Królewski Festiwal Biegowy Warszawa – Wilanów, zapraszamy 10.09.2017

10 września wystartuje najszybsza piątka i najszybsza dycha w Warszawie. Wszystko to w ramach Królewskiego Festiwalu Biegowego Warszawa – Wilanów organizowanego przy okazji Dni Wilanowa 2017 w Royal WILANÓW.

Każdy kto pragnie sprawdzić się przed ultra maratonem – Biegiem na Kopiec Powstania Warszawskiego, bądź przed maratonem, będzie Miał ku temu okazję już 10 września w trakcie Królewskiego Festiwalu Biegowego Warszawa-Wilanów. Organizatorzy przygotowali dwie trasy – na 5 i 10 km.  To przyjemne i szybkie asfaltowe trasy. W biegu na 10 km zawodnicy biegną z Wilanowa w stronę Konstancina-Jeziorny. Start: ul. Przyczółkowa na wysokości sklepu Nike ForPro zlokalizowanego w Galerii Royal Wilanów. Meta biegu znajdzie się na ścieżce rowerowej, równolegle do punktu startu na drodze głównej.  Trasa biegu obejmie ulicę Przyczółkową, Drewny. Następnie dobiegamy do skrzyżowania przy Hotelu Cka Mrówka, nawrót na ulicy Przekornej, powrót ścieżką rowerową w stronę Wilanowa; dobiegamy do ul. Korbońskiego (Nowokabacka),  którą dobiegamy do pierwszego ronda, zawracamy na przeciwległy pas ruchu, wracamy do ścieżki rowerowej i nią kontynuujemy bieg aż do punktu mety.

krolewski-festiwal-biegowy-warszawa-wilanow-zapraszamy-10-09-2017-03

krolewski-festiwal-biegowy-warszawa-wilanow-zapraszamy-10-09-2017-02

Start i meta biegu na 5 km zlokalizowana będzie w tym samym miejscu. Trasa będzie taka sama, z nawrotem na 2,5 km. Obie trasy otrzymały atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Bieg na 5km wystartuje o godz. 9:00, natomiast bieg na 10 km o godzinie 11:00. Miasteczko Biegacza zlokalizowane będzie na terenie centrum Royal Wilanów.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Ceny pakietów startowych standard:

 • 5 km = 45 zł brutto
 • 10 km = 55 zł brutto
 • Pakiet Krewniaka = stała cena 139 zł brutto

Pakiet startowy standard zawiera: 

 • Koszulkę biegową,
 • Medal,
 • Numer startowy z chipem bezzwrotnym,
 • 2 butelki wody Żywiec Zdrój,
 • Kosmetyk męski lub damski Adidas Adipure,
 • Batony BA! od Bakalland,
 • Smoothie Chlorellla od Purella Food,
 • Talon na posiłek regeneracyjny.

W trackie Królewskiego Festiwalu Biegowego nie tylko dorośli znajdą coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali także Bieg dla Dzieci. Ponadto na najmłodszych czekać będą strefy zabaw z dmuchanymi zabawkami, trampolinami, a także gry i zabawy. Ambasadorem wydarzenia jest Bartosz Olszewski, autor bloga warszawskibiegacz.pl najszybszy biegacz Wings For Life World Run 2017! – 1. miejsce wśród biegaczy na świecie.

Organizatorem Biegu jest DEM’a Promotion Polska – jedna z największych i najdłużej działających agencji marketing services w Polsce. Od kilku lat zajmuje się organizacją popularnych biegów na terenie całego kraju. Organizowane przez firmę biegi to:

Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II  (2 edycje)

Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego (3 edycje) 

Bieg Skierniewicki i. Edmunda Jaworskiego (2 edycje) 

Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego  (2 edycje)