Zgarnij kod na 20% rabatu w sklepie Nike!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Wiosna poczyna sobie coraz śmielej. Zmiany nie dotyczą tylko przyrody, lecz także cen odzieży biegowej Nike. Przygotowujesz się do biegowej wiosny? Przed Tobą poważne biegowe wyzwania? Mamy coś dla Ciebie!

Ruszyła kampania Przygotuj się do maratonu z Nike! TUTAJ  znajdziesz wyselekcjonowane produkty dedykowane pod królewski dystans.  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy rabat 20%, z którego możesz skorzystać do końca marca!

zgarnij-kod-na-20-rabatu-w-sklepie-nike-03

Przed Tobą zwycięski bieg!

Aby taki był, każdy element musi być dopięty na ostatni guzik. Maraton nie wybacza. Tu nie ma kompromisów. Wiele detali musi się złożyć na Twój ostateczny sukces. Jednym z nich jest dobór odpowiedniego obuwia i odzieży, która zapewni Ci pełen komfort podczas treningów i samego startu.

Znajdź swoje idealne buty

Czy takie istnieją? To kwestia bardzo indywidualna. Jednak szeroka kolekcja Nike zadowoli najbardziej wybrednych biegaczy. Ścisłe dopasowanie rodem ze skarpetki, bezszfowa cholewka i dynamika cieszącej się uznaniem serii Nike Flyknit, dla prawdziwych ścigaczy? Czy może Idealne dopasowanie, stabilność, doskonałe czucie oraz dynamika z solidną dawką amortyzacji z kultowej serii Nike Pegasus dla amatorów z ambicjami? Dobierz but do swoich indywidualnych preferencji i ciesz się pełnią komfortu podczas najbardziej wymagających treningów.

zgarnij-kod-na-20-rabatu-w-sklepie-nike-01

Wyjątkowa odzież dla wyjątkowych ludzi

Zadbaj o swoje ciało podczas ruchu. Zapewnij mu pełną swobodę oraz wentylację bez żadnych ograniczeń. Wysoka jakość materiałów odprowadzających wilgoć przez pełne 42 kilometry Twojego biegu. Płaskie, gładkie szwy nie powodujące otarć. Nie pozwól, aby cokolwiek stanęło na przeszkodzie spełnienia Twojego biegowego marzenia. Zasługujesz na najwyższą jakość. Z nią możesz więcej!

Jak skorzystać z rabatu?

  1. Wejdź na stronę kolekcji MARATON
  2. Wybierz swoje ulubione buty
  3. Dobierz jakąkolwiek część garderoby
  4. W polu KOD PROMOCYJNY wpisz: „GEARUP”
  5. Ciesz się 20% rabatem!