fbpx
runcentre

R2 na łydki, Squeezy w dłoń – jesienne maratony na start!

Biegacze i Biegaczki! Przed nami wielka, jesienna uczta biegowa. W menu największe polskie maratony – Warszawa oraz Poznań. Startujecie? Pacemaker-ujecie? Kibicujecie?

Biegacze i Biegaczki! Przed nami wielka, jesienna uczta biegowa. W menu największe polskie maratony – Warszawa oraz Poznań. Startujecie?  Pacemaker-ujecie? Kibicujecie? Jak co roku zapraszamy do stref EXPO na stoisko RUN CENTRE gdzie zaserwujemy najskuteczniejszą, zapobiegającą skurczom oraz kontuzjom przeciążeniowym, a także gwarantującą szybszą regenerację odzież kompresyjną COMPRESSPORT®. ‘A la carte’ również najsmaczniejsze, wolne od glutenu i laktozy żele i batony energetyczne SQUEEZY w owocowych i lekko słonych smakach – solidna porcja węglowodanów złożonych gwarantowana! Tylko u nas! ZAPRASZAMY do Run Centre.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bieganie na sycylii 02

Bieganie na Sycylii

Następne
problemy ze snem u biegaczy

Problemy ze snem u biegaczy

Powiązane artykuły

komandosi formozy na pierwszym treningu w poznaniu 04
Czytaj dalej

Formoza Challenge z patronatem honorowym Ministerstwa Obrony Narodowej!

Organizatorzy Formozy Challenge chcieliby podzielić się z Państwem ważną informacją. Zaledwie dwa dni po konferencji prasowej z udziałem Jednostki Wojskowej Formoza promującej to wydarzenie otrzymaliśmy z Ministerstwa Obrony Narodowej informację, że wraz ze współorganizatorem Urzędem Miasta i Gminy Oborniki otrzymaliśmy patronat honorowy nad Formoza Challenge Inspektora Wojsk Specjalnych - Pana gen. dyw. Piotra Patalonga.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM