fbpx
juz tylko 12 dni zostalo do ii skierniewickiego biegu im edmunda jaworskiego 03

Już tylko 11 dni zostało do II Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego

Już tylko 12 dni zostało do II Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego. Czas zatem na prezentację medalu oraz koszulki biegowej oraz kilku najważniejszych Informacji organizacyjnych.

Już tylko 12 dni zostało do II Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego. Czas zatem na prezentację medalu oraz koszulki biegowej oraz kilku najważniejszych Informacji organizacyjnych.

Już 3 września w Skierniewicach odbędzie się II edycja biegu poświęconego pamięci wybitnego trenera lekkoatletów – Edmunda Jawroskiego. O godzinie 10:00 Bieg wystartuje ze Skierniewickiego Rynku.  Następnie trasa obejmie ulice: Gałeckiego, Kozietulskiego, Poniatowskiego, Młynarską, Lipową, Zadębie, Batorego, Koszarową, Rawską, Zawadzkiego, Pomoligczną, Rybickiego, Lelewela i Sienkiewicza. Później zostatnie już tylko ostatnia prosta  i meta zlokalizowana na Rynku. Zapraszamy na nasz Fanpage.

Poniżej prezentujemy oficjalny projekt koszulki

juz-tylko-12-dni-zostalo-do-ii-skierniewickiego-biegu-im-edmunda-jaworskiego-01

Medal II edycji Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego nawiązuje do 560. Jubileuszu Skierniewic oraz do Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw:

juz-tylko-12-dni-zostalo-do-ii-skierniewickiego-biegu-im-edmunda-jaworskiego-03

Aktualnie trwają zapisy Internetowe dostępne na stronie biegu TUTAJ. Koszt pakietu startowego standard wynosi 70 zł brutto. W związku ze współpracą z Fundacją KREWNIACY i firmą DuoLife, zawodnicy mają również możliwość zakupu PAKIETU KREWNIAKA (139 zł brutto), zawierającego cały pakiet startowy standard, butelkę chlorofilu Moja Krew oraz dodatkową koszulkę z przypisaną grupą krwi. Rejestracja online dostępna jest do 30 sierpnia 23:59. Później pakiety startowe standard (bez pakietu KREWNIAKA) będzie można zakupić w biurze zawodów 2 i 3 września br. w cenie 100 zł brutto.

3 września wystartuje też I Skierniewicki Bieg dla Dzieci. Najmłodsi zawodnicy będą mieli do pokonania 300-metrową  pętlę wokół Skierniewickiego Rynku. Po raz pierwszy całe rodziny będą mogły uczestniczyć w zmaganiach i kibicować sobie nawzajem!

Trasa  dla dzieci

juz-tylko-12-dni-zostalo-do-ii-skierniewickiego-biegu-im-edmunda-jaworskiego-02

Pakiet startowe będziecie mogli odbierać w biurze zawodów. Poniżej informacje:

Urząd Miasta Skierniewice

ul. Senatorska 12, Skierniewice 96-100

Godziny otwarcia:

  • 2 września (sobota): 11:00 – 19:00
  • 3 września (niedziela): 7:00 – 9:30

Rekomendujemy odbiór pakietów w sobotę 2.09.2017 r. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, jeśli ktoś nie odbierze pakietu w dniu 3.09.2017 ze względu na zbyt duża liczbę zawodników, którzy tego dnia będą chcieli odebrać pakiet;

Depozyt:

Urząd Miasta Skierniewice

ul. Senatorska 12, Skierniewice 96-100

Godziny otwarcia:

  • 3 września (niedziela): 7:00 – 15:30
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
harrachov 01

Dominika Wiśniewska-Ulfik na podium Red Bull Harrachov 400!

Następne
amberexpo polmaraton gdansk ostatnie dni nizszej oplaty startowej 01

AmberExpo Półmaraton Gdańsk - ostatnie dni niższej opłaty startowej

Powiązane artykuły

trwaja zapisy do anwil polmaraton wloclawek 02
Czytaj dalej

Trwają zapisy do ANWIL PÓŁMARATON WŁOCŁAWEK

W niedzielę, 8 października 2017roku Włocławek ponownie gościć będzie biegaczy z całej Polski, którzy zmierzą się z dystansem półmaratonu. Czwarta edycja tego biegu zyskała tytularnego sponsora, którym został ANWIL S.A. Lider gospodarczy regionu od lat zaangażowany jest w rozwój sportu na najwyższym poziomie.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM