fbpx
ostatnie wolne miejsca na 4 pko bialystok polmaraton 14 15 maja 2016 01

Ostatnie wolne miejsca na 4.PKO Białystok Półmaraton 14-15 maja 2016!

Zaliczany do Korony Półmaratonów Polskich, 4. PKO Białystok Półmaraton, wystartuje 15 maja 2016 r. Jeżeli chcecie wziąć udział w tym urokliwym biegu, musicie się spieszyć, ponieważ zostały ostatnie wolne miejsca.

Zaliczany do Korony Półmaratonów Polskich, 4. PKO Białystok Półmaraton, wystartuje 15 maja 2016 r. Jeżeli chcecie wziąć udział w tym urokliwym biegu, musicie się spieszyć, ponieważ zostały ostatnie wolne miejsca.

Wydarzenie w Białymstoku to nie tylko bieg na dystansie 21 km, to również bieg towarzyszący City Run na 5 km oraz biegi dla dzieci Junior City Run. Największa impreza biegowa w regionie mocno się rozrosła i zaczynie się już 14 maja  o 9.00 Biegiem Śniadaniowym. Formuła biegu jest otwarta dla wszystkich, a niewielki dystans do pokonania, 3,5 km, zachęca do wzięcia udziału przez całe rodziny. Bieg Śniadaniowy wystartuje z dziedzińca Pałacu Branickich, a meta znajdować się będzie na murawie Stadionu Miejskiego. Na każdego czeka poczęstunek po biegu.

Dystans dla każdego

Od godz. 14.00 zaczynają się biegi dla dzieci i młodzieży Junior City Run na dystansie 100 m, 500 m i 2 km. Oczywiście dystans uzależniony jest od wieku uczestników. W biegu na dystansie 2 km będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych i gimnazjów.

ostatnie-wolne-miejsca-na-4-pko-bialystok-polmaraton-14-15-maja-2016-02

W sobotę zapraszamy również na szereg prelekcji o tematyce biegowej, które odbędą się w Pałacu Branickich. Szczegółowy program zostanie umieszczony na stronie biegu www.bialystokpolmaraton.pl

Metryczka biegu

Organizatorzy wychodzą naprzeciw osobom spoza Białegostoku i umożliwiają odbiór pakietu startowego również w niedzielę rano. Biuro zawodów na dziedzińcu Pałacu Branickich otwarte będzie w następujących porach:

  • 14 maja sobota od 10.00 do 18.00 (dzieci do 14.00)
  • 15 maja niedziela od 7.00 do 9.00 

4. PKO Białystok Półmaraton i City Run 5k wystartują 15 maja spod Pałacu Branickich o godz. 10.00. Meta obu biegów będzie zlokalizowana w samym centrum miasta na Rynku Kościuszki. 

ostatnie-wolne-miejsca-na-4-pko-bialystok-polmaraton-14-15-maja-2016-03

Biegaczy zapewne ucieszy fakt, iż będą mogli posłuchać znakomitej muzyki na trasie biegu, którą zapewni Up To Date Festival.

Na mecie na każdego uczestnika będzie czekał bardzo ciekawy medal, jedyny w swoim rodzaju oraz regionalny poczęstunek. Będzie można skorzystać z bezpłatnych masaży. Biegaczom spoza Białegostoku organizator oferuje bezpłatne noclegi w szkołach.

Więcej informacji i zapisy na www.bialystokpolmaraton.pl

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
komandosi formozy na pierwszym treningu w poznaniu 04

Formoza Challenge z patronatem honorowym Ministerstwa Obrony Narodowej!

Następne
amatorka z pogranicza zawodowstwa dominika stelmach 5 kobieta i pierwsza polka na mecie maratona di roma 01

Amatorka z pogranicza zawodowstwa - Dominika Stelmach, 5 kobieta i pierwsza Polka na mecie Maratona Di Roma

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM