fbpx
Nocny 26

Niezwykły Bieg Nocny w Krakowie wystartuje 13 kwietnia. Ruszyły zapisy!

Już po raz dziewiąty wielbiciele nocnego biegania będą mieli okazję spotkać się na trasie krakowskiego Biegu Nocnego na 10 km. Tegoroczna edycja odbędzie się 13 kwietnia – zapisy do tego niezwykłego wydarzenia właśnie zostały otwarte!

Jeśli szukacie sportowego wyzwania, które pozwoli Wam poczuć atmosferę nocnego Krakowa, to dobrze trafiliście!

post 1200x900
Bieg Nocny wystartuje w przeddzień 21. Cracovia Maratonu

W samo południe, 7 lutego uruchomione zostały zapisy do Biegu Nocnego na 10 km. Tegoroczna edycja imprezy towarzyszącej Cracovia Maratonowi wystartuje 13 kwietnia o godzinie 21.30 z Rynku Głównego. Na trasę biegu będzie mogło wyruszyć nawet 5000 zawodników, a limit na jej przebiegnięcie to 90 minut. Do udziału w Biegu Nocnym zapraszamy każdego, kto najpóźniej 13 kwietnia 2024 roku ukończy 18 lat. Zakończenie biegu na Rynku Głównym, w miejscu, w którym kilkanaście godzin później finiszują maratończycy, jest niezapomnianym przeżyciem.

Nocny 62
Bieg Nocny – wyjątkowy bieg w magicznym mieście | fot: Szymon Gruchalski

Zapisy potrwają do 3 kwietnia. Opłata startowa do tego czasu wynosi 90 złotych. Po tym terminie w przypadku, niewyczerpania limitu startujących, możliwe będzie dokonanie rejestracji w Biurze Zawodów, wówczas kwota wzrośnie do 130 złotych. Przewidzieliśmy możliwość zakupu vouchera, który można podarować innemu zawodnikowi – zapewne będzie fantastycznym prezentem na Walentynki, urodziny lub na dzień kobiet. Dodatkowo, wprowadziliśmy opcję rejestracji drużynowej, dzięki której łatwiej dokonać opłaty za grupę i możecie razem cieszyć się rywalizacją. Zapisów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy, a wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie. Bieg Nocny to niepowtarzalna okazja, by poznać Kraków z zupełnie innej, nocnej perspektywy! Zapisz się już dziś i spróbuj swoich sił na dystansie 10 km!

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
otulinka biegowa wydarzenia large

Wirtualny bieg zimowy Otulinka Run — pobiegnij dla wcześniaków!

Następne
Nationale Nederlanden Maraton Warszawski 2023 03 26 Warszawa 0730 1200x628

Poznaliśmy wzory oficjalnych koszulek 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę!

Powiązane artykuły

fundacja handicap na podhalanskim festiwalu biegowym 01
Czytaj dalej

Fundacja Handicap na Podhalańskim Festiwalu Biegowym

Do startu II edycji Maratonu Podhalańskiego pozostało nieco ponad 5 tygodni. To ostatni dzwonek by zgłosić swój udział w tegorocznej edycji. Przypominamy, że w tym roku prócz koronnego dystansu maratońskiego można wybrać jedną z dwóch krótszych tras.
pw1
Czytaj dalej

Półmaraton Warszawski już w przyszły weekend!

To ostatni moment, aby zapisać się do udziału w największym biegu w Polsce! Spektakularne rozpoczęcie sezonu biegowego odbędzie się w stolicy 26 marca na Placu Teatralnym, skąd wystartuje 12. PZU Półmaraton Warszawski. Organizatorzy spodziewają się, że frekwencja utrzyma się w tym roku na rekordowym poziomie.