Start On – testuj przez 14 dni buty biegowe On Running

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Wbiegnij na wyższy poziom z nową parą butów On Running!  Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy właśnie szykujesz się do kolejnego maratonu, musisz mieć pewność, że buty, w których biegasz są idealnie dobrane do twoich potrzeb!  

start-on-testuj-przez-14-dni-buty-biegowe-on-running-13

On Running jest innowacyjną szwajcarską marką, która zrewolucjonizowała rynek butów biegowych. Nowe technologie i pionierski system amortyzacji w opatentowanej podeszwie zapewniają biegaczom maksymalny komfort oraz swobodę ruchu. Ultralekkie buty w perfekcyjny sposób dopasowują się do stopy, a każdy postawiony w nich krok to wygoda i przyjemność. 

[youtube]Azag_JBd8Vk[/youtube]

Rewolucyjne buty wybierane są przez mistrzów!

To właśnie w On-ach Tim Don ustanowił rekord świata w Ironmanie w 2017 roku. Brytyjski triathlonista trenuje i wygrywa w modelu Cloudflow. Mauricio Mendez (Mistrz Świata XTERRA – zawodów triathlonowych w wersji crossowej) oraz Camille Deligny (gwiazda Ironman z Francji) stawiają na model Cloud X. W Polsce zwycięstwa w On Running odnoszą doświadczeni zawodnicy i reprezentanci kraju na międzynarodowych zawodach, między innymi członkowie drużyny GVT BMC Triathlon Team

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Marka On Running rzuca wyzwanie wszystkim entuzjastom biegania. Zachęca do testowania modeli Cloud, Cloud X i Cloudflow przez 14 dni i przekonania się, dlaczego sięgają po nie mistrzowie i zawodowcy. Jeśli przebiegnięte kilometry, marsz czy treningi w nowych butach nie przyniosą satysfakcji, po wypełnieniu krótkiej ankiety można dokonać ich zwrotu. 

Akcja rozpoczyna się 25 czerwca. Szczegółowe zasady dostępne są na sportofino.com/start-on oraz w salonach S’portofino w Domu Mody Klif w Warszawie, Galerii Klif w Gdyni, Starym Browarze w Poznaniu, Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu, Centrum Handlowym Silesia w Katowicach oraz w salonie w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę