fbpx
przynaleznosc do grupy treningbiegacza pl na strava

Przynależność do grupy TreningBiegacza.pl na Strava

Strawa.com to jeden z wielu serwisów dedykowany biegaczom, rowerzystom oraz pływakom, dzięki któremu możemy śledzić swoje treningi. Dzięki niemu mamy możliwość w przejrzysty sposób śledzić nie tylko swoje, ale również wyniki naszych znajomych. I co najważniejsze – bez względu na wykorzystywaną platformę treningową.

Dołącz do naszej grupy na Strava.com i daj nam szansę, abyśmy mogli dodatkowo motywować Cię do treningów.

Co to jest Strava.com?

To jeden z wielu serwisów dedykowany biegaczom, rowerzystom oraz pływakom, dzięki któremu możemy śledzić swoje treningi. Dzięki niemu mamy możliwość w przejrzysty sposób śledzić nie tylko swoje, ale również wyniki naszych znajomych. I co najważniejsze – bez względu na wykorzystywaną platformę treningową.

Dlaczego warto korzystać ze Strava.com

W mojej biegowej przygodzie korzystałem już z Polara, Garmina, Suunto i kilku mniej lub bardziej popularnych aplikacji treningowych. Wszystkie one są zamkniętymi systemami dostępnymi dla urządzeń danego producenta i to w mojej ocenie jest ich najsłabszym ogniwem. Polar ma swój dzienniczek treningowy flow.polar.com – który nota bene jest rewelacyjny i bodaj w chwili obecnej najlepszy ze wszystkich dostępnych, Garmin ma swojego mało funkcjonalnego connect.garmin.com, a Suunto całkiem niezłego movescount.com. Do tego dochodzą dzienniczki TomToma i pomniejszych producentów. W zasadzie to nie problem, aby korzystać z tych zamkniętych rozwiązań, ten się pojawia jednak w momencie, gdy zechcemy zmienić zegarek i przeskoczyć do konkurencji, a to prędzej czy później niemal zawsze następuje.

I tu z pomocą przychodzi właśnie Strava.com, która jest swego rodzaju pomostem pomiędzy wszystkimi dzienniczkami. W momencie, gdy korzystam z Suunto ustawiam i automatycznie synchronizuję treningi ze Strava, a gdy przesiadam się na Polara nadal mam wszystko w jednym miejscu. Proces połączenia kont wykonuje się jeden raz, reszta dzieje się automatycznie. To doskonały sposób, aby posiadacze zegarków różnych producentów mogli motywować się do treningów bez względu na to, z czym biegają.

Co należy zrobić?

  1. Załóż konto w serwisie Strava – https://www.strava.com/register/
  2. Zaloguj się do swojego dzienniczka treningowego Polar, Garmin lub Suunto i znajdź opcję połączenia ze Strava

Suunto

przynaleznosc-do-grupy-treningbiegacza-pl-na-strava-04

Polar

przynaleznosc-do-grupy-treningbiegacza-pl-na-strava-03

Garmin

W przypadku Garmina jest odwrotnie. Przechodzimy do serwisu Strava – https://www.strava.com/upload/device – i wybieramy ikonkę Garmin.

przynaleznosc-do-grupy-treningbiegacza-pl-na-strava-05

Synchronizacja treningów nie nastąpi wstecz. Jeśli chcesz mieć wszystkie historyczne aktywności w Strava – musisz dokonać synchronizacji ręcznie. Trening po treningu. Ja jedynie przerzuciłem sobie zawody, aby mieć ich porównanie w jednym miejscu.

Co musisz teraz zrobić?

Jak rozumiem rejestrację, logowanie i połączenie kont masz już za sobą? Jeśli masz z czymś problem, napisz o tym w komentarzu poniżej. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Jednak jeśli wszystko poszło jak należy:

  • Zaloguj się na swoim koncie Strava.com
  • W menu górnym znajdź Explore – Clubs
  • W polu Club name wpisz TreningBiegacza.pl a następnie dołącz do klubu – https://www.strava.com/clubs/treningbiegacza

przynaleznosc-do-grupy-treningbiegacza-pl-na-strava-02

Głęboko wierzę, że dzielenie się swoją aktywnością napędzi Cię do działania. A nasza pomoc pomoże Ci zrealizować nawet najbardziej śmiałe plany treningowe. Włącznie z tymi z książki Jak zacząć biegać.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
polacy zaszaleli w belfascie mistrzyni bereznowska

Polacy zaszaleli w Belfaście, mistrzyni Bereznowska!

Następne
monster isport intensity bt i monster isport victory bt 15

Daj się ponieść bieganiu w rytm muzyki - test słuchawek sportowych Monster iSport Intensity BT i Monster iSport Victory BT

Powiązane artykuły

na bosaka w sniegu
Czytaj dalej

Na bosaka w śniegu

Kiedy zaczynałem biegać w sandałach, mój znajomy stwierdził, że też by sobie takie sprawił, ale w czym będzie biegał w zimie. Szkoda przecież kasy na kapcie, w których biegać można tylko w lecie.