fbpx
amberexpo polmaraton gdansk ostatnie dni nizszej oplaty startowej 01

AmberExpo Półmaraton Gdańsk – ostatnie dni niższej opłaty startowej

AmberExpo Półmaraton to największy bieg uliczny organizowany na terenie Gdańska. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się już ponad 2000 tysiące zawodników. Meta imprezy, która odbędzie się 5 listopada, zlokalizowana będzie wewnątrz hali popularnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo.

AmberExpo Półmaraton  to największy bieg uliczny organizowany na terenie Gdańska. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się już ponad 2000 tysiące zawodników. Meta imprezy, która odbędzie się 5 listopada, zlokalizowana będzie wewnątrz hali popularnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo.

Zapisy na AmberExpo Półmaraton Gdańsk nadal trwają, jednak tym wszystkim, którzy jeszcze nie wpisali się na listę startową przypominamy, że tylko do czwartku – 31 sierpnia obowiązuje niższy próg opłat startowych na zawody w Gdańsku. Od piątku, tj. 1 września kwota wpisowego będzie wynosiła 99 zł. Zmianie ulegnie także wpisowe „Biegu na piątkę”, od 1 września opłata za pakiet startowy bez koszulki wzrośnie z 30 do 40 zł, a z koszulką zmieni się z 50 na 60 zł. To już zatem ostatni moment by skorzystać z niższej opłaty.

amberexpo-polmaraton-gdansk-ostatnie-dni-nizszej-oplaty-startowej-02

Start półmaratonu i Biegu na Piątkę odbędzie się o godz. 9:00 sprzed centrum wystawienniczo-kongresowym AmberExpo. Trasy obu biegów są płaskie, szybkie i atestowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i poprowadzone w całości po asfalcie. AmberExpo Półmaraton Gdańsk skierowany jest głównie do wszystkich amatorów biegania nastawionych na dobrą zabawę, lubiących rywalizację z innymi zawodnikami, ale także dla tych, którzy chcą powalczyć o nowy rekord życiowy, bo trasa AmberExpo Półmaraton Gdańsk i biegu na 5 km jest płaska i bardzo szybka. W ramach biegu na dystansie 5 km odbędzie się również rywalizacja firm pod nazwą Firmowa Piątka.

Impreza stale się rozwija, dlatego w ramach tegorocznych zmagań przeprowadzona zostanie całkiem nowa klasyfikacja. Będzie to tzw. „Bieg z wózkiem dziecięcym” dla rodziców, którzy zechcą pobiec wspólnie z najmłodszymi dziećmi. Wszyscy rodzice będą mogli wystartować ze swoją pociechą w wózku na wybranym dystansie. Ambasadorką „Biegu z wózkiem dziecięcym” została TriMama, czyli Natalia Wodyńska-Stosik. Pojawienie się nowej klasyfikacji umożliwi aktywne spędzenie czasu całym rodzinom!

amberexpo-polmaraton-gdansk-ostatnie-dni-nizszej-oplaty-startowej-03

Podczas gdańskiej imprezy na zawodników oraz kibiców czekają także ciekawe atrakcje. W hali AmberExpo oprócz odbioru pakietu startowego, biegacze będą mogli zjeść posiłek oraz skorzystać z masażu. Wszyscy, którzy przybędą na teren imprezy w dniach 4-5 listopada będą mieli okazję zapoznania się bogatą ofertą produktów i usług prezentowaną przez sponsorów i partnerów imprezy. Będzie również możliwość śledzenia rywalizacji zawodników na telebimie, który będzie zlokalizowany wewnątrz hali. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych uczestnikach. Dla nich powstanie specjalna strefa, w której będą mogli się bawić i korzystać z przygotowanych atrakcji.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
juz tylko 12 dni zostalo do ii skierniewickiego biegu im edmunda jaworskiego 03

Już tylko 11 dni zostało do II Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego

Następne
ultravasan 03

Bartosz Olszewski najlepszym Polakiem w historii Ultravasan 90!

Powiązane artykuły

rolujemy niechciany bol 01
Czytaj dalej

Rolujemy niechciany ból

Technika masażu powięziowego popularnie rolowaniem nie jest tylko już tajemną sztuką wykorzystywaną przez zawodowych sportowców, trenerów i terapeutów, a staje się elementem zwykłej codzienności ...