Zapraszamy do Myślenic na Małopolski Festiwal Sportowy

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Fundacja Aktywnego Rozwoju „Progresja” od dawna pomaga dzieciom. A ponieważ niedawno spotkali na swojej drodze dwie dziewczynki – Natalkę i Amelkę, a także chłopca – Alanka, którzy potrzebują pomocy, postanowili coś zrobić. Z racji tego, że potrzebna jest  duża pomoc, podjęto decyzję, by zainicjować coś naprawdę dużego. I tak powstał pomysł na zorganizowanie w Myślenicach Małopolskiego Festiwalu Sportowego.

Podczas Małopolskiego Festiwalu Sportowego będzie można wziąć udział w wielu zawodach i aktywnościach. Przygotowano m.in. zawody biegowe w sobotę i niedzielę. I tak, 24.09 – w sobotę odbędzie się również: trening judo, CrossFit na specjalnie przygotowanym na tę okoliczność sprzęcie, pokaz tańca, mini turniej piłki nożnej na rozstawionym ogromnym boisku do piłkarzyków, a także pokaz DownHill. W niedzielę zapraszamy na turniej siatkówki plażowej, Olimpiadę na Wesoło, rajd motocyklowy, wyścigi na rowerkach biegowych,a także na wody dla całych rodzin. Podczas Festiwalu będzie można posilić się pysznym jedzeniem przygotowanym przez 13 Kół Gospodyń Wiejskich, będzie również duży grill.  W sobotę odbędą się też biegi małych „ultrasów”, czyli biegi dzieci. 

Na niedzielę 25 września zaplanowaliśmy  Bieg Serc, który również składał się będzie z trzech biegów na różnych dystansach. Najdłuższy z nich – „Z sercem na Ukleinę” – będzie miał 16 km. Krótsza będzie „Myślenicka Dycha o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice” (10 km), a najkrótsza „Szybka Piątka” (5 km). Oczywiście do tego będą też w niedzielę biegi mam i tatusiów, a także inne imprezy towarzyszące.

zapraszamy-do-myslenic-na-malopolski-festiwal-sportowy-02

 

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!