Zabiegam o czystą Warszawę nad Wisłą – 19 maja 2018. Biegaczu, daj przykład!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Czyste biegowe ścieżki? Las wolny od śmieci? Brzmi dobrze, prawda? Fajnie jest marzyć, jeszcze lepiej jest działać! Fundacja Run Vegan zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie akcji ekologicznej Zabiegam o czystą Warszawę nad Wisłą. Wydarzenie poprzedza wiosenną, 8-ą edycją Biegu Wegańskiego.

19 maja (sob.) ruszamy na wspólne sprzątanie nadwiślańskich ścieżek po lewej stronie Wisły. Ze znajomymi, rodziną, dziećmi i psami przejdziemy i przebiegniemy kilkanaście kilometrów, ciesząc się wiosną, a przy okazji zostawiając wolny od śmieci teren. Do aktywnego udziału zapraszamy zarówno biegaczy i ich rodziny, jak i wszystkich korzystających z tras spacerowych i rowerowych nad Wisły. Jesteśmy przekonani, że jest nas wielu – „nas” czyli mieszkańców Stolicy, którym leży na sercu czystość parków i lasów, z których tak chętnie korzystamy każdego dnia.

zabiegam-o-czysta-warszawe-nad-wisla-19-maja-2018-biegaczu-daj-przyklad-03

Podczas akcji zapewniamy ultra aktywny trening ogólnorozwojowy. W programie skłonny, przysiady, podnoszenie ciężarów, interwały między śmieciami i rzut workiem do kontenera. Dla wyjątkowo zaangażowanych oraz triatlonistów zajęcia w wodzie – nurkowanie po puszki i kraul do brzegu z obciążeniem. O energię zadba SuperKrówka – pyszne vege&eko krówki będą czekać na wszystkich sprzątających.

zabiegam-o-czysta-warszawe-nad-wisla-19-maja-2018-biegaczu-daj-przyklad-02

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Kiedy: 19 maja 2018, sob., 10.00-13.00

Gdzie: tereny leśne i ścieżki nad Wisłą na Żoliborzu, od Plaży Żoliborz do Mostu gen. Stanisława Grota-Roweckiego.

Sprzęt: w worki i rękawiczki wyposażą nas Partnerzy Projektu, którym serdecznie za tę pomoc dziękujemy!

Do zobaczenia! Violetta Domaradzka & Robert Zakrzewski

Zapraszamy na nasz profil FB