Już 2 października wystartuje ósma edycja PKO Silesia Marathon

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Już 2 października wystartuje ósma edycja PKO Silesia Marathon – największej imprezy biegowej na Górnym Śląsku. W sumie podczas weekendu organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji około 6 tys. biegaczy. Oprócz głównego dystansu maratońskiego równolegle odbędzie się półmaraton, a dzień wcześniej minimaraton. Na każdy z dystansów wprowadzono limity 2000 zgłoszeń. Jak informuje organizator limity są na wyczerpaniu, więc trzeba się spieszyć z rejestracjami i opłatami. Te trwają do 25 września o ile limity nie zostaną wcześniej wyczerpane.

Organizator przygotował też dla maratończyków i półmaratończyków miłą niespodziankę. Tegorocznym gadżetem w pakiecie będzie techniczna czapeczka biegowa z odblaskowymi elementami.

juz-2-pazdziernika-wystartuje-osma-edycja-pko-silesia-marathon-02

Organizator zaprezentował też tegoroczny medal, który oddaje klimat i charakterystykę regionu oraz miasta. Kształtem nawiązuje do loga Katowic i zawiera elementy charakterystyczne dla stolicy Górnego Śląska. Medal za ukończenie półmaratonu będzie posiadał dedykowaną szarfę na ten bieg.

juz-2-pazdziernika-wystartuje-osma-edycja-pko-silesia-marathon-03

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Każdy zawodnik po otrzymaniu medalu, będzie mógł wygrawerować na nim swoje nazwisko i osiągnięty czas. Wystarczy, że podejdzie do stoiska grawerskiego firmy Wikoss Sport które znajdować się będzie w miasteczku biegowym tuż przy mecie.

Wszystkie informacje przedstartowe znajdziecie na stronie biegu: www.silesiamarathon.pl

Pamiętajcie – 2 października widzimy się w Katowicach!

juz-2-pazdziernika-wystartuje-osma-edycja-pko-silesia-marathon-04

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?