fbpx
amberexpo polmaraton gdansk z atestem pzla 3

AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk z atestem PZLA!

AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk, którego organizatorami są Miasto Gdańsk, AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku oraz Labosport Polska uzyskał atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk, którego organizatorami są Miasto Gdańsk, AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku oraz Labosport Polska uzyskał atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. To bardzo ważna wiadomość zarówno dla organizatorów biegu jak i samych uczestników. 

W Gdańsku gościł Zenon Piątek, przedstawiciel Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, który przeprowadził atestację trasy AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk. Zadanie zostało przeprowadzone pomyślnie, a to oznacza, że przygotowania do biegu są już na ostatniej prostej. Już 26 października biegacze będą mieli do pokonania piękną trasę głównymi ulicami miasta Gdańsk. Przypomnijmy, że start zlokalizowany będzie na ul. Żaglowej pomiędzy budynkiem AMBEREXPO, a stadionem PGE Arena, natomiast meta znajdować się będzie wewnątrz hali wystawienniczej AMBEREXPO. 

amberexpo-polmaraton-gdansk-z-atestem-pzla-1

„Cieszymy się, z uzyskania atestu PZLA. Ta trasa jest naprawdę szybka i na pewno nie jeden zawodnik pokusi się o pobicie własnego rekordu życiowego” – powiedział dyrektor imprezy Rafał Zakrzewski z Gdańskiego AZS-u. „Atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to gwarancja, że trasa jest dokładnie wymierzona i uzyskany na niej rezultat będzie precyzyjny i wiarygodny. Dzięki atestowi wyniki uzyskiwane podczas biegu mogą być uznawane jako oficjalne, łącznie z rekordem Polski.” – dodaje Zakrzewski. 

Ta informacja jest niezwykle ważna dla wszystkich uczestników imprez biegowych, którzy swą przygodę z bieganiem wiążą z pobijaniem własnych rekordów. Przypominamy, że aby wziąć udział w imprezie należy zarejestrować się na stronie biegu pod adresem www.polmaratongdansk.pl

amberexpo-polmaraton-gdansk-z-atestem-pzla-2

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
energia kolorow rewolucyjna kolekcja odziezy sportowej od nessi 06

Energia kolorów – rewolucyjna kolekcja odzieży sportowej od Nessi

Następne
my zli biegacze

My źli biegacze

Powiązane artykuły

co gdzie kiedy czyli nawigator iii rafako polmaraton raciborz 02
Czytaj dalej

Co? Gdzie? Kiedy? Czyli nawigator III RAFAKO Półmaraton Racibórz

3,2,1....start! To już w najbliższą niedzielę odbędzie się III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Do startu przygotowuje się blisko 900 zawodników z całej Europy, a nawet odległej Afryki. Jednak raciborski bieg na 21097,5 m, to nie wszystko. Imprezie towarzyszyć będą: piknik rodzinny, bieg charytatywny, występy artystyczne oraz wiele gier, zabaw i konkursów dla najmłodszych
6 x babia wierchy beskidu sadeckiego i goniacki w bialce w gorach biegamy z regatta 11
Czytaj dalej

6 x Babia, wierchy Beskidu Sądeckiego i „goniacki” w Białce – w górach biegamy z Regattą

Co łączy Lubuski Bieg Truskawki i wielodyscyplinowe zawody psów sportowych Dog Games? Albo wyścigi wózków w chodzie BuggyGym oraz Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie? Są to wszystko imprezy odbywające się w ramach programu Regatta Rusz się!, skierowanego do wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas. 20 000 uczestników i ponad 80 wydarzeń sportowych, które odbyły się do tej pory, poza tym cenne nagrody, vouchery na zakup odzieży, świetna atmosfera i wspaniała zabawa dla całych rodzin – czy to przekonuje cię, by wziąć w niej udział?

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM