fbpx
armageddonchallenge 9 lipca zadrzy ziemia 03

ArmageddonChallenge – 9 lipca zadrży ziemia

9 lipca odbędzie się III edycja Armageddon w miejscu Sabat Krajno koło Kielc – organizacja, która już na stałe wpisuje się w harmonogram biegów w Polsce, co ich wyróżnia w czym są inni? Tutaj znajdziecie odpowiedż, każdy z biegów jest organizowany pod hasłem “Biegnę dla ….” , pierwsze dwie edycję to hasło biegnę dla Jasia i biegnę dla Stasia, gdzie część dochodu jest przekazywane na pomoc w leczeniu chorych dzieci, ale i nie tylko organizacja i fundacja armageddon pomaga każdemu.

9 lipca odbędzie się III edycja Armageddon w miejscu Sabat Krajno koło Kielc – organizacja, która już na stałe wpisuje się w harmonogram biegów w Polsce, co ich wyróżnia w czym są inni? Tutaj znajdziecie odpowiedż, każdy z biegów jest organizowany pod hasłem “Biegnę dla ….” , pierwsze dwie edycję to hasło biegnę dla Jasia i biegnę dla Stasia, gdzie część dochodu jest przekazywane na pomoc w leczeniu chorych dzieci, ale i nie tylko organizacja i fundacja armageddon pomaga każdemu.

armageddonchallenge-9-lipca-zadrzy-ziemia-01

ArmageddonChallenge to nie tylko bieg z przeszkodami  to dobra zabawa, promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, dajemy również szansę utalentowanej młodzieży wystąpić na naszej scenie aby swoją pasją zmotywowali innych. Do tej pory wystąpili u nas : Street Workout Hussars, X Racing Lesznowola, AJMANA, a już 9 lipca kolejni wykonawcy pokażą Wam swoje umięjętności, czy to muzyczne czy sportowe. Do grona wspierających nas osób dołączyli Mariusz Wach pięściarz, który biegł w I edycji, Marcin Różal Różalski, Łukasz Grass,Paulina Polak Branko.

Rozrywka dla całej rodziny

Miejsce III edycji to malowniczo położony teren w Górach Świętokrzyskich:

  • Park Rozrywki i Miniatur, Krajno Zagórze 43c  26-008 Górno (KIELCE) woj.świętokrzyskie.

 

armageddonchallenge-9-lipca-zadrzy-ziemia-02 Trasa licząca 10 km na pewno zadowoli najbardziej wymagających zawodników i miłośników biegów z przeszkodami, do pokonania będzie 7 zbiorników wodnych o zróżnicowanej ilości wody, dopasowanej specjalnie dla nas, będzie do pokonania stok narciarski z podbiegiem około 800 metrów pod górę, profesjonalny park linowy i zjazd 100 metrową tyrolką, do tego na trasie staną też nasze już dobrze znane przeszkody, takie jak rampa, ściany proste, czy ściana płaczu, zasieki, szałas, równoważnie, spacer z pieskiem czy bieg z workiem, dodatkowo specjalnie na tą edycję przygotujemy zjeżdzalnię i flybag, jak zwykle będzie nas wspierała organizacja FIA, wierni w gotowości pod bronią, więc będzie głośno i zadymione..)

Atrakcji nie zabraknie ani dla uczestników, ani dla osób im towarzyszących, dla dzieci zabawy w parku rozrywki a dla dorosłych będzie przygotowana specjalna strefa spa gdzie będzie można położyć się do basenu i oglądać całą imprezę i bieg na wielkim telebimie. 

armageddonchallenge-9-lipca-zadrzy-ziemia-04

Patroni medialni: Rmf maxxx i tvn 24

Ważna informacja

Koszt pakietu startowego:

  • do 8 czerwca to 139 zł
  • do 25 czerwca 159 zł
  • a do 8 lipca 179 zł

im szybciej tym taniej.

Każdy uczestnik otrzymuje w pakiecie koszulkę armageddonchallenge, upominek od organizatora, upominek od sponsora, na mecie piękny medal, upominek i wodę. Zawodnicy będą rywalizować w kategorii open mężczyzn i open kobiet, nagroda nasz uniklany i niepowtarzalny wieszak na medale i voucher na sumy pieniężne.

Zapraszamy do zapisów na stronie tutaj

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ii edycja biegu konstancinskiego im piotra nurowskiego juz 25 czerwca 01

II edycja Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego już 25 czerwca

Następne
jak zaczac cross training 5 alternatywnych cwiczen dla biegaczy 08

Jak zacząć cross-training: 5 alternatywnych ćwiczeń dla biegaczy

Powiązane artykuły

39 pzu maraton warszawski juz za 10 dni 03
Czytaj dalej

39. PZU Maraton Warszawski już za 10 dni!

12 września w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe 39. PZU Maratonu Warszawskiego. Organizatorzy przedstawili wszystkie zaplanowane z okazji tego wydarzenia punkty programu. W ostatnią niedzielę miesiąca, 24 września o godzinie 9:00 z Placu Trzech Krzyży wystartuje 39. PZU Maraton Warszawski, w którym wezmą udział biegacze z całego świata.
cross festiwal nad pilica juz w czerwcu 01
Czytaj dalej

Cross Festiwal nad Pilicą już w czerwcu …

Las, rzeka, zazwyczaj upał, dużo piachu, trochę podbiegów i pagórków do pokonania, wszędobylskie muchy i mrówki, medale, koszulki, scena zrobiona z naczepy tira … niby nic nadzwyczajnego, polowe warunki, tumany kurzu … jednak co roku w Nowym Mieście nad Pilicą odbywa się bieg, który łączy w sobie nie tylko wyżej wymienione aspekty, ale przede wszystkim zaangażowanie ludzi, którzy na co dzień sami biegają lub biegali pokonując tysiące kilometrów z północy na południe, ze wschodu na zachód, by pomóc dzieciom w rehabilitacji.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM