Zapraszamy do udziału w „Weekendzie z Panną Anną” w Ustroniu.

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Biegasz? Dbasz o zdrowie i formę fizyczną? A może szukasz motywacji do dalszych treningów? Zapraszamy do udziału w „Weekendzie z Panną Anną” w Ustroniu. Przyjedź w Beskidy i zaplanuj udział w spotkaniach, treningach i warsztatach. Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się od 3 do 5 sierpnia jest Uzdrowisko Ustroń. ​Panna Anna to Anna Szczypczyńska, autorka popularnego bloga Panna Anna Biega oraz wydanej w ubiegłym roku książki „Zakochaj się w bieganiu”. Jej artykuły na temat aktywności fizycznej – nie tylko biegania, zdrowej i smacznej kuchni – nie pozbawionej słodyczy oraz motywacji i zdrowego stylu życia cieszą się ogromną popularnością. Tym razem z Panną Anna będzie można się spotkać, porozmawiać, pobiegać i po prostu spędzić czas w miłej atmosferze.

To będzie niezapomniany i bardzo aktywny weekend, podczas którego będziemy robić to, co lubimy najbardziej – zapowiada Anna Szczypczyńska

A co lubimy najbardziej?

Weekend rozpocznie się w piątek 3 sierpnia o godz. 19.00 spotkaniem motywacyjnym pod tytułem: Co zrobić, by trenować przez długie lata?” (i robić to z uśmiechem na twarzy). Spotkanie odbędzie się w Sali kinowej Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, warto wcześniej zapisać się na spotkanie. Zaczniemy od rozmowy, a później poruszane tematy sprawdzimy w rzeczywistości – zapowiada Panna Anna. 

W sobotni poranek, w towarzystwie trenerów biegowych Uzdrowiska Ustroń, wyruszymy na trening biegowy. To będzie bieganie „towarzyskie”, a nie ściganie. Podzielimy się na mniejsze grupy, tak żeby każdy wyniósł z tego spotkania jak najwięcej, a równocześnie czuł się komfortowo. Przebiegniemy razem ok. 10 km, a bieganiu towarzyszyć będzie sporo fachowej wiedzy, porad i ćwiczeń techniki biegowej na temat pracy rąk, prawidłowego kroku, rozgrzewki i rozciągania.

Na trening zapraszamy wszystkich, bez względu na doświadczenie i staż biegowymówi trener Waldek Stefańczuk. Po każdej praktycznej części będzie krótkie podsumowanie i rady jak wpleć takie formy w codzienny trening.

Po takim poranku łatwo zgłodnieć. Druga część spodoba się biegaczom ale nie tylko. Podczas warsztatów kulinarnych, udowodnimy, że to co słodkie może być zdrowe. Gofry z dodatkami, fasolowe brownie czy bananowe lody zrobimy razem, a później razem je zjemy. Lista chętnych na warsztaty kulinarne została już zamknięta. To co zjemy w sobotę spalimy już w niedzielę. O godzinie 10.00 spotykamy się na sali fitness na treningu obwodowym. Od Anny Szczypczyńskiej dowiecie się dlaczego warto zainwestować czas w dodatkowe ćwiczenia jako uzupełnienie biegania. Natomiast trener Mateusz Wantulok przygotowuje dla uczestników wyzwania czyli zestaw 11 ćwiczeń.

Osoby zainteresowane treningiem biegowym i obwodowym oraz spotkaniem motywacyjnym zachęcamy do rejestracji na wybrane zajęcia. Można to zrobić poprzez stronę internetową www.weekendzpannaanna.pl.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Na koniec zmęczonym, ale zadowolonym uczestnikom spotkania proponujemy udział w regenerującej kąpieli w basenach solankowych Uzdrowiska Ustroń.

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę