fbpx
Liga Biegowa to bezpłatna, wirtualna inicjatywa dla biegaczy

Podsumuj październik z Ligą Biegową!

Zastanawialiście się, jak plasują się Wasze rezultaty na tle wyników innych biegaczy w Polsce? Możesz to łatwo sprawdzić rejestrując się do bezpłatnej rywalizacji na LigaBiegowa.pl! Dołączyć można w każdym momencie i na koniec każdego miesiąca powalczyć o nagrody od Oshee – bez względu na to, czy startujesz w zorganizowanych zawodach czy biegasz treningowo!

Liga Biegowa to bezpłatna, wirtualna inicjatywa dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Liga istnieje już od szczęściu lat i zgromadziła już ponad 8 tysięcy biegaczy z całej Polski! Pierwotnie zasady zabawy opierały się na wynikach uzyskanych podczas oficjalnych zawodów biegowych. W tym sezonie, kiedy zawody biegowe wciąż jeszcze ograniczone są obostrzeniami, a dostęp do nich jest utrudniony, projekt działa na zmienionych zasadach. Uczestnicy Ligi mogą samodzielnie rejestrować swoje wyniki uzyskane zarówno podczas zawodów, jak i w trakcie treningów. Tym sposobem można swobodnie rywalizować i motywować się wzajemnie, niezależnie gdzie i kiedy się biega! 

W każdym miesiącu 112 szans na wygraną!

Uczestnicy Ligi mogą powalczyć na czterech popularnych dystansach: 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. Co miesiąc rywalizacja jest podsumowywana i nagradzani są najszybsi biegacze i biegaczki na poszczególnych dystansach, w siedmiu kategoriach wiekowych, z podziałem na zawodników z licencją PZLA i bez. To daje 112 szans na wygraną w każdym miesiącu! Co ważne, każdy miesiąc podsumowywany jest oddzielnie, wiec nie ma znaczenia czy bawisz się w Lidze od lat czy dołączysz dzisiaj. Każdy ma takie same szanse. 

Całoroczna motywacja

Tabele zbierające wyniki uczestników Ligi pozwalają w łatwy sposób porównywać się z biegaczami w tym samym wieku czy w tym samym mieście. To świetna dawka motywacji, zwłaszcza teraz, kiedy dostęp do zawodów biegowych bywa utrudniony. Nic więc dziwnego, ze Liga Biegowa zrzesza ludzi z całej Polski, w różnym wieku i na bardzo różnym poziomie sportowym. 

Jak to działa?

Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

  • Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie LigaBiegowa.pl
  • Uczestnicy mogą rywalizować na czterech dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km
  • Wyniki z biegów rejestruje się samodzielnie za pomocą prostego formularza na stronie. Do zabawy można wprowadzać wyniki zarówno ze zorganizowanych startów, jak i z biegów indywidualnych, treningowych.
  • Każdy miesiąc to jeden etap rywalizacji i każdy jest podsumowywany oddzielnie.
  • Co miesiąc do zgarnięcia są bony na produkty Oshee o wartości 50 zł. Nagrody przyznawane są na czterech dystansach, w podziale na płeć, w podziale na 7 kategorii wiekowych oraz w podziale na zawodników z licencją PLZA oraz amatorów.

Powalcz o nagrody jeszcze w październiku!

To proste! Wejdź na stronę Liga Biegowa, zarejestruj się i wprowadź swoje „życiówki” z tego miesiąca. W niedzielę zamykamy październikowy etap, a już w poniedziałek, 1 listopada, zaczynamy kolejny! Baw się, poznaj i rywalizuj z biegaczami z całej Polski!

Ligę Biegową organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio Sp. z o.o. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Fundatorem nagród w tegorocznej edycji Ligi jest marka Oshee. Zabawa trwa do 19 grudnia 2021 r. Więcej informacji na www.ligabiegowa.pl/ , Facebooku oraz Instagramie.

Liga Biegowa - biegaj i wygrywaj!
Liga Biegowa – biegaj i wygrywaj!
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Bieg 1000 Drzew - bieganie, ale nie tylko i wspólny cel!

Biegaj dalej i… zasadź drzewo. Trwają zapisy na Bieg 1000 drzew!

Następne
Letesenbet Gidey na mecie, zdj. NN Running Team

Newsy ze świata biegania #008 - niezwykły rekord Letesenbet Gidey

Powiązane artykuły

2 pzu gdansk maraton odliczamy do startu 02
Czytaj dalej

​2. PZU Gdańsk Maraton. Odliczamy do startu!

15 maja o godzinie 9.00 spod AMBEREXPO wystartuje 2. PZU Gdańsk Maraton. Na liście startowej widnieje blisko 2300 uczestników z ośmiu krajów, którzy pobiegną indywidualnie oraz w sztafetach. Na trasie zaplanowanych jest kilkanaście punktów kibicowania, gdzie mieszkańcy i bliscy startujących będą wspierać biegnących okrzykami, motywującymi transparentami oraz muzyką.