Trwa Happy Week z 19.PKO Poznań Maraton

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Od 23 lipca trwa „Happy week”, zabawa do udziału w której Organizatorzy zapraszają tych nie zdecydowanych i nie zapisanych na 19.PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. Przez cały tydzień (23-29 lipca) rozdajemy atrakcyjne prezenty! Trafią one do osób, które wyłonimy spośród wszystkich biegaczy zapisanych na nasz Maraton w danym dniu.

Za zapis traktować będziemy wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej – mówi Monika Prendke z Biura Maratonu. Rozdaliśmy już 3 darmowe noclegi w naszym Hotelu nad Maltą, 10
dodatkowych pakietów startowych na tegoroczną edycję Maratonu. Dziś do zdobycia specjalności od Browaru Fortuna.

Co zrobić, aby otrzymać tę nagrodę?

Wystarczy się zapisać i mieć odrobinę szczęścia. Spośród wszystkich zapisanych i opłaconych w dniu dzisiejszym zgłoszeń Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji (Organizator Imprezy) wyłoni 14 osób, które otrzymają zestawy produktów z Wielkopolskiego Browaru.

Nagrody zostały ufundowane przez Sponsorów i Partnerów tegorocznej edycji biegu: PKO Bank Polski, 4F, Browar Fortuna, Aerotechnika – Dynamika oraz KKS Lech. 

Warto zapamiętać, że od 1 sierpnia ulega podwyższeniu opłata startowa do 19 edycji PKO Poznań Maratonu. Wymagana wpłata wynosić będzie już 150 zł. Obecnie jest to 120 zł.