fbpx
roman polko pobiegnie w wizz air katowice half marathon 2018 02

Roman Polko pobiegnie w Wizz Air Katowice Half Marathon 2018!

Wśród wielu wydarzeń na biegowej mapie Polski pojawiła się właśnie nowa impreza, która ma szansę na stałe zagościć w kalendarzu ogólnopolskich wydarzeń sportowych, a także przyciągać co roku do Katowic, samego serca Śląska, kilka tysięcy miłośników biegania.

Wśród wielu wydarzeń na biegowej mapie Polski pojawiła się właśnie nowa impreza, która ma szansę na stałe zagościć w kalendarzu ogólnopolskich wydarzeń sportowych, a także przyciągać co roku do Katowic, samego serca Śląska, kilka tysięcy miłośników biegania.  

Mowa tu o Wizz Air Katowice Half Marathon, którego pierwsza edycja odbędzie się już 10 czerwca 2018 roku w Katowicach. Wydarzenie to organizowane jest przy równym i pełnym współpracy zaangażowaniu trzech podmiotów: linii lotniczych Wizz Air, miasta Katowice, oraz Fundacji „Cała Naprzód”.

Jak podkreślają organizatorzy przedsięwzięcie to zawróci w głowie nie tylko biegaczom, ale i oczaruje mieszkańców, a także zintegruje różne społeczności w duchu sportowego zaangażowania. Co Wizz Air Katowice Half Marathon ma do zaoferowania uczestnikom i kibicom? Przede wszystkim biegi w samym sercu Śląska: 21,097 km, 5 i 10 km, Nordic Walking (5 km), bieg sztafetowy (4 x 5 km), biegi dla dzieci (200 m, 400 m, 800 m).

roman-polko-pobiegnie-w-wizz-air-katowice-half-marathon-2018-01

Z wielką dumą i zaszczytem informujemy, że ambasadorem Wizz Air Katowice Half Marathon 2018 został gen. Roman Polko! Generała dywizji Wojska Polskiego, oficera dyplomowanego wojsk powietrznodesantowych i sił specjalnych, doktora nauk wojskowych, dwukrotnego dowódcę elitarnej jednostki GROM na pewno spotkacie 10 czerwca na trasie jedynego takiego biegu w sercu Śląska!

Ale Wizz Air Katowice Half Marathon to nie tylko bieganie i sportowa rywalizacja, to także szereg imprez i wydarzeń towarzyszących, z których skorzystać będą mogli sami biegacze, ale też kibicie i mieszkańcy Katowic, a także okolicznych miast. W tym dniu bowiem w okolicach katowickiego Spodka odbędzie się wielki rodzinny, sportowo-rekreacyjny piknik. Będą atrakcje dla dzieci, koncerty, strefy relaksu i wiele innych.

Wygląda na to, że już 10 czerwca br. w Katowicach będziemy świadkami i uczestnikami wydarzenia biegowego na najwyższym światowym poziomie. Wciąż można dołączyć do Wizz Air Katowice Half Marathon i stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia, do czego w imieniu organizatorów zachęcamy – zapisy TUTAJ. Warto pobiec przez samo serce Śląska! 

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
zabiegam o czysta warszawe nad wisla 19 maja 2018 biegaczu daj przyklad 01

Zabiegam o czystą Warszawę nad Wisłą – 19 maja 2018. Biegaczu, daj przykład!

Następne
bieg szlak trafi na co trafi biegacz 01

Bieg Szlak Trafi - na co trafi biegacz?

Powiązane artykuły

badz gotowy na wakacyjne przygody z tomtom bandit 02
Czytaj dalej

Bądź gotowy na wakacyjne przygody z TomTom Bandit

Nowe zestawy kamery TomTom Bandit - przygodowy oraz rowerowy, zostały zaprezentowane przed nadchodzącym sezonem wakacyjnym. Nieważne, czy chcesz pokonać rwące rzeki w Tyrolu, uprawiać kolarstwo górskie w Alpach, czy też uczyć dzieci surfować na desce na wybrzeżu - TomTom Bandit ma wszystko czego potrzebujesz, żeby nagrać, edytować i dzielić się wrażeniami z tego lata w ciągu kilku minut, a nie godzin.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM