fbpx
otulinka biegowa wydarzenia large

Wirtualny bieg zimowy Otulinka Run — pobiegnij dla wcześniaków!

Nowy rok przyniósł nam nowe wyzwania, w tym także te sportowe! Chętnie dorzucimy Wam jedno – udział w wirtualnym biegu zimowym Otulinka Run. Wbiegacie w to?

Bieg Otulinka Run będzie miał formę wirtualną, o którą tak często pytają nas osoby z innych części Polski. W końcu możemy Wam odpowiedzieć – tak, do udziału w biegu zapraszamy każdego. Niezależnie od miejsca zamieszkania i niezależnie od tego, czy masz czas akurat tego jednego, wybranego dnia.
Bo Otulinka Run będzie trwać aż od 24 lutego do 3 marca 2024 roku. W tym czasie będziemy zbierać pokonane przez Was dystanse, których screeny możecie przesyłać na adres: d.widawska@kolorowyswiat.org

W biegu Otulinka Run będziecie mieli do pokonania zaledwie 1,5 km – a to już dystans praktycznie dla każdego, prawda? Tym bardziej że nie liczy się czas, w jakim przemierzycie tę trasę. Ważny jest szczytny cel! Zatem biegajcie – w domu, na siłowni, czy na świeżym powietrzu lub maszerujcie na przykład z kijkami.

Zapisy na Otulinka Run już wystartowały. Jesteście gotowi?

Jak krok po kroku wziąć udział w wirtualnym biegu zimowym Otulinka Run?

Zacznij od rejestracji swojego udziału poprzez formularz na stronie: https://kolorowyswiat.org/pl/o-nas/wydarzenia/177-wirtualny-bieg-zimowy-otulinka-run

Ureguluj opłatę w wysokości 15 zł lub dołóż od siebie coś więcej, koniecznie w ciągu 3 dni od daty zapisu uczestnika na konto Fundacji 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010 (Bank Pekao) tytułem „wpłata Otulinka Run – imię i nazwisko. Każda, nawet symboliczna kwota będzie miała ogromne znaczenie dla Otulinkowych wcześniaków, jeśli licznie weźmiecie udział w Otulinka Run. Dlatego zapraszaj rodzinę, znajomych i biegnijcie wszyscy RAZEM! W ten sposób zapewnicie tym maluszkom kolejne godziny specjalistycznej rehabilitacji, niezbędnej do ich prawidłowego rozwoju.

Wybierz własną trasę, wypracuj własny rytm i dopasuj tempo do swoich możliwości. Biegnij kiedy chcesz i z kim chcesz. Po pokonaniu wyznaczonego dystansu zrób screen ekranu zegarka lub aplikacji w telefonie, a potem nam go wyślij. To będzie potwierdzenie Twojego udziału w biegu Otulinka Run. Ciesz się osiągniętym wynikiem i tym, że pomagasz wcześniakom z ośrodka Otulinka.

Zachęcamy, abyście swoimi osiągnięciami chwalili się także w mediach społecznościowych, oznaczając Fundację Kolorowy Świat. Wielkie dzięki!

Za udział w wirtualnym biegu zimowym Otulinka Run otrzymasz specjalnie zaprojektowany medal – symbol Twojego wsparcia dla Otulinkowych wcześniaków.

Dlaczego warto wziąć udział w wirtualnym biegu zimowym Otulinka Run?

Jest dostępny dla każdego, nie wymaga dużych nakładów finansowych, ale przede wszystkim POMAGA tym najmniejszym potrzebującym, o których my – w Fundacji Kolorowy Świat i ośrodku Otulinka dbamy już od 7 lat. Dlatego zachęcamy – weź udział w biegu Otulinka Run i pomóż nam pomagać tym najbardziej bezbronnym, czyli wcześniakom. Zostań „Patronem wcześniaków” i przekaż tym maluszkom trochę swojej siły i motywacji. Tak, aby w przyszłości mogły brać z Ciebie przykład. Możesz także przekazać swoje 1,5% podatku na ratowanie wcześniaków — KRS 0000 161880.

Trzymamy kciuki za Twój biegowy sukces!

Opłatę startową w wysokości 15 zł przekaż na konto Fundacji 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010 (Bank Pekao) tytułem „wpłata Otulinka Run – imię i nazwisko.”

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Nationale Nederlanden Maraton Warszawski 2023 03 26 Warszawa 0302

Znamy nową lokalizację Mistrzostw Polski w Półmaratonie. Biegacze rywalizować będą w Warszawie

Następne
Nocny 26

Niezwykły Bieg Nocny w Krakowie wystartuje 13 kwietnia. Ruszyły zapisy!

Powiązane artykuły

ruszyly zapisy do 9 edycji biegu avon kontra przemoc konkurs 01
Czytaj dalej

Ruszyły zapisy do 9. edycji biegu „AVON Kontra Przemoc” + KONKURS

17 czerwca odbędzie się tegoroczna edycja biegu „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. Organizowana już po raz 9. przez AVON Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl. impreza zachęca do wspólnego wyrażenia sprzeciwu wobec przemocy domowej w biegu na dwóch dystansach: 10 km oraz – wspólnie z najbliższymi –w biegu rodzinnym na 2 km. Zapisy właśnie ruszyły.
bieg pamieci w holdzie powstancom warszawskim 03
Czytaj dalej

Bieg Pamięci w hołdzie Powstańcom Warszawskim

Już 23 września br. odbędzie się Bieg Pamięci w hołdzie Powstańcom Warszawskim pod hasłem: „Oni przelewali krew, my przelewamy tylko pot”. Część dochodu z tego wydarzenia zostanie przeznaczona na pomoc weteranom Powstania Warszawskiego, jak również weteranom współczesnych konfliktów zbrojnych
6 pko polmaraton solidarnosci zapisy uruchomione 01
Czytaj dalej

6. PKO Półmaraton Solidarności – zapisy uruchomione

6.PKO Półmaraton Solidarności to czerwcowy bieg z wyjątkową trasą dla podkreślenia dokonań odważnych ludzi Lubelskiego Lipca 1980 roku. Bieg łączy dwa WIELKIE miasta Świdnik i Lublin! Miasta te odegrały współcześnie dużą rolę w drodze do odzyskania Niepodległości. Warto już dziś zaplanować start w imprezie, która odbędzie się 2 czerwca 2018 roku.