Od pół roku pracuję nad naszą drugą książką, której roboczy tytuł obecnie brzmi “Odchudzanie przez bieganie”. Poruszam w niej bardzo szeroki zakres zagadnień dotyczących diety, spożywanych produktów, substancji rakotwórczych oraz treningu, jaki jest wskazany przy problemach z nadwagą. Staram się je uprościć do granic możliwości, a wszystko po to, aby osoba chcąca diametralnie zmienić swoje życie, otrzymała prostą receptę na rozpoczęcie walki z kilogramami.

Prace nad książką rozpocząłem od wysłania ankiety do osób będących naszymi czytelnikami, którą wypełniło ponad 1000 osób. Dzięki temu udało mi się zebrać niebywale wartościowy materiał, który staram się zawrzeć możliwie obszernie w książce. Ankieta okazała się również pomocna w zdiagnozowaniu problemu niedostatecznej wiedzy dotyczącej racjonalnego i regularnego odżywiania. Okazuje się bowiem, że zdecydowana większość respondentów uważa, iż głodzenie się jest pomocne, a jedzenie pięciu posiłków dziennie to przesada.

Postanowiliśmy zatem wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowaliśmy całkowicie za darmo dwutygodniową redukcyjną dietę dla biegacza, dzięki której przyjmiesz właściwe schematy odżywiania: 

 • zaczniesz jeść śniadanie – bo to najbardziej istotny posiłek dnia, 
 • zaczniesz pilnować drugiego śniadania – aby nie siadać do obiadu już takim głodnym, iż zjadasz go za szybko i za dużo, 
 • obiad stanie się rytuałem, podwieczorek miłym odprężeniem, a kolacja przyjemnym obowiązkiem, którego teraz unikałeś z myślą, że od niej chudniesz.

Dieta jest tak skonstruowana, że masz w niej policzone wszystkie kalorie, wszystkie składniki odżywcze, a całość wzbogacona jest przepisami. Nic tylko korzystać.

A coś dla bardziej wymagających?

Zdaję sobie sprawę, że gotowa, nie zindywidualizowana dieta, nie spełni wszystkich oczekiwań. Dlatego poszliśmy krok do przodu i dla takich osób mamy dietę, która zaspokoi najbardziej wybredne gusta. Dieta na zamówienie, pod konkretną osobę, napisana przez jedną z naszych dwóch dietetyczek.

Jak wygląda realizacja zamówienia:

 • Składasz zamówienie na tej stronie,
 • Wybierasz jedną z trzech opcji: dieta rozpisana na miesiąc, na dwa miesiące lub trzy miesiące (przy opcji 3-miesięcznej oszczędzasz 70 zł),
 • Będziesz musiał założyć Nowe konto (nawet jeśli już coś kupowałeś w TreningBiegacza.pl) – bo to osobny system. Po złożeniu zamówienia otrzymasz dostęp do Dzienniczka kalorii, w którym będziesz mógł określić swoje preferencje (spójrz na grafikę poniżej).

dieta-odchudzajaca-dla-biegaczy-konkurs-01

dieta-odchudzajaca-dla-biegaczy-konkurs-02

Pełna integracja z Dziennikiem Kalorii

Jadłospisy przygotowane przez naszych dietetyków, możesz dowolnie modyfikować w Dzienniku Kalorii.

 • Możesz zamieniać produkty, których nie lubisz.
 • Możesz modyfikować rozmiary porcji, a Dziennik będzie pilnował czy Twój limit kalorii jest wciąż zachowany.
 • Gdy zdarzy Ci się zjeść coś więcej, możesz sprawdzić czy przekroczyłeś/łas dozwolony limit kalorii.

dieta-odchudzajaca-dla-biegaczy-konkurs-03

Zainteresowała Cię nasza dieta? Możesz wypróbować darmowy pakiet korzystając z tego linku: 14-dniowa dieta dedykowana biegaczom

KONKURS! Dołącz do akcji „SCHUDNIJ DO KOŃCA ROKU”

Do wygrania kilkanaście rewelacyjnych nagród:

 • Weekend dla dwojga w dowolnym SPA w Polsce
 • Orbitrek eliptyczny
 • Rowerek treningowy
 • 3 x waga łazienkowa
 • 10 x waga kuchenna

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

UWAGA: macie czas tylko do 15 listopada!

Głosowanie, podczas którego użytkownicy wybiorą najlepszą dietę, trwać będzie od 8.01.2018 do 15.01.2018 r.

Jeszcze raz, krótkie podsumowanie tego, co powinieneś zrobić, by wziąć udział w konkursie: zapisać się do akcji, wytrwać w odchudzaniu do końca roku (mieć ważny abonament) i przesłać nam swoją wskazówkę – radę, na adres: kontakt@kalkulatorkalorii.net Na początku stycznia, na portalu Kalulatorkalorii.net opublikujemy wszystkie wskazówki. Każdy użytkownik, który ma konto na portalu (nie musi być płatne) – może oddać maksymalnie 3 głosy. Nagrody – od najwyższej do najniższej – zostaną rozdysponowywane wg ilości zdobytych głosów (wygrywają odpowiedzi, które uzyskają najwyższą ilość głosów). Czas start!

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>