fbpx
6 polmaraton dwoch mostow za nami 01

6. Półmaraton Dwóch Mostów za nami

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli w 6 edycji Półmaratonu Dwóch Mostów. Tegoroczne zawody ukończyły 632 osoby, reprezentujące 6 krajów. Oprócz zawodników z Polski, gościliśmy biegaczy z Ukrainy, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Czech i Holandii.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli w 6 edycji Półmaratonu Dwóch Mostów. Tegoroczne zawody ukończyły 632 osoby, reprezentujące 6 krajów. Oprócz zawodników z Polski, gościliśmy biegaczy z Ukrainy, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Czech i Holandii.

Przez trasę półmaratonu, a szczególnie przez dwa mosty na Wiśle, przetoczyła się barwna, kolorowo ubrana, masa biegaczy. Był to zapewne dzień nowych rekordów życiowych, dobrych wyników, debiutów, walki samym z sobą (szczególnie na podbiegach). Zapewne dla wszystkich był to dzień pozytywnej energii, a dla nas święto biegania w Płocku. Wszyscy jesteście zwycięzcami.

6-polmaraton-dwoch-mostow-za-nami-03

Bieg można było obserwować na telebimie ustawionym na Starym Rynku, ale większość kibiców szybko przemieściła się w okolice starego mostu. Tutaj każdego zawodnika witano oklaskami i okrzykami, przy głośnych dźwiękach instrumentów perkusyjnych, za którymi stali członkowie grupy perkusyjnej z Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku.

6-polmaraton-dwoch-mostow-za-nami-02

Dziękujemy, że nam zaufaliście, wybraliście nasz bieg i nasze urocze miasto, aby spędzić w nim aktywnie wrześniową niedzielę. Do zobaczenie na stracie kolejnego Półmaratonu Dwóch Mostów – podsumował prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.

Najlepsza trójka zawodników wśród mężczyzn:

  1. Tomasz Grycko (POL) 01:06:30),
  2. Dmytro Musiiatchenko (UA) 01:08:51,
  3. Pawel Olinyk (UA) 01:08:58.

Najlepsza trójka zawodników wśród kobiet:

  1. Katsiaryna Ptashuk (BY) 01:21:07),
  2. Izabela Parszczyńska (POL) 01:21:25,
  3. Yulia Diatlova (UA) 01:23:05.
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
nowy krasnal dla biegaczy

Nowy krasnal dla biegaczy

Następne
mo farah 01

Mo Farah maratończykiem!

Powiązane artykuły

ezrah kiprotich sang zwyciezca 13 pzu polmaratonu warszawskiego 01
Czytaj dalej

Ezrah Kiprotich Sang zwycięzcą 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Sezon biegowy w Polsce można oficjalnie uznać za otwarty! W promieniach wiosennego słońca rozpoczął go 13. PZU Półmaraton Warszawski. Na starcie stanęło około 12 500 zawodników, a wśród nich blisko 1000 uczestników akcji #BiegamDobrze, którzy zebrali ponad 700 tys. złotych na wybrane przez siebie cele charytatywne.
pobiegli wspolnie dla podopiecznych domow dziecka 02
Czytaj dalej

Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka

W sobotę, 13 października, odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny. Dzięki inicjatywie Organizatora – Grupy Essilor – 1048 par okularów zostanie przekazanych wychowankom domów dziecka, u których stwierdzono konieczność korekcji okularowej. Akcję swoją obecnością wsparli: Danuta Stenka, Lara Gessler, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Cichopek, Odeta Moro, Artur Żmijewski, Anna Dereszowska, Beata Sadowska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan oraz wiele innych znanych gwiazd.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM