Podsumuj październik z Ligą Biegową!

Liga Biegowa to bezpłatna, wirtualna inicjatywa dla biegaczy
Liga Biegowa to bezpłatna, wirtualna inicjatywa dla biegaczy
Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Zastanawialiście się, jak plasują się Wasze rezultaty na tle wyników innych biegaczy w Polsce? Możesz to łatwo sprawdzić rejestrując się do bezpłatnej rywalizacji na LigaBiegowa.pl! Dołączyć można w każdym momencie i na koniec każdego miesiąca powalczyć o nagrody od Oshee – bez względu na to, czy startujesz w zorganizowanych zawodach czy biegasz treningowo!

Liga Biegowa to bezpłatna, wirtualna inicjatywa dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Liga istnieje już od szczęściu lat i zgromadziła już ponad 8 tysięcy biegaczy z całej Polski! Pierwotnie zasady zabawy opierały się na wynikach uzyskanych podczas oficjalnych zawodów biegowych. W tym sezonie, kiedy zawody biegowe wciąż jeszcze ograniczone są obostrzeniami, a dostęp do nich jest utrudniony, projekt działa na zmienionych zasadach. Uczestnicy Ligi mogą samodzielnie rejestrować swoje wyniki uzyskane zarówno podczas zawodów, jak i w trakcie treningów. Tym sposobem można swobodnie rywalizować i motywować się wzajemnie, niezależnie gdzie i kiedy się biega! 

W każdym miesiącu 112 szans na wygraną!

Uczestnicy Ligi mogą powalczyć na czterech popularnych dystansach: 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. Co miesiąc rywalizacja jest podsumowywana i nagradzani są najszybsi biegacze i biegaczki na poszczególnych dystansach, w siedmiu kategoriach wiekowych, z podziałem na zawodników z licencją PZLA i bez. To daje 112 szans na wygraną w każdym miesiącu! Co ważne, każdy miesiąc podsumowywany jest oddzielnie, wiec nie ma znaczenia czy bawisz się w Lidze od lat czy dołączysz dzisiaj. Każdy ma takie same szanse. 

Całoroczna motywacja

Tabele zbierające wyniki uczestników Ligi pozwalają w łatwy sposób porównywać się z biegaczami w tym samym wieku czy w tym samym mieście. To świetna dawka motywacji, zwłaszcza teraz, kiedy dostęp do zawodów biegowych bywa utrudniony. Nic więc dziwnego, ze Liga Biegowa zrzesza ludzi z całej Polski, w różnym wieku i na bardzo różnym poziomie sportowym. 

Jak to działa?

Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

  • Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie LigaBiegowa.pl
  • Uczestnicy mogą rywalizować na czterech dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km
  • Wyniki z biegów rejestruje się samodzielnie za pomocą prostego formularza na stronie. Do zabawy można wprowadzać wyniki zarówno ze zorganizowanych startów, jak i z biegów indywidualnych, treningowych.
  • Każdy miesiąc to jeden etap rywalizacji i każdy jest podsumowywany oddzielnie.
  • Co miesiąc do zgarnięcia są bony na produkty Oshee o wartości 50 zł. Nagrody przyznawane są na czterech dystansach, w podziale na płeć, w podziale na 7 kategorii wiekowych oraz w podziale na zawodników z licencją PLZA oraz amatorów.

Powalcz o nagrody jeszcze w październiku!

To proste! Wejdź na stronę Liga Biegowa, zarejestruj się i wprowadź swoje „życiówki” z tego miesiąca. W niedzielę zamykamy październikowy etap, a już w poniedziałek, 1 listopada, zaczynamy kolejny! Baw się, poznaj i rywalizuj z biegaczami z całej Polski!

Ligę Biegową organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio Sp. z o.o. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Fundatorem nagród w tegorocznej edycji Ligi jest marka Oshee. Zabawa trwa do 19 grudnia 2021 r. Więcej informacji na www.ligabiegowa.pl/ , Facebooku oraz Instagramie.

Liga Biegowa - biegaj i wygrywaj!
Liga Biegowa – biegaj i wygrywaj!