Grójecka Dycha – zapraszamy na kolejną edycję biegu … i jabłka.

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Zbliża się jubileuszowa 5. edycja Grójeckiej Dychy. Bieg ten odbywa się w sobotę 19 września 2015 – dobry czas i miejsce na biegowy debiut lub sprawdzian formy na płaskiej, atestowanej trasie 10 km w Grójcu – 8 dni przed Maratonem Warszawskim. Trasa biegu jest przyjazna dla rolkarzy i wózkarzy; szybka, sprzyjająca osiąganiu rekordowych wyników.

Dla tych, którzy brali udział w poprzednich biegach ważna wiadomość. W tym roku bieg będzie rozgrywany w 1. pętli, przez cztery lata już wszystkim dobrze zakręciło się w głowach od biegania grójeckich pętli.

grojecka-dycha-zapraszamy-na-kolejna-edycje-biegu-i-jablka-02

Trasa biegu prowadzi ulicami Grójca i przez okoliczne miejscowości. Start i meta odbywa się na ul. Piłsudskiego naprzeciwko Urzędu Gminy i Miasta Grójec. Po starcie kierujemy się w stronę centrum. Na uczestników biegu czeka równe 10 000 metrów (trasa z atestem PZLA). Tylko 10 km … dla debiutantów aż 10 km.

Grójecka Dycha to nie tylko rywalizacja na dystansie 10 km. To również wyścig rolkarzy na dystansie 10 km oraz biegi i wyścigi dla dzieci i młodzieży. Udział w biegach dla dzieci i młodzieży jest bezpłatny. W ubiegłorocznej edycji biegu udział wzięło ponad 200 biegaczy, 40 rolkarzy i prawie 200 młodych biegaczy. Opłata startowa wynosi 35 zł (dla mieszkańców Grójca 25 zł).

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Po biegu organizatorzy wraz z głównym sponsorem Royal Apple zapraszają na jabłka grójeckie i naturalne tłoczone soki jabłkowe. Royal Apple od 2012 roku jest partnerem i głównym sponsorem biegu grójeckiego.

Trasa biegu

grojecka-dycha-zapraszamy-na-kolejna-edycje-biegu-i-jablka-03

Sponsor biegu tutaj 

Regulamin biegu tutaj

Zapisy tutaj  

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę