fbpx
New Balance Bieg na Piątkę będzie ponownie towarzyszył Półmaratonowi Warszawskiemu.

New Balance Bieg na Piątkę przywita wiosnę w Warszawie! Zapisy ruszyły

Ruszyły zapisy na New Balance Bieg na Piątkę, który towarzyszyć będzie 16. Półmaratonowi Warszawskiemu. Biegacze wystartują już 27 marca o godzinie 13:00. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś – rusz się z kanapy i przywitaj wiosnę w stolicy, razem z innymi! Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, szukasz motywacji lub po prostu lubisz biegi na krótszych dystansach, to propozycja właśnie dla Ciebie!

Nadchodzi niepowtarzalna szansa na dobre wejście w biegowy 2022 rok! To oczywiście 5-cio kilometrowy New Balance Bieg na Piątkę, który jest doskonałym pomysłem dla debiutantów oraz fanów krótszych dystansów. 

Przed nami najszybsza piątka w Warszawie

New Balance Bieg na Piątkę  to okazja, aby dobrze wejść w biegowy sezon z dobrym rezultatem. A to za sprawą długiego zbiegu przypadającego na 3 kilometr. Dla szybszych zawodników to doskonała okazja, aby się rozpędzić przed ostatnią długą prostą. Dla tych mniej zaawansowanych i początkujących uczestników, to szansa na złapanie oddechu i napędzenie nóg raz jeszcze, tuż przed samym finiszem. 

Biegacze wystartują punktualnie o godzinie 13:00. Trasa przebiegać będzie wzdłuż ulicy Adama Mickiewicza aż do Placu Wilsona, następnie nastąpi długi zbieg ulicą Zygmunta Krasińskiego oraz długa prosta tuż przed metą. Trasa została zaprojektowana w taki sposób, aby mniej doświadczeni biegacze nie mieli z nią problemów. To doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody z bieganiem dla debiutantów. Jednocześnie pętla wytyczona jest tak, aby sprzyjać osiąganiu rekordów życiowych przez tych najbardziej doświadczonych zawodników. 

5-cio kilometrowy New Balance Bieg na Piątkę, jest doskonałym pomysłem dla debiutantów oraz fanów krótszych dystansów.
5-cio kilometrowy New Balance Bieg na Piątkę, jest doskonałym pomysłem dla debiutantów oraz fanów krótszych dystansów.

Pobiegnij w słusznej sprawie

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają możliwość nadać swojemu biegowi  wyższy, pozasportowy sens i skorzystać ze ścieżki #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów. W ramach akcji każdy biegacz będzie mógł wspomóc wybraną jedną spośród 8 organizacji dobroczynnych, na którą będzie zbierał fundusze. Osiągnięcie kwoty minimalnej na utworzonej w ten sposób zbiórce upoważnia do odebrania pakietu startowego oraz wyjątkowego numeru startowego #BiegamDobrze. 

Nieważne czy pobiegniesz w półmaratonie czy w New Balance Biegu na Piątkę – nie może Cie zabraknąć. W tym roku Wiosna startuje w Warszawie!

Wszystkie szczegóły dotyczące zapisów, startów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znaleźć można na stronie: http://polmaratonwarszawski.com/bieg-na-piatke/.

New Balance Bieg na Piątkę
Trasa New Balance Bieg na Piątkę.
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
16. Półmaraton Warszawski pobiegnie już 27 marca!

Poznaliśmy trasę 16. Półmaratonu Warszawskiego! Już 7000 biegaczy na liście startowej

Następne
19. Cracovia Maraton tuż, tuż!

19. Cracovia Maraton – zapisy wznowione!

Powiązane artykuły

19 pko poznan maraton zbliza sie wielkimi krokami 01
Czytaj dalej

19. PKO Poznań Maraton zbliża się wielkimi krokami!

Za niespełna 4 tygodnie, dokładnie 14 października o godz. 9.00 wystrzał startera sprawi, że na poznańskie ulice już po raz 19-sty wybiegną entuzjaści biegania, by zmierzyć się z dystansem 42 kilometrów. Wiara we własne możliwości, stalowe mięśnie i nerwy, sprawiają, że biegowi zapaleńcy uwierzą, że mogą wszystko, by pokonać ten królewski dystans.
dwa tygodnie do biegu ulica piotrkowska rossmann run 01
Czytaj dalej

Dwa tygodnie do Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Historia Biegu Ulicą Piotrkowską rozpoczęła się w 2002 roku, a głównym założeniem inicjatorów całego przedsięwzięcia, łódzkich dziennikarzy sportowych, było przekonanie mieszkańców, że bieganie główną ulicą miasta to znakomita zabawa, sposób dbania o zdrowie i promocja dla regionu.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM