fbpx
7 bytomski polmaraton 03

7. Bytomski Półmaraton – już za miesiąc

20 września Atrium Plejada stanie się destynacją dla wszystkich fanów biegów – to właśnie tu wystartuje i zakończy się VII edycja Bytomskiego ….

20 września Atrium Plejada stanie się destynacją dla wszystkich fanów biegów – to właśnie tu wystartuje i zakończy się VII edycja Bytomskiego Półmaratonu.

W niedzielę, 20 września, wszyscy zapaleni biegacze będą mogli zmierzyć się w 7. Bytomskim Półmaratonie na dystansie 21 097 lub 10 000 metrów. Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do 14.00. Na zwycięzców czekają nagrody – samochód Toyota Aygo, wkrętarki firmy Bosch, bony zakupowe do Castoramy i inne.

Wszyscy zainteresowani mogą zarejestrować swój udział w biegu w biurze zawodów czynnym od 17 do 19 września, w godzinach: 9.00 – 20.00 w pasażu na terenie Centrum Handlowego Atrium Plejada. Zapisów można również dokonywać poprzez stronę www: www.bytomskipolmaraton.pl.

Wszyscy uczestnicy biegu będą mogli skorzystać z szatni (czynna w dniu zawodów od 9.00 do 15.00), pryszniców zlokalizowanych na terenie Castoramy oraz posiłku regeneracyjnego serwowanego w specjalnie oznaczonym punkcie na terenie parkingu.

Tego dnia, w Atrium Plejada, mnóstwo atrakcji będzie czekać również na najmłodszych kibiców, którzy na planszy XXL będą poznawać zasady bezpiecznej drogi do szkoły, zaprojektują „pocztówki Bytomia”, a także będą mogli uczestniczyć w modelowaniu baloników, zakręconym twisterze w wersji XXL czy innych grach i konkursach z nagrodami.

7-bytomski-polmaraton-01

W związku z przynależnością do portfolio Atrium Poland Real Estate Management oficjalnie obowiązującą nazwą centrum handlowego przy ul.  Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25 jest nazwa Atrium Plejada.

Atrium Plejada

Atrium Plejada posiada bogaty dobór marek odzieżowych oraz niezwykłą atmosferę. Na powierzchni ponad 15 tys. mkw. GLA znajduje się ponad 50 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. takie marki jak: Carry, Camaieu, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse, Empik, RTV Euro AGD, H&M, House, Intersport, Jysk, Grycan, Orsay, Promod, Reserved, Rossmann, Sephora, Mohito, Takko, Tchibo, Venezia, Bestseller, Wojas. Centrum posiada hipermarket spożywczy Carrefour, budowlany Castorama oraz salon sportowy Decathlon. Na parkingu centrum, który może pomieścić ponad 1,4 tys. aut znajduje się parking strzeżony, stacja benzynowa Carrefour oraz myjnia samochodowa IMO.

Atrium Plejada położona jest przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (przy drodze krajowej nr 88), 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Dobra lokalizacja Atrium Plejada daje dogodny i łatwy dojazd samochodem, jak również komunikacją lokalną (2 bezpłatne linie autobusowe; linia 750 i 850).

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 81 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,5 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro.Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce

Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej około 520 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 91 mln euro przychodów z najmu brutto. Z uwzględnieniem sprzedaży 72 mniejszych obiektów handlowych w Republice Czeskiej w styczniu 2015 roku oraz wyników osiągniętych w 2014 roku, aktywa Atrium w Polsce stanowią około 57% całkowitej wartości rynkowej stałego portfela inwestycyjnego Spółki i generują 45% jej rocznych przychodów netto. W Polsce zlokalizowanych jest osiem najlepszych obiektów Atrium. Są to: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ii zadyszka bygdoska startujemy 30 sierpnia 01

II ZaDyszka Bygdoska - startujemy 30 sierpnia

Następne
grojecka dycha zapraszamy na kolejna edycje biegu i jablka 05

Grójecka Dycha – zapraszamy na kolejną edycję biegu … i jabłka.

Powiązane artykuły