fbpx
zostan wolontariuszem na orlen warsaw marathon rekrutacja otwarta 01

Zostań wolontariuszem na ORLEN Warsaw Marathon – rekrutacja otwarta!

Dołącz do największego wydarzenia biegowego w Polsce, które 14 kwietnia pojawi się na ulicach Warszawy. Wolontariat przy ORLEN Warsaw Marathon to doskonała okazja, żeby zapoznać się ze specyfiką pracy przy tak dużym wydarzeniu sportowym.

Dołącz do największego wydarzenia biegowego w Polsce, które 14 kwietnia pojawi się na ulicach Warszawy. Wolontariat przy ORLEN Warsaw Marathon to doskonała okazja, żeby zapoznać się ze specyfiką pracy przy tak dużym wydarzeniu sportowym.

Narodowe Święto Biegania od 2013r. przyciąga tysiące uczestników, którzy przemierzają szybką i płaską trasę malowniczej stolicy Polski. Dwa biegi (maraton i bieg OSHEE 10km) z jednoczesnym startem, kilkanaście punktów odżywczych oraz punkty kibicowania – to prawdziwa szkoła umiejętności pracy zespołowej i planowania. Dla każdego biorącego udział w organizacji tego wydarzenia to także okazja, żeby poznać nowych, ciekawych ludzi.

Praca wolontariuszy jest niesamowicie doceniana zarówno przez organizatorów, jak i zawodników.

zostan-wolontariuszem-na-orlen-warsaw-marathon-rekrutacja-otwarta-02

Przykładowe obszary, jakimi może zajmować się wolontariusz obejmują:

  • biuro zawodów,
  • obsługę miasteczka biegaczy,
  • wsparcie przygotowań,
  • strefy startu i mety.

Chcesz zostać częścią ORLEN Warsaw Marathon 2019? Nic prostszego! Wypełnij wniosek on-line dostępny na stronie >>>TUTAJ. Narodowe Święto Biegania to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, dlatego przewidziana jest współpraca z około 1800 wolontariuszami. Każdy z nich otrzyma certyfikat uczestnictwa, ubezpieczenie NNW i pełne wyżywienie.

ORLEN Warsaw Marathon to największa impreza biegowa w Polsce. W sześciu edycjach wydarzenia wzięło udział prawie 200 tys. biegaczy, a impreza na stałe zapisała się na biegowej mapie Polski. Narodowe Święto Biegania zadebiutowało w 2013 r. Co roku biegacze mają szansę zmierzyć się z własnymi siłami na dwóch dystansach – maratońskim oraz 10 km. W ramach ORLEN Warsaw Marathon organizowane są również Mistrzostwa Polski w maratonie mężczyzn, a wydarzenie posiada wyróżnienie IAAF Silver Label, przyznawane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF), doceniające wysoki poziom sportowy i organizacyjny maratonu.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
dominika stelmach o trenowaniu w kenii czesc 4 03

Dominika Stelmach o trenowaniu w Kenii - część 4 - podróże małe i duże

Następne
biegaczu od czwartku bieganie nie bedzie juz takie samo asics zmienia zasady gry 02

Biegaczu, od czwartku bieganie nie będzie już takie samo. ASICS zmienia zasady gry!

Powiązane artykuły

kontuzja wypozycz bezplatnie sprzet rehabilitacyjny 01
Czytaj dalej

Kontuzja? Wypożycz bezpłatnie sprzęt rehabilitacyjny.

Sport to zdrowie. Biegamy, jeździmy na rowerze, pływamy i z ekscytacją oczekujemy zimy, aby wziąć narty pod pachę i ruszyć na podbój stoków. W większości (całe szczęście!) wychodzimy z treningów cało, ale czasami, noga się podwinie i kontuzja murowana.