fbpx
wzrok

Spiesz się! Ostatnie dni niższej opłaty startowej!

Już tylko do niedzieli, 30 września, można skorzystać z niższej opłaty startowej za udział w 1. Rodzinnym Biegu Czas Na Wzrok, organizowanym z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wydarzeniu przyświeca szczytny cel: pomoc podopiecznym domów dziecka. Organizator przekaże tyle par okularów korekcyjnych, ilu biegaczy zarejestruje się na Bieg Główny.

Już tylko do niedzieli, 30 września, można skorzystać z niższej opłaty startowej za udział w 1. Rodzinnym Biegu Czas Na Wzrok, organizowanym z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wydarzeniu przyświeca szczytny cel: pomoc podopiecznym domów dziecka. Organizator przekaże tyle par okularów korekcyjnych, ilu biegaczy zarejestruje się na Bieg Główny. Powodów do wspólnego, rodzinnego świętowania, jest znacznie więcej. 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok to również okazja do celebracji ogromnego sukcesu ogólnopolskiej kampanii Czas na Wzrok 40+. Nadrzędnym jej celem jest uświadamianie ludzi po 40 roku życia o potrzebie regularnych badań wzroku i prawidłowej korekcji okularowej, a także edukacja w zakresie prezbiopii.

13 października o godz. 13:00, na Błoniach obok Centrum Olimpijskiego w Warszawie, odbędzie się charytatywny 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok. Uczestnicy pobiegną na dystansie 5 km, na zielonych terenach wzdłuż Wisły, między Centrum Olimpijskim a Mostem Grota-Roweckiego. Rejestracja na Bieg trwa się 3 października 2018.

Twój udział jest ważny! Każdy Biegacz to kolejna para okularów dla dziecka

Szczytny cel imprezy skupia się na pomocy potrzebującym dzieciom. Domy dziecka w całej Polsce dostaną od organizatorów tyle par okularów korekcyjnych, ilu zawodników weźmie udział w Biegu Głównym. Pomysł jest kontynuacją zainicjowanego przez Grupę Essilor programu Zobacz Lepszą Przyszłość. W ramach akcji optometryści przeprowadzają przesiewowe badania wzroku w domach dziecka. 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok kontynuuje ideę akcji i jednocześnie stwarza okazję do tego, by poprawić jakość widzenia kolejnym podopiecznym.

Uroczyste podsumowanie sukcesu kampanii Czas na Wzrok 40+

Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok – obok obchodów Światowego Dnia Wzroku – jest także okazją do uroczystego podsumowania spektakularnego sukcesu ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Czas na wzrok 40+. Dzięki niej prezbiopia przestała być tematem wstydliwym, a Polacy zaczęli otwarcie mówić o swoich kłopotach z widzeniem po 40. roku życia. Akcja uwrażliwia społeczeństwo na potrzebę regularnych badań, dbania o wzrok i prawidłowej korekcji okularowej. Kampania uświadamia ludzi, że prezbiopia to nieunikniony proces fizjologiczny, ale można jednocześnie w prosty sposób złagodzić związane z nią dolegliwości, dobierając okulary korekcyjne z soczewkami progresywnymi.

Rodzinnie i na sportowo

Na terenie miasteczka biegowego każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno dzieci, jak i dorośli. Jedną z atrakcji jest możliwość skorzystania z bezpłatnego badania przesiewowego wzroku. Ze względu na rodzinny charakter wydarzenia organizatorzy zadbają o przygotowanie strefy relaksu z animacjami dla najmłodszych oraz zapewnienie strefy z jedzeniem. Dzieci będą mogły również pobiec w towarzyszących imprezie Biegach dla Dzieci (5 -15 lat) na trzech dystansach w zależności od wieku: na 100m (5-7 lat), 200m (8-12 lat) oraz na 400m (13-15 lat). Nie zwlekaj! Tańsze pakiety tylko do 30 września!

Tylko do 30 września można się zarejestrować się w promocyjnej cenie 49 zł. Po tym terminie opłata wzrośnie do 69 zł za osobę. Zapisy najmłodszych na Bieg dla Dzieci są możliwe tylko i wyłącznie w dniu Zawodów, w godz. 9:00 – 11:45. Szczegółowy program imprezy oraz przewidziane atrakcje na stronie www.bieg.czasnawzrok.pl. Pomysłodawcą i organizatorem 1. Rodzinnego Biegu Czas Na Wzrok jest Grupa Essilor – lider w produkcji rozwiązań korygujących wzrok. Partnerzy wydarzenia to firmy optyczne, działające na terenie kraju: Essilor Polonia, JZO, JAI KUDO oraz Essilor Optical Laboratory Poland.

Program wydarzenia i warunki rejestracji dostępne są na stronie www.bieg.czasnawzrok.pl,fanpage’u Biegu na Facebooku oraz profilu na Instagramie.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
tak wlasciwie to po co mi czolowka czyli 10 argumentow by zaopatrzyc sie w latarke czolowa nie tylko do biegania 02

Tak właściwie to po co mi czołówka? Czyli 10 argumentów, by zaopatrzyć się w latarkę czołową, nie tylko do biegania.

Następne
ostatnia prosta przed 40 pzu maratonem warszawskim 03

Ostatnia prosta przed 40. PZU Maratonem Warszawskim

Powiązane artykuły

zgarnij kod na 20 rabatu w sklepie nike 04
Czytaj dalej

Zgarnij kod na 20% rabatu w sklepie Nike!

Wiosna poczyna sobie coraz śmielej. Zmiany nie dotyczą tylko przyrody, lecz także cen odzieży biegowej Nike. Przygotowujesz się do biegowej wiosny? Przed Tobą poważne biegowe wyzwania? Mamy coś dla Ciebie!
od tatr do baltyku wez udzial i podaj zmiane w najdluzszej charytatywnej sztafecie w polsce 01
Czytaj dalej

Od Tatr do Bałtyku – weź udział i podaj zmianę w najdłuższej charytatywnej sztafecie w Polsce

Ruszyły zapisy na najdłuższy, charytatywny bieg sztafetowy w Polsce, który rozpocznie się 4 czerwca br. na Kasprowym Wierchu, a zakończy 8 czerwca br. na Helu. Bieg Banku BNP Paribas „Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji” będzie prowadzony przez profesjonalistów, ale każdy będzie mógł dołączyć na jednym z ponad 100 punktów na trasie i pokonać dystans 5 lub 10 kilometrów. Dochód z biegu zostanie przekazany Stowarzyszeniu Aktywnie Przeciwko Depresji.