Energia kolorów – rewolucyjna kolekcja odzieży sportowej od Nessi

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Trzy, dwa, jeden… Październik otwieramy prezentacją najnowszej kolekcji odzieży sportowej Energia kolorów. Znajdujące się w niej produkty to prawdziwa kolorystyczna bomba i szereg funkcjonalnych dodatków.

Najnowsza kolekcja Nessi kontynuuje rewolucję, którą zapoczątkowaliśmy wiosną tego roku, a której celem jest wprowadzenie kolorów i wzorów do świata mody dla biegaczek opanowanej przez czerń. To również efekt wielu testów oraz odpowiedź na Wasze prośby, uwagi, potrzeby dotyczące poszczególnych elementów sportowej garderoby. Zgodnie z naszą filozofią cały czas staramy się bowiem doskonalić produkty, by jak najlepiej spełniały oczekiwania miłośników aktywności.

Kolorowe legginsy z wielofunkcyjnym pasem

Kiedy wiosną tego roku pokazaliśmy bajecznie kolorowe legginsy do biegania, na siłownię czy na rolki, okazało się, że aktywne kobiety bardzo tęskniły za wzorami i kolorami. Biegaczki pokochały nasze legginsy i z niemal każdej sportowej imprezy otrzymywaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Niektóre aktywne zauważyły jednak, że pokochałyby nasze spodnie jeszcze bardziej gdyby te miały kieszonkę. Pamiętaliśmy o tym i w najnowszych modelach wprowadziliśmy wielofunkcyjny pas z 3 kieszonkami, będący absolutną innowacją jeśli chodzi o dostępne na polskim rynku spodnie do biegania. Mocną stroną legginsów są również elastyczne szwy, które rozciągają się wraz z materiałem i zwiększają trwałość spodni.

energia-kolorow-rewolucyjna-kolekcja-odziezy-sportowej-od-nessi03

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Legginsy z kolekcji Energia kolorów wykonano z wysokiej jakości materiału Kolsport Giga Elastic, który zachowuje się niczym druga skóra: jest delikatny, elastyczny i bardzo dobrze oddycha. Krój spodni zaprojektowano w oparciu o konsultacje z biegaczkami i instruktorkami fitnessu. W efekcie powstał model, który nie spada i nie uciska podczas ruchu.

Termoaktywne czapki, opaski i kominy z odblaskami

Kolorystyczna rewolucja Nessi objęła również termoaktywne czapki, opaski i kominy. Dotychczas akcesoria sportowe produkowaliśmy w jednym kolorze. W nowym sezonie postanowiliśmy zaskoczyć wzorami i kolorystycznymi miksami. Oczywiście w parze z designem idą jakość i funkcjonalność. Termoaktywne czapki, opaski i kominy skutecznie chronią przed wiatrem i chłodem oraz gwarantują komfort cieplny podczas jesiennych, a nawet zimowych treningów. Materiał, z którego je wykonano, zapewnia natychmiastowe odprowadzanie potu podczas wysiłku, a płaskie szwy zapobiegają otarciom. To jednak nie wszystko! Na czapkach, opaskach i kominach wprowadziliśmy elementy odblaskowe poprawiające widoczność podczas wieczornego biegania. Niebanalne grafiki i odważna kolorystyka w połączeniu z wysoką jakością materiału i wykonania dają produkt jedyny w swoim rodzaju wśród tego typu odzieży sportowej obecnej na polskim rynku.

energia-kolorow-rewolucyjna-kolekcja-odziezy-sportowej-od-nessi01

Udoskonalone spodnie biegowe

W nowej kolekcji pojawia się również kilka udoskonalonych produktów z dotychczasowej oferty. Najważniejsza ze zmian dotyczy spodni z tylną kieszonką dla biegaczek i biegaczy. Wprowadziliśmy w nich specjalną konstrukcję odblasków, która zapewnia widoczność podczas trenowania wczesnym rankiem i wieczorem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy na dworze długo utrzymuje się szaruga. Co prawda, już pierwotna wersja spodni miała elementy odblaskowe, ale te nowe dostosowane są do ustawy, która narzuca na pieszych obowiązek noszenia elementów odblaskowych po zmroku poza terenem zabudowanym. Ogromną zaletą udoskonalonego modelu są również płaskie szwy. Są one elastyczne, pracują razem z materiałem, dzięki czemu można mieć pewnością, że nie będą się rozrywały.

energia-kolorow-rewolucyjna-kolekcja-odziezy-sportowej-od-nessi05

Kolejna zmiana dotyczy bezszwowych podspodenek. W udoskonalonej wersji zastosowano konstrukcję, która zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do ciała. A to, jak wiadomo, przekłada się na wygodę, ergonomię i skuteczność odprowadzania potu na zewnątrz.

Mamy nadzieję, że produkty z najnowszej kolekcji jeszcze lepiej spełnią Wasze aktywne oczekiwania i że zapewnią Wam najwyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa na drodze i ochrony przed niesprzyjającymi warunkami. 

energia-kolorow-rewolucyjna-kolekcja-odziezy-sportowej-od-nessi04

energia-kolorow-rewolucyjna-kolekcja-odziezy-sportowej-od-nessi02

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę