fbpx
poszukujemy swiadkow zdarzenia 01

Poszukujemy świadków zdarzenia – apel o pomoc.

Drodzy Biegacze. Zwracamy się do Was z apelem o pomoc w poszukiwaniu świadków przykrego zdarzenia. Prosimy, zareagujecie.

Drodzy Biegacze. Zwracamy się do Was z apelem o pomoc w poszukiwaniu świadków przykrego zdarzenia. Prosimy, zareagujcie.

Poszukiwani są świadkowie zdarzenia jakie miało miejsce w ostatnią środę w Warszawskim Biegu Niepodległości. W biegu uczestniczył Mirosław Jopa, mąż mojej siostry, ojciec 3 letniej córeczki, które czekały na niego na mecie. Niestety biegu nie ukończył. W piątek zmarł w szpitalu. Nie bardzo wiemy co się stało podczas samego biegu, wiemy tylko to, co udało nam się ustalić w szpitalu, do którego został przewieziony. Najprawdopodobniej w którymś momencie Mirek zszedł z trasy, zanim przyjechała karetka siedział pod kocem termicznym. Tych informacji jest jednak nadal niewiele, nadal za mało.

Cały czas czekamy na informacje od organizatora o udzieleniu pomocy. Dlatego sama na własną rękę próbuję znaleźć świadków zdarzenia. Proszę Państwa pomoc w rozprzestrzenianiu apelu w odnalezieniu świadków powyższego zdarzenia – ktoś go na pewno to widział. Ktoś musiał widzieć… Ktoś udzielił pomocy. Wiem, że jego śmierci nic nie cofnie, ale jego żona bardzo cierpi. Jego córeczka kiedyś będzie pytała. Jeśli państwo byliby w stanie w jakikolwiek sposób pomóc, będziemy niezmiernie wdzięczni. W załączeniu zdjęcie Mirka jakie udało mi się odnaleźć w sieci. Gdyby była potrzeba przesłania więcej danych – cały czas jestem dostępna. Cały czas próbuję ustalić fakty.

Proszę o kontakt:

Aneta Jaworska: aneta.monika.jaworska@gmail.com

Dołączamy się do prośby pani Anety.Drodzy Biegacze, pamiętajcie – zawsze reagujcie na trasie. 
 

Zdjęcie pochodzi ze strony www.fotomaraton.pl

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
pierwszy start czego boja sie debiutanci 01

Pierwszy start - czego boją się debiutanci?

Następne
kontuzje trzy fazy domowej terapii 01

Kontuzje - trzy fazy domowej terapii

Powiązane artykuły

boost zmienia bieganie na zawsze
Czytaj dalej

BOOST™ zmienia bieganie na zawsze

Niesamowita energia, lepsza amortyzacja, optymalne dopasowanie i niezależność temperatury – tak w skrócie można opisać Energy Boost – nowe buty adidas, które zapewniają większy zwrot energii.
startuja zapisy na druga edycje rajdu krwawa ar 01
Czytaj dalej

Startują zapisy na drugą edycję rajdu Krwawa AR!

Jedź na rowerze, biegaj i pływaj kajakiem – poznaj oblicze Wawra jakiego nie znasz! 29 czerwca wystartuje druga edycja rajdu na orientację KRWAWA AR. To świetna okazja na debiut w rajdzie przygodowym i dobra rozgrzewka przed kolejnymi startami w sezonie. Zapisy startują 15 maja o godzinie 14:00.
gizynski pacemakerem 5 wieczornego 4f polmaratonu praskiego 01
Czytaj dalej

Giżyński… pacemakerem 5. Wieczornego 4F Półmaratonu Praskiego

Wicemistrz Polski w maratonie Mariusz Giżyński w 5. Wieczornym 4F Półmaratonie Praskim wystartuje w roli… pacemakera. Jak twierdzi, czas w ten sposób podziękować kibicom i biegaczom, za wsparcie, jakie sam zwykle dostaje. Tym razem to on ma zamiar wspierać wszystkich tych, którzy 1 września w Warszawie będą chcieli złamać czas 1:20. Największy bieg prawobrzeżnej Warszawy kolejny raz odbędzie się w wieczorowej odsłonie.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM