fbpx
decathlon zostal partnerem technicznym biegu dookola zoo 01

Decathlon został partnerem technicznym Biegu Dookoła ZOO

Decathlon został partnerem technicznym Biegu Dookoła ZOO, który odbędzie się 27 kwietnia w Warszawie. W ramach współpracy Decathlon zorganizuje także piknik rodzinny w Parku Praskim, a ponadto przeprowadzi akcję promocyjną imprezy w wybranych sklepach sieci w Warszawie.

Decathlon został partnerem technicznym Biegu Dookoła ZOO, który odbędzie się 27 kwietnia w Warszawie. W ramach współpracy Decathlon zorganizuje także piknik rodzinny w Parku Praskim, a ponadto przeprowadzi akcję promocyjną imprezy w wybranych sklepach sieci w Warszawie.

Współpraca organizatorów Biegu Dookoła ZOO przyniesie szereg korzyści dla biegaczy

Wszyscy uczestnicy w pakiecie startowym znajdą techniczną koszulkę Kalenji z oryginalnym nadrukiem – mówi Ewa Paciorek, rzecznik prasowy imprezy. – Produkty Decathlon, także te z limitowanej serii przygotowanej specjalnie na Bieg Dookoła ZOO, będą również dostępne w sklepie z pamiątkami i gadżetami. Warto przy tej okazji zaznaczyć, że 5% z utargu zostanie przekazane na Fundację PANDA, działającą przy Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Co więcej, część opłaty startowej od każdego uczestnika trafi także na wsparcie działalności ZOO. W tym roku zbieramy na binturongi, które przylecą do Warszawy aż z Azji – dodaje.

Bieg doookoła ZOO odbędzie się 27 kwietnia. Zawodnicy biegu głównego będą mieli do wyboru dystans 5km lub 10km, a cześć trasy prowadzi alejkami ogrodu zoologicznego.

Lista startowa z każdym dniem wypełnia się coraz bardziej, ale zapisy nadal trwają. Z jednym wyjątkiem. Zamknęliśmy już rejestrację na biegi dziecięce towarzyszące Biegowi Dookoła ZOO, bo tu limit 500 dzieci wyczerpał się dość szybko – mówi Ewa Paciorek.

Zapisy na Bieg dookoła ZOO >>>TUTAJ
Bieg dookoła ZOO to jednak nie tylko rywalizacja biegowa, ale także piknik rodzinny w Parku Praskim

Wspólnie z Decathlon przygotowujemy szereg bezpłatnych atrakcji dla całych rodzin. Będzie dmuchane boisko, strefa testowa do rolek, zjeżdżalnia i trampoliny. Szykujemy też gry i zabawy zręcznościowe – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution. Nowością będzie także zorganizowanie biura zawodów w sklepach Decathlon. W dniach 23-26 kwietnia odbiór pakietów startowych będzie możliwy nie w jednym, ale w aż czterech wybranych sklepach Decathlon na terenie Warszawy: Decathlon Reduta, Decathlon Ostrobramska, Decathlon Bemowo oraz Decathlon Piaseczno. Specjalnie oznaczone punkty odbioru pakietów startowych będą ustawione przy wejściu do sklepów. Pakiet będzie można odebrać w wybranym sklepie w godzinach 15:00 – 21:00 – mówi Michał Drelich. – W tych dniach, we wspomnianych Decathlonach będzie też możliwe zapisanie się na zawody, ponieważ rejestracja online zamyka się 21 kwietnia. Odbiór pakietów w dniu biegu będzie możliwy tylko przez biegaczy spoza Warszawy – dodaje.

Więcej informacji o Biegu dookoła ZOO na naszym profilu na FB >>>TUTAJ

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
kompresja nie tylko dla dlugodystansowcow test skarpet opasek i podkolanowek royal bay 15

Kompresja nie tylko dla długodystansowców - test skarpet, opasek i podkolanówek ROYAL BAY

Następne
asics zaprasza na orlen warsaw marathon 2019 04

ASICS zaprasza na ORLEN Warsaw Marathon 2019

Powiązane artykuły

nowy model suunto 9 oficjalna premiera za nami 01
Czytaj dalej

Nowy model Suunto 9! Oficjalna premiera za nami

W miniony czwartek w Sklepie Biegacza na warszawskim Powiślu, odbyła się oficjalna premiera nowego zegarka Suunto 9. Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z najnowszym produktem fińskiej firmy, a także uzyskać wszelkie odpowiedzi na nurtujące pytania. Warto zaznaczyć, że spotkanie było transmitowane w internecie na profilu facebookowym Sklepu Biegacza, tym samym intrenauci również mieli okazję aktywnie uczestniczyć w spotkaniu oraz konkursie, który towarzyszył prezentacji.