Biegaczu, od czwartku bieganie nie będzie już takie samo. ASICS zmienia zasady gry!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Biegaczu, od czwartku bieganie nie będzie już takie samo. ASICS zmienia zasady gry! 28 lutego w najważniejszych punktach biegowych w polsce, ASICS przedstawi swój nowy koncept butów do biegania.

Już w najbliższy czwartek, japońska marka odsłoni prawdziwą rewolucję dla fanów biegania na całym świecie. Także w Polsce ASICS przygotował odpowiednią oprawę tego wyjątkowego dnia. Premiera odbędzie się nietypowo, albowiem jednego dnia w dwóch lokalizacjach. Wszystkich chętnych zapraszamy do:

  • Sklep Biegacza, Warszawa – Powiśle, godz. 11
  • Świat Biegacza, Poznań, godz. 18

Punktualnie o godzinie 11, w Sklepie Biegacza na Powiślu, światu zostanie przedstawiony nowy koncept butów biegowych. Utrzymywany w tajemnicy jest nie tylko wygląd oraz kształt nowego modelu, ale także jego nazwa.

Zdradzić możemy jedynie fakt, że to całkowicie nowe podejście do obuwia biegowego. Dodam, że każda osoba, która zdecyduje się na zakup nowego modelu, otrzyma za symboliczną złotówkę najwyższej jakości koszulkę biegową – powiedział tajemniczo Daniel Bogacki – PR & Sports Marketing Specialist ASICS Polska.

biegaczu-od-czwartku-bieganie-nie-bedzie-juz-takie-samo-asics-zmienia-zasady-gry-03

Oprócz premiery nowego modelu w Warszawie pojawią się Ambasadorzy ASICS tacy jak Yared Shegumo czy Błażej Brzeziński, a także liczna reprezentacja członków grupy ASICS FrontRunner Poland oraz gość specjalny. To nie koniec atrakcji. Przez cały dzień na Powiślu klienci będą mogli skorzystać z porad eksperta ASICS oraz innowacyjnego systemu doboru butów – Motion ID, a także sprawdzić swój refleks w grze zręcznościowej i wygrać premierowe buty! Na koniec dnia odbędzie się bieg „Wybiegaj pączka”. W którym weźmie udział prawie 150 osób.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!


21maj(maj 21)00:0023(maj 23)18:00WyróżnionyGdańsk Maraton 5.5Maraton, sztafeta maratońska i 5km

Również w Poznaniu, w Świecie Biegacza, będzie się sporo działo. Od godziny 11, ekspert ASICS, będzie profesjonalnie dobierał obuwie biegowe za pomocą systemu Foot ID. Dodatkowo każdy, kto tego dnia zgłosi się do sklepu, otrzyma okolicznościowy bidon (limit 50 szt.), a tym samym szansę wygrania premierowych butów. Całość zwieńczy o godzinie 18:00 krótka prezentacja oraz poczęstunek dla wszystkich obecnych.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?