Mistrz w każdym z nas

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

„Mistrz w każdym z nas” jest opowieścią o czterech sportowcach – biegaczach, którzy pod okiem czujnego i mądrego Trenera przygotowują się do najważniejszego startu w karierze – występu na igrzyskach olimpijskich. Każdy z nich podąża za swoimi marzeniami, choć jednocześnie boryka się z jakimś problemem, który hamuje rozwój sportowego potencjału. Jan Mogło nie do końca wierzy w swoje możliwości. Michał Powinny obawia się zmian. Piotr Byłby nie jest w pełni zaangażowany i zdyscyplinowany. Wreszcie Kacper Dokonał często zapomina o tym, że sukces zależy od współpracy w zespole.

mistrz-w-kazdym-z-nas-2 W specjalnie przygotowanym programie szkolenia Trener wdraża swoje dwanaście reguł sukcesu. Robi to w sposób bardzo pomysłowy, wręcz niekonwencjonalny. Sporo pracuje nad psychiką swoich zawodników. Motywuje ich do ciężkiej pracy na treningach. Intryguje, pobudza wyobraźnię, zadaje ważne i głębokie pytania. Poprzez swoje zasady uczy konkretnej sportowej (ale także życiowej) postawy pozwalając swoim podopiecznym doświadczyć wszystkiego „na własnej skórze”. Jest niczym tajemniczy coach, który z roztropnością buddyjskiego guru nie daje żadnych odpowiedzi na tacy, ale na swój sposób prowokuje ich, żeby doszli do nich sami. Podczas tej współpracy Trener buduje i pielęgnuje wartościowe relacje ze swoimi zawodnikami. Dużo wymaga, ale kiedy trzeba dodaje otuchy i bezwarunkowego wsparcia.

„Mistrz w każdym z nas” jest wyjątkową pozycją na polskim rynku książek motywacyjnych dla biegaczy. Ta lekka i jednocześnie dająca do myślenia lektura, nie może umknąć uwadze żadnemu biegaczowi, który dba o rozwój własny na biegowych trasach i poza nimi.

Książka została napisana przez nie byle kogo, bo Steve’a Backleya, utytułowanego brytyjskiego lekkoatletę specjalizującego się w rzucie oszczepem. Podczas swojej owocnej kariery sportowej Backley był rekordzistą świata w swojej dyscyplinie, zdobył trzy medale olimpijskie – dwa srebrne (w Atlancie 1996 i Sydney 2000) oraz jeden brązowy (w Barcelonie 1992), a także medale Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. W 2003 roku został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego.

mistrz-w-kazdym-z-nas-3

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!


21maj(maj 21)00:0023(maj 23)18:00WyróżnionyGdańsk Maraton 5.5Maraton, sztafeta maratońska i 5km

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?