fbpx
amberexpo polmaraton gdansk ostatnie dni nizszej oplaty startowej 01

AmberExpo Półmaraton Gdańsk – ostatnie dni niższej opłaty startowej

AmberExpo Półmaraton to największy bieg uliczny organizowany na terenie Gdańska. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się już ponad 2000 tysiące zawodników. Meta imprezy, która odbędzie się 5 listopada, zlokalizowana będzie wewnątrz hali popularnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo.

AmberExpo Półmaraton  to największy bieg uliczny organizowany na terenie Gdańska. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się już ponad 2000 tysiące zawodników. Meta imprezy, która odbędzie się 5 listopada, zlokalizowana będzie wewnątrz hali popularnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo.

Zapisy na AmberExpo Półmaraton Gdańsk nadal trwają, jednak tym wszystkim, którzy jeszcze nie wpisali się na listę startową przypominamy, że tylko do czwartku – 31 sierpnia obowiązuje niższy próg opłat startowych na zawody w Gdańsku. Od piątku, tj. 1 września kwota wpisowego będzie wynosiła 99 zł. Zmianie ulegnie także wpisowe „Biegu na piątkę”, od 1 września opłata za pakiet startowy bez koszulki wzrośnie z 30 do 40 zł, a z koszulką zmieni się z 50 na 60 zł. To już zatem ostatni moment by skorzystać z niższej opłaty.

amberexpo-polmaraton-gdansk-ostatnie-dni-nizszej-oplaty-startowej-02

Start półmaratonu i Biegu na Piątkę odbędzie się o godz. 9:00 sprzed centrum wystawienniczo-kongresowym AmberExpo. Trasy obu biegów są płaskie, szybkie i atestowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i poprowadzone w całości po asfalcie. AmberExpo Półmaraton Gdańsk skierowany jest głównie do wszystkich amatorów biegania nastawionych na dobrą zabawę, lubiących rywalizację z innymi zawodnikami, ale także dla tych, którzy chcą powalczyć o nowy rekord życiowy, bo trasa AmberExpo Półmaraton Gdańsk i biegu na 5 km jest płaska i bardzo szybka. W ramach biegu na dystansie 5 km odbędzie się również rywalizacja firm pod nazwą Firmowa Piątka.

Impreza stale się rozwija, dlatego w ramach tegorocznych zmagań przeprowadzona zostanie całkiem nowa klasyfikacja. Będzie to tzw. „Bieg z wózkiem dziecięcym” dla rodziców, którzy zechcą pobiec wspólnie z najmłodszymi dziećmi. Wszyscy rodzice będą mogli wystartować ze swoją pociechą w wózku na wybranym dystansie. Ambasadorką „Biegu z wózkiem dziecięcym” została TriMama, czyli Natalia Wodyńska-Stosik. Pojawienie się nowej klasyfikacji umożliwi aktywne spędzenie czasu całym rodzinom!

amberexpo-polmaraton-gdansk-ostatnie-dni-nizszej-oplaty-startowej-03

Podczas gdańskiej imprezy na zawodników oraz kibiców czekają także ciekawe atrakcje. W hali AmberExpo oprócz odbioru pakietu startowego, biegacze będą mogli zjeść posiłek oraz skorzystać z masażu. Wszyscy, którzy przybędą na teren imprezy w dniach 4-5 listopada będą mieli okazję zapoznania się bogatą ofertą produktów i usług prezentowaną przez sponsorów i partnerów imprezy. Będzie również możliwość śledzenia rywalizacji zawodników na telebimie, który będzie zlokalizowany wewnątrz hali. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych uczestnikach. Dla nich powstanie specjalna strefa, w której będą mogli się bawić i korzystać z przygotowanych atrakcji.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
juz tylko 12 dni zostalo do ii skierniewickiego biegu im edmunda jaworskiego 03

Już tylko 11 dni zostało do II Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego

Następne
ultravasan 03

Bartosz Olszewski najlepszym Polakiem w historii Ultravasan 90!

Powiązane artykuły

squeezy wsparcie na rzeznika 2016 01
Czytaj dalej

SQUEEZY wsparcie na RZEŹNIKA 2016

Wielkie ULTRA wyzwanie dla biegaczy coraz bliżej! Już za niecały miesiąc spotykamy się w malowniczych Beskidach, aby sprawdzić swoje biegowe możliwości. Bieg Rzeźnika startuje z kolejną edycją, a z racji tego, że na uczestników czeka ogromny wysiłek, wszyscy mogą być pewni mocnego energetycznego wsparcia na całej trasie. O niezbędną dawkę mocy po raz kolejny zadba Squeezy Sports Nutrition. A co przygotowaliśmy dla ultrasów w tym roku?
wielki final ligi biegow gorskich dare 2b w ustroniu 02
Czytaj dalej

Wielki Finał Ligi Biegów Górskich Dare 2b w Ustroniu

26 listopada 2016 roku Ustroń stanie się polską stolicą biegów górskich. W tym dniu w Beskid Śląski zawitają najlepsi polscy biegacze górscy oraz goście z zagranicy, by rozstrzygnąć całoroczną walkę o tytuł najlepszego zawodnika sezonu 2016. Po raz pierwszy odbędzie się tam Finał i Wielka Gala Ligi Biegów Górskich Dare 2b.
boost zmienia bieganie na zawsze
Czytaj dalej

BOOST™ zmienia bieganie na zawsze

Niesamowita energia, lepsza amortyzacja, optymalne dopasowanie i niezależność temperatury – tak w skrócie można opisać Energy Boost – nowe buty adidas, które zapewniają większy zwrot energii.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM