELCE) woj.świętokrzyskie.

 

armageddonchallenge-9-lipca-zadrzy-ziemia-02 Trasa licząca 10 km na pewno zadowoli najbardziej wymagających zawodników i miłośników biegów z przeszkodami, do pokonania będzie 7 zbiorników wodnych o zróżnicowanej ilości wody, dopasowanej specjalnie dla nas, będzie do pokonania stok narciarski z podbiegiem około 800 metrów pod górę, profesjonalny park linowy i zjazd 100 metrową tyrolką, do tego na trasie staną też nasze już dobrze znane przeszkody, takie jak rampa, ściany proste, czy ściana płaczu, zasieki, szałas, równoważnie, spacer z pieskiem czy bieg z workiem, dodatkowo specjalnie na tą edycję przygotujemy zjeżdzalnię i flybag, jak zwykle będzie nas wspierała organizacja FIA, wierni w gotowości pod bronią, więc będzie głośno i zadymione..)

Atrakcji nie zabraknie ani dla uczestników, ani dla osób im towarzyszących, dla dzieci zabawy w parku rozrywki a dla dorosłych będzie przygotowana specjalna strefa spa gdzie będzie można położyć się do basenu i oglądać całą imprezę i bieg na wielkim telebimie. 

armageddonchallenge-9-lipca-zadrzy-ziemia-04

Patroni medialni: Rmf maxxx i tvn 24

Ważna informacja

Koszt pakietu startowego:

  • do 8 czerwca to 139 zł
  • do 25 czerwca 159 zł
  • a do 8 lipca 179 zł

im szybciej tym taniej.

Każdy uczestnik otrzymuje w pakiecie koszulkę armageddonchallenge, upominek od organizatora, upominek od sponsora, na mecie piękny medal, upominek i wodę. Zawodnicy będą rywalizować w kategorii open mężczyzn i open kobiet, nagroda nasz uniklany i niepowtarzalny wieszak na medale i voucher na sumy pieniężne.

Zapraszamy do zapisów na stronie tutaj

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ii edycja biegu konstancinskiego im piotra nurowskiego juz 25 czerwca 01

II edycja Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego już 25 czerwca

Następne
jak zaczac cross training 5 alternatywnych cwiczen dla biegaczy 08

Jak zacząć cross-training: 5 alternatywnych ćwiczeń dla biegaczy

Powiązane artykuły

4 pko nocny wroclaw polmaraton co gdzie kiedy 04
Czytaj dalej

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – Co, gdzie, kiedy?

Półmaraton w Stolicy Dolnego Śląska to obecnie jedyna spośród dużych i liczących się w kraju i zagranicą imprez, organizowana nocą. Jej niespotykany klimat został błyskawicznie doceniony przez biegaczy - wszystkie tegoroczne pakiety startowe zostały wyprzedane w ciągu nieco ponad 3 miesięcy, w tempie około 100 dziennie. Dodatkowa pula 1000 miejsc spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem - wszystkie numery zostały sprzedane w godzinę. W biegu wystartuje łącznie rekordowe 10 000 osób.
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model