fbpx
biegajace koparki drzewa 17

Biegające koparki, drzewa i roboty, czyli sposoby na maratońską motywację

Przebiegnięcie maratonu jest w zasięgu każdego zdrowego człowieka. Przy odrobinie determinacji i odpowiedniego treningu dystans 42195 metrów nie jest czymś nadzwyczajnym.

Przebiegnięcie maratonu jest w zasięgu każdego zdrowego człowieka. Przy odrobinie determinacji i odpowiedniego treningu dystans 42195 metrów nie jest czymś nadzwyczajnym. Co, jeśli masz kilka maratonów za sobą i szukasz nowej motywacji?

Możesz na przykład przebrać się. Kiedy Twoim znajomym coraz mniej imponuje kolejny przebiegnięty maraton, warto pomyśleć o oryginalnym stroju startowym.

Na zdjęciu poniżej, strój Spidermena nie intryguje tak bardzo jak jego technika biegu. Podobno ten człowiek, zbyt dosłownie wziął sobie do serca deklarację złożoną swojej dziewczynie, kiedy ta zapytała go, czy będzie w stanie przebiec dla niej maraton.

biegajace koparki drzewa 22

Prawdziwe kury nie wysiadują jaj. Teraz, żeby mieć jaja, trzeba je wybiegać, a jak wiadomo maraton to dystans dla ludzi z jajami. Z moim obserwacji wynika, że maratończycy to pogodni i weseli ludzie. Tacy z jajem, i poniższy obrazek jest tego najlepszym przykładem.

biegajace koparki drzewa 3

Na polskim podwórku znany jest przypadek biegającego kelnera, który na trasie nie rozstaje się ze swoją tacą i nienagannie zawiązaną muchą. Jak się okazuje bieg z drinkami wraz z dodatkowym obciążeniem, nie musi być kulą u nogi. Pokonanie ponad 42 kilometrów zajęło panu Sławomirowi (bo o nim mowa) 3 godziny i 55 minut. Prawda, że całkiem nieźle jak na branżę gastronomiczną? (fot. Przemek Wierzchowski/Agencja Gazeta)

biegajace koparki drzewa 4

Przeszukując Internet dokopałem się do inspirującego zdjęcia biegającej koparki. Wprawne oko dostrzeże cel tego przebrania. Podpowiem, że ma to związek z akcją organizowaną przez Amnesty International w związku z masowymi wysiedleniami. Zainteresowanych odsyłam na www.google.com, to istna kopalnia wiedzy.  (fot. Przemek Wierzchowski/Agencja Gazeta)

biegajace koparki drzewa 5

Nigdy nie wiesz, kiedy w trakcie biegu zaatakuje Cię bezpański pies. Na wszelki wypadek lepiej biegać z tarczą, niż wracać na tarczy.

biegajace koparki drzewa 6

W swoim życiowym zabieganiu niektórzy zapominają, że bieganie za pieniędzmi i karierą to nie to samo, co stawienie czoła 42195 metrom.

biegajace koparki drzewa 7

Powszechnym błędem wśród biegaczy amatorów jest garbienie się w trakcie biegania. Trzeba pamiętać, że biegacz to nie wielbłąd i pić musi, w szczególności na trasie tak długiego dystansu jakim jest maraton. Niepicie w trakcie to wielki błąd. Sahara w ustach nie należy do przyjemności…

biegajace koparki drzewa 8

Dzielny wojownik Chewbacca znalazł odskocznie od ciężkiej pracy dla Imperium. Zaczął biegać… Chodzą plotki, że od przyszłego roku ten poczciwy futrzak ma stać się twarzą pewnej marki odzieżowej specjalizującej się w odzieży termoaktywnej.

biegajace koparki drzewa 9

 Nowy rodzaj usług w branży przesyłek – poczta biegowa.

biegajace koparki drzewa 10

Biegający strażacy w pełnym oporządzeniu. Brak specjalnych wozów gaśniczych nie jest wymówką. Bo przecież prawdziwy mężczyzna nie szuka wymówek, tylko szuka rozwiązania…

biegajace koparki drzewa 11

Nie dziwie się Fredowi, że tak pędzi do swojej pięknej Wilmy. O tak piękną kobietę z pewnością zabiega wielu jaskiniowców, dlatego trzeba mieć naprawdę dobrą kondycję, by liczyć się w stawce.

biegajace koparki drzewa 12

Podobno dla Indiany Jonesa, bieganie to tylko przelotna przygoda.

biegajace koparki drzewa 13

W sporcie liczy się żelazna konsekwencja, bez niej daleko nie zabiegniesz.

biegajace koparki drzewa 14

Koledzy z celi postawili sobie za cel przebiec maraton. Ciężko powiedzieć, w jaki wynik celowali, ale sądząc po ich nietęgich minach, bieg sprawił im wiele trudności.

biegajace koparki drzewa 15

To nieprawda, że długie nogi pomagają szybciej biegać. Ta zjawiskowa dziewczyna z pięknymi długimi nogami, pokonała dystans maratonu w ponad 8 godzin.

biegajace koparki drzewa 16

Teraz już wiecie, co robi PacMan po wyjściu z labiryntu.

biegajace koparki drzewa 17

Nosorożec Andrzej.

biegajace koparki drzewa 18

Drużyna Gwiezdnych Wojen.

biegajace koparki drzewa 19

Kto ma rozum, a nie ma serca, daleko nie zabiegnie.

biegajace koparki drzewa 2

biegajace koparki drzewa 21

A Ty, za co/kogo mógłbyś się przebrać?

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
czy wolniej znaczy lepiej

Czy wolniej znaczy lepiej?

Następne
chcesz odniesc sukces czas zmienic podejscie

Chcesz odnieść sukces? Czas zmienić podejście

Powiązane artykuły

spelnione marzenie 01 01
Czytaj dalej

Spełnione marzenie

Möbel Kraft Marathon był docelową imprezą pierwszej części sezonu. Szykowałem się do niej praktycznie od początku grudnia 2009 roku.
wroclawski maraton kontrastow relacja
Czytaj dalej

Wrocławski maraton kontrastów – relacja

Nigdzie nie ma tylu ładnych dziewczyn, co na Dolnym Śląsku i nigdzie liczba uczestników maratonu nie rośnie tak szybko, jak we Wrocławiu (w ostatnich czterech latach).

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM