fbpx
Saucony Endorphin Speed 4 e1710508452843

Marka Saucony na EXPO Sport&Fitness wiosna 2024

Już za tydzień w Pałacu Kultury Nauki w Warszawie odbędzie się wydarzenie łączące zarówno profesjonalnych biegaczy, jak i początkujących amatorów biegania – targi EXPO Sport&Fitness wiosna 2024. W piątek i sobotę 22-23.03 zapraszamy do odwiedzenia stoiska marki Saucony, gdzie zaprezentujemy najnowszą kolekcję obuwia sportowego. To nie tylko doskonała okazja do zapoznania się z modelami biegowymi premium amerykańskiej marki, ale także do zasięgnięcia inspiracji i skorzystania z eksperckich porad w zakresie wyboru butów dopasowanych do indywidualnych potrzeb treningowych.

W niedzielę 24 marca pasjonaci biegania już po raz 18. będą mieli okazję podjąć wyzwanie w jednej z największych imprez sportowych w Polsce. Zanim jednak tysiące biegaczy wybiegnie na warszawskie ulice mierząc się w półmaratonie, w dni poprzedzające imprezę, czyli w piątek i sobotę (22-23.03), będą mogli porozmawiać z ekspertami i zrobić ostatnie przedstartowe zakupy podczas targów EXPO Sport&Fitness wiosna 2024. Wydarzenie odbędzie się w samym sercu stolicy – w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Indywidualne testy i konsultacje

Jak co roku, uczestnikiem targów będzie marka sportowa Saucony – producent obuwia biegowego premium, które wyróżnia najwyższa jakość, innowacyjność i dbałość o detale. Strefa marki to coś więcej niż prezentacja nowej kolekcji. Na stoisku Saucony każdy będzie mógł nie tylko przetestować wygodę i funkcjonalność butów na specjalnej bieżni, ale również zasięgnąć profesjonalnych porad oraz skonsultować swoje doświadczenia z przedstawicielem marki – Michałem Bartoszakiem, utytułowanym olimpijczykiem i wielokrotnym mistrzem Polski na dystansie 5000 m i 3000 m. 

Amortyzacja i dynamika

Podczas wydarzenia, jednym z promowanych modeli marki Saucony będzie Ride 17 – uniwersalny, trwały but treningowy. W nowej odsłonie Ride 17 znajdziemy ulepszoną cholewkę, która zapewnia maksymalną oddychalność oraz komfort podczas biegania. Poza tym, w strefie marki Saucony dostępne będą także kolejne wersje dobrze już znanych butów biegowych: Guide 17, który zapewnia maksymalną stabilizację stopy czy Endorphin Speed 4, stworzonego z myślą o intensywnych treningach szybkościowych oraz udziale w zawodach. Wszystkie modele łączy innowacyjne podejście do  technologii oraz równowaga między amortyzacją, dynamiką a stabilnością. Dzięki szerokiej gamie produktów Saucony z pewnością każdy znajdzie obuwie precyzyjnie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i poziomu intensywności treningów.

***

Kontakt PR: 

Magdalena Markowska, Communication Specialist

magdalena.markowska@orbico.com, tel. +48 734 215 110

Joanna Kuźma, Communication Manager

joanna.kuzma@orbico.com, tel. +48 605 113 552

O Saucony

To amerykańska marka biegowa, która łączy osiągnięcia, innowacyjność i styl w tworzeniu butów zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Założona w 1898 roku firma Saucony jest prawdopodobnie najstarszą marką biegową na świecie. W obuwiu stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie amortyzacji i dopasowania do stopy, takie jak PWRRUN™, PWRRUN™ PB, PWRRUN+™, PWRRUN™ HG czy FORMFIT™. 

W Saucony dobry dzień to taki, gdy biegamy. Lepszy dzień jest wtedy, gdy inspirujemy innych do biegania. 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
trasa21cracovia e1710759654885

Trasa 21. Cracovia Maratonu

Następne
Saucony Endorphin Speed 4

Buty do biegania Saucony Endorphin Speed 4

Powiązane artykuły

naladuj sie energia 02
Czytaj dalej

Naładuj się energią!

Choć każdy powinien „naładować się energią”, to tym razem chodzi o wybór ładowarki do akumulatora. W końcu żadna latarka czołowa nie oświetli nam trasy biegu, jeśli nie zasilą jej sprawne i naładowane ogniwa.
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model