fbpx
gobi march czyli druga odslona 4deserts grand slam

GOBI MARCH, czyli druga odsłona 4Deserts Grand Slam

W niedzielę 1 czerwca na 250 km trasę na pustyni Gobi ruszy 113 śmiałków (22 kobiety i 91 mężczyzn) reprezentujących 41 krajów ze wszystkich kontynentów.

W niedzielę 1 czerwca na 250 km trasę na pustyni Gobi ruszy 113 śmiałków (22 kobiety i 91 mężczyzn) reprezentujących 41 krajów ze wszystkich kontynentów. Wśród uczestników tej biegowej imprezy będzie 4 naszych rodaków. Oto ich prośba skierowana do środowiska biegowego.

Koleżanki i koledzy biegacze, sympatycy biegania i wszelkiej aktywności!

W dniach 1-7 czerwca na pustyni Gobi, zostanie rozegrany drugi z ultramaratonów wchodzących w skład cyklu zawodów 4 Deserts – wydarzenia sportowego umieszczonego przez magazyn THE TIME na 6 miejscu w TOP10 najtrudniejszych wyzwań sportowych świata.

Tak jak w Jordanii na Wadi Ram, tak i teraz do rywalizacji przystąpi 4 Polaków, czyli:

  • Andrzej Gondek (Warszawa)
  • Daniel Lewczuk (Warszawa)
  • Marek Wikiera (Gdańsk)
  • Marcin Żuk (Piaseczno)

W czwartek 29 maja o 16:30 odlatujemy z Okęcia do Pekinu i ostatecznie 30 maja o 21:00 czasu lokalnego dotrzemy na miejsce. W sobotę 31 maja odprawa techniczna i medyczna, a od niedzieli 1 czerwca od 8:00 walka na trasie drugiej pustyni. Zważywszy na profil trasy łatwo nie będzie…

Żeby to wszystko się udało prosimy o Wasze wsparcie. Czujemy je, ale powiemy tak: Nic tak nie przemawia do zmęczonego umysłu jak treściwy komentarz. Prosimy zatem o Wasze wpisy pod tym artykułem. W Jordanii pomogło, pomoże i teraz. Piszcie czego nam życzycie, albo czego nie życzycie. Piszcie słowa zachęty, wsparcia, uwagi, życzenia i wskazówki. Krytykować też można. Wszystko to przeczytamy sobie w sobotnie popołudnie 31 maja i z takim bagażem wsparcia ruszymy przez piach i góry przed siebie na 250 km trasę.

A zatem – ognia Szanowni Państwo, niech klawiatury się grzeją. Prosimy także o informacje o naszej stronie www.4pustynie.pl oraz o naszym funpage www.facebook.com/4desertspolska do Waszych znajomych. Mówicie o nas, zachęcajcie do LIKE, to ważne dla nas. Im więcej osób o nas wie, tym większe to dla nas wsparcie i tym większa szansa, że pomożemy Blance. Bo to dla niej tam biegniemy! Tak się składa i wierzymy, że to nie jest jedynie przypadek, że dokładnie w dzień naszego wylotu, czyli 29 maja Blanka ma swoje pierwsze urodziny!

Zechciejcie wesprzeć Blankę i jej rodziców, którzy swoją pustynię mają na co dzień. Link do dedykowanej zbiórki poniżej. Za każdą złotówkę dziękujemy z głębi pustynnych serc!

gobi-march-czyli-druga-odslona-4deserts-grand-slam-2

http://www.siepomaga.pl/r/4desertspldlablanki

Może właśnie to wszystko pozwoli nam ukończyć bieg, kiedy sił zabraknie. A na pewno takie momenty nadejdą. Mamy świadomość tego co nas czeka, mamy też już doświadczenie. Mamy przede wszystkim pokorę wobec tego wyzwania, ale zapewniamy Was – niczego się nie boimy! Nie jedziemy tam lepić babki z piasku. Jedziemy zdobyć pustynię nr 2!

Pozdrawiamy serdecznie

Andrzej Gondek, Daniel Lewczuk, Marek Wikiera, Marcin Żuk

PS.

Jeśli chcecie wiedzieć co się u nas dzieje w czasie Gobi March 2014, to oprócz naszych stron zaglądajcie na podaną w linku stronę Organizatora Codziennie będą tam aktualizowane dane wraz ze zdjęciami. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji. Możecie się także zapisać do newslettera i wtedy będziecie dostawać desert news. Zachęcamy do korzystania!

http://www.4deserts.com/gobimarch/breakingnews

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bieganie to startowanie kalendarz imprez treningbiegacza pl

Bieganie to startowanie - kalendarz biegów TreningBiegacza.pl

Następne
rozpraw sie z najwiekszym wrogiem serca zbyt wysokim poziomem cholesterolu

Rozpraw się z największym wrogiem serca – zbyt wysokim poziomem cholesterolu

Powiązane artykuły

jakies dalsze plany polmaraton dwoch mostach konkurs 01
Czytaj dalej

Jakieś dalsze plany? Półmaraton Dwóch Mostów + KONKURS

W niedzielę, 16 września 2018 roku odbędzie się siódma edycja „Półmaratonu Dwóch Mostów”. Wszyscy sympatycy biegania będą mogli spróbować swoich sił w półmaratonie - w jednym z najstarszych miast w Polsce. Będzie to nie tylko pasjonująca sportowa rywalizacja, ale również świetna okazja do zwiedzenia pięknie położonego na legendarnym Wzgórzu Tumskim, Książęcego Miasta Płocka.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM