Kolekcja odzieży termoaktywnej marki Berens

Bluza i długie spodnie termoaktywne BERENS Powerelastic ‘ENDA+ADLI’ to niezwykle funkcjonalna i wygodna w noszeniu propozycja dla wszystkich uprawiających sport, zwłaszcza do biegania, joggingu oraz wszelkich aktywności fitness – zarówno na powietrzu, jak i na sali. Z powodzeniem sprawdzą się także podczas rekreacyjnej jazdy rowerem.

Bluza oraz spodnie zostały wykonane z niezwykle elastycznej dzianiny z dodatkiem lycry. Idealnie dopasowują się do ciała, nie krępując ruchów i podkreślając sylwetkę. Odzież zachowuje swój kształt i wygląd, nie tracą elastyczności nawet po długotrwałym używaniu. Nowoczesne wielokanałowe włókna mikropoliestrowe z funkcją zarządzania wilgocią Clariant Moisture Management, szybko odprowadzają pot od skóry na zewnętrzną stronę dzianiny, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet w czasie dużego wysiłku.  Wykończenie jonami srebra Silverplus redukuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów, dzianina jest antyalergiczna.

kolekcja-odziezy-termoaktywnej-marki-berens-01

Utrzymanie właściwej temperatury organizmu, to jedna z najważniejszych spraw, o których musimy pamiętać w czasie uprawiania sportu, jeżdżąc na nartach lub rowerze, wędrując po górach lub choćby podczas codziennego załatwiania różnych spraw. Przemarznięcie lub przegrzanie niekorzystnie wpłynie na nasz organizm i zdrowie. Chcąc tego uniknąć zakładamy bieliznę termoaktywną, która odprowadza wilgoć-pot od skóry. W zimniejsze dni musimy jednak założyć drugą warstwę odzieży termoaktywnej, która zapewni izolację termiczną od otoczenia oraz przetransportuje wilgoć z bielizny ku następnej warstwie – softshelowi lub kurtce membranowej.

Bluza termoaktywna Berens LANGUS to druga warstwa ubioru termoaktywnego, znakomicie utrzymuje temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, uczestniczy jednocześnie w procesie wymiany wilgoci, utrzymując skórę suchą, zapewniając jej odpowiedni mikroklimat. Jony srebra zapobiegają rozwojowi bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Sprawdź produkty w naszym sklepie!

kolekcja-odziezy-termoaktywnej-marki-berens-02

Znajdzie swoje zastosowanie przez cały rok, zarówno w chłodniejsze dni wiosny czy lata, jaki i podczas chłodów jesieni czy mrozów zimy. Znakomicie sprawdzi się na rowerze, podczas wspinaczki lub jazdy na nartach. 

Bluza Langus poszerza rodzinę coraz bardziej popularnej odzieży wykonanej z dzianiny typu STRETCH – niezwykle elastycznej i szybkoschnącej, jednocześnie gładkiej i miłej w dotyku. Bluza LANGUS to znakomita alternatywa dla polaru 100.

  • termoizolacja ciała
  • szybkie schnięcie
  • STRETCH – idealna elastyczność
  • wygoda noszenia
  • balans termiczny
  • w sporcie i na co dzień
  • gramatura 21 0 gr/m2
  • otwory na kciuki
  • funkcjonalne kieszenie