fbpx
zapraszamy do myslenic na malopolski festiwal sportowy 01

Zapraszamy do Myślenic na Małopolski Festiwal Sportowy

Fundacja Aktywnego Rozwoju „Progresja” od dawna pomaga dzieciom. A ponieważ niedawno spotkali na swojej drodze dwie dziewczynki – Natalkę i Amelkę, a także chłopca – Alanka, którzy potrzebują pomocy, postanowili coś zrobić.

Fundacja Aktywnego Rozwoju „Progresja” od dawna pomaga dzieciom. A ponieważ niedawno spotkali na swojej drodze dwie dziewczynki – Natalkę i Amelkę, a także chłopca – Alanka, którzy potrzebują pomocy, postanowili coś zrobić. Z racji tego, że potrzebna jest  duża pomoc, podjęto decyzję, by zainicjować coś naprawdę dużego. I tak powstał pomysł na zorganizowanie w Myślenicach Małopolskiego Festiwalu Sportowego.

Podczas Małopolskiego Festiwalu Sportowego będzie można wziąć udział w wielu zawodach i aktywnościach. Przygotowano m.in. zawody biegowe w sobotę i niedzielę. I tak, 24.09 – w sobotę odbędzie się również: trening judo, CrossFit na specjalnie przygotowanym na tę okoliczność sprzęcie, pokaz tańca, mini turniej piłki nożnej na rozstawionym ogromnym boisku do piłkarzyków, a także pokaz DownHill. W niedzielę zapraszamy na turniej siatkówki plażowej, Olimpiadę na Wesoło, rajd motocyklowy, wyścigi na rowerkach biegowych,a także na wody dla całych rodzin. Podczas Festiwalu będzie można posilić się pysznym jedzeniem przygotowanym przez 13 Kół Gospodyń Wiejskich, będzie również duży grill.  W sobotę odbędą się też biegi małych „ultrasów”, czyli biegi dzieci. 

Na niedzielę 25 września zaplanowaliśmy  Bieg Serc, który również składał się będzie z trzech biegów na różnych dystansach. Najdłuższy z nich – „Z sercem na Ukleinę” – będzie miał 16 km. Krótsza będzie „Myślenicka Dycha o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice” (10 km), a najkrótsza „Szybka Piątka” (5 km). Oczywiście do tego będą też w niedzielę biegi mam i tatusiów, a także inne imprezy towarzyszące.

zapraszamy-do-myslenic-na-malopolski-festiwal-sportowy-02

 

 

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
juz 2 pazdziernika wystartuje osma edycja pko silesia marathon 01

Już 2 października wystartuje ósma edycja PKO Silesia Marathon

Następne
faworyci nie zawiedli marek kowalski zwyciezyl w 54 biegu westerplatte 01

Faworyci nie zawiedli - Marek Kowalski zwyciężył w 54. Biegu Westerplatte

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM