fbpx
biegaczu od czwartku bieganie nie bedzie juz takie samo asics zmienia zasady gry 02

Biegaczu, od czwartku bieganie nie będzie już takie samo. ASICS zmienia zasady gry!

Biegaczu, od czwartku bieganie nie będzie już takie samo. ASICS zmienia zasady gry! 28 lutego w najważniejszych punktach biegowych w polsce, ASICS przedstawi swój nowy koncept butów do biegania.

Biegaczu, od czwartku bieganie nie będzie już takie samo. ASICS zmienia zasady gry! 28 lutego w najważniejszych punktach biegowych w polsce, ASICS przedstawi swój nowy koncept butów do biegania.

Już w najbliższy czwartek, japońska marka odsłoni prawdziwą rewolucję dla fanów biegania na całym świecie. Także w Polsce ASICS przygotował odpowiednią oprawę tego wyjątkowego dnia. Premiera odbędzie się nietypowo, albowiem jednego dnia w dwóch lokalizacjach. Wszystkich chętnych zapraszamy do:

  • Sklep Biegacza, Warszawa – Powiśle, godz. 11
  • Świat Biegacza, Poznań, godz. 18

Punktualnie o godzinie 11, w Sklepie Biegacza na Powiślu, światu zostanie przedstawiony nowy koncept butów biegowych. Utrzymywany w tajemnicy jest nie tylko wygląd oraz kształt nowego modelu, ale także jego nazwa.

Zdradzić możemy jedynie fakt, że to całkowicie nowe podejście do obuwia biegowego. Dodam, że każda osoba, która zdecyduje się na zakup nowego modelu, otrzyma za symboliczną złotówkę najwyższej jakości koszulkę biegową – powiedział tajemniczo Daniel Bogacki – PR & Sports Marketing Specialist ASICS Polska.

biegaczu-od-czwartku-bieganie-nie-bedzie-juz-takie-samo-asics-zmienia-zasady-gry-03

Oprócz premiery nowego modelu w Warszawie pojawią się Ambasadorzy ASICS tacy jak Yared Shegumo czy Błażej Brzeziński, a także liczna reprezentacja członków grupy ASICS FrontRunner Poland oraz gość specjalny. To nie koniec atrakcji. Przez cały dzień na Powiślu klienci będą mogli skorzystać z porad eksperta ASICS oraz innowacyjnego systemu doboru butów – Motion ID, a także sprawdzić swój refleks w grze zręcznościowej i wygrać premierowe buty! Na koniec dnia odbędzie się bieg “Wybiegaj pączka”. W którym weźmie udział prawie 150 osób.

Również w Poznaniu, w Świecie Biegacza, będzie się sporo działo. Od godziny 11, ekspert ASICS, będzie profesjonalnie dobierał obuwie biegowe za pomocą systemu Foot ID. Dodatkowo każdy, kto tego dnia zgłosi się do sklepu, otrzyma okolicznościowy bidon (limit 50 szt.), a tym samym szansę wygrania premierowych butów. Całość zwieńczy o godzinie 18:00 krótka prezentacja oraz poczęstunek dla wszystkich obecnych.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
zostan wolontariuszem na orlen warsaw marathon rekrutacja otwarta 01

Zostań wolontariuszem na ORLEN Warsaw Marathon – rekrutacja otwarta!

Następne
meskim okiem recenzja ksiazki babskie gory natalii tomasiak konkurs 01

Męskim okiem - recenzja książki „Babskie góry” Natalii Tomasiak + KONKURS

Powiązane artykuły

magda laczak wygrywa transgrancanarie pawel dybek dziewiaty 01
Czytaj dalej

Magda Łączak wygrywa Transgrancanarie! Paweł Dybek dziewiąty.

Świetnie wieści płyną do na nas z Wysp Kanaryjskich, gdzie bohaterami festiwalu Transgrancanaria zostali między innymi Polacy. Magdalena Łączak, nasza znakomita ultramaratonka górska w niesamowitym stylu zwyciężyła na najbardziej prestiżowym dystansie festiwalu - Trans GC długości 125 km, prowadząc nieprzerwanie od startu do mety.
pierwsza wiosenna sutka dodatkowe zapisy 01
Czytaj dalej

Pierwsza wiosenna SUTka – dodatkowe zapisy

Powoli kończy się okres zimowego budowania bazy, mozolnych treningów w styczniowych i lutowych ciemnościach, oraz zmagania się z innymi typowymi dla tej pory roku przeciwnościami, świetnie znanymi każdemu ultrasowi. Nieuchronnie zbliżają się długo wyczekiwane cieplejsze dni, a wraz z nimi równie niecierpliwie przez wielu wypatrywany, sezon startowy.
8000 biegaczy uczci konstytucje 01
Czytaj dalej

8000 biegaczy uczci Konstytucję

To już 29. odsłona Biegu Konstytucji 3 Maja, z którym zmierzy się aż 8000 biegaczy, a wśród nich dzieci w 700-metrowym „Biegu z Maskotką” oraz zawodnicy nordic walking. Rejestracja powoli dobiega końca. Na nieco ponad tydzień przed biegiem została pula 1000 pakietów startowych.