fbpx
daj piataka na dzieciaka pobiegna charytatywnie juz po raz trzeci 01

“Daj piątaka na dzieciaka” – pobiegną charytatywnie już po raz trzeci

19 czerwca 2016 r. odbędzie się bieg charytatywny “Daj piątaka na dzieciaka” organizowany przez łódzką Fundację Pomocy Dzieciom “Kolorowy Świat”. Łodzianie pobiegną w nim już po raz trzeci.

19 czerwca 2016 r. odbędzie się bieg charytatywny “Daj piątaka na dzieciaka” organizowany przez łódzką Fundację Pomocy Dzieciom “Kolorowy Świat”. Łodzianie pobiegną w nim już po raz trzeci.  

“Daj piątaka na dzieciaka” to 5-kilometrowy bieg ulicami najsłynniejszej, łódzkiej dzielnicy – Bałut. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W 2014 r. uczestniczyło w nim 200 zawodników, rok później już 350, a wzdłuż całej trasy bardzo licznie i żywiołowo biegaczy dopingowali mieszkańcy. W tym roku Fundacja “Kolorowy Świat” spodziewa się ok. 500 uczestników.  

„Daj piątaka na dzieciaka” to bieg charytatywny, co oznacza, że każdy uczestnik  biegnie specjalnie dla niepełnosprawnych maluchów. To dla nich chce się zmęczyć i dać cząstkę siebie, aby wspólnie  z Fundacją pokolorować ich świat.   Dodatkiem do głównego biegu są 2 biegi happeningowe (dla dzieci bieg „Mały Cwaniak” oraz dla osób niepełnosprawnych „Wózki w biegu”) oraz atrakcje dla najmłodszych i ich opiekunów. 

Bieg główny: 19 czerwca 2016 r. o godz. 12:00 (niedziela), ul. Żabia 10 /12 w Łodzi Miasteczko biegowe czynne w godzinach: 9:00 – 14:00  

Więcej informacji na naszym Fanpage

Organizator: Fundacja Pomocy Dzieciom “Kolorowy Świat” www.kolorowyswiat.org  
 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
jak zaczac cross training 5 alternatywnych cwiczen dla biegaczy 08

Jak zacząć cross-training: 5 alternatywnych ćwiczeń dla biegaczy

Następne
bol kolan w trakcie biegania cwiczenia ktore powinienes znac 01

Ból kolan w trakcie biegania? Ćwiczenia, które powinieneś znać

Powiązane artykuły

zupelnie nowa trasa 13 polmaratonu warszawskiego 01
Czytaj dalej

Zupełnie nowa trasa 13. Półmaratonu Warszawskiego!

13. Półmaraton Warszawski wystartuje 25 marca, w ostatnią niedzielę miesiąca. To jeden z największych biegów ulicznych w Polsce i jeden z największych biegów na tym dystansie w Europie. Szczęśliwa trzynastka będzie z pewnością wyjątkowa, choćby dlatego, że zawodnicy pobiegną w przeciwnym kierunku niż zazwyczaj.