fbpx
17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i New Balance Bieg na Piątkę już wkrótce!

Oto one – koszulki 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę!

Do biegu pozostał miesiąc – to już finisz przygotowań dla tych, którzy trenowali całą zimę, lub czas na rozruszanie się przed sezonem w przypadku tych biegaczy, którzy dopiero wchodzą w sezon. Poznaliśmy wzór oficjalnych koszulek biegów, które rozpoczną wiosenny sezon startowy!

Marcowe wydarzenie co roku przyciąga do stolicy tysiące profesjonalistów i amatorów biegania z całej Polski. Na liście obu biegów jest już ponad 10 tysięcy osób. Zapisy wciąż trwają! Wiosna wystartuje w Warszawie!

Oficjalna koszulka 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego.
Oficjalna koszulka 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego.

Koszulki, w których powitamy wiosnę… i jesień!

Zaprezentowane zostały wzory koszulek na 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i New Balance Bieg na Piątkę. Zgodnie z tradycją organizatorzy przygotowali dla uczestników pamiątkowe koszulki techniczne oraz bawełniane. Rozmiary koszulek zaprezentowane są na stronie: https://polmaratonwarszawski.com/oficjalna-koszulka-tabela-rozmiarow/

Oficjalna koszulka New Balance Biegu na Piątkę.
Oficjalna koszulka New Balance Biegu na Piątkę.

Cena modelu bawełnianego to 49 złotych, zaś koszulki technicznej – 79 złotych. Uczestnicy biegu na dystansie półmaratonu mają do wyboru koszulkę bawełnianą lub techniczną, uczestnicy biegu na pięć kilometrów – techniczną. Tegoroczną koszulkę uczestnicy mogą zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić ją od dziś, korzystając ze swojego panelu biegacza, jeśli są już zapisani na któryś z biegów. 

– Mamy nadzieję, że nasze koszulki będą dla biegaczy miłym wspomnieniem wiosennego biegowego spotkania. W tym roku przygotowaliśmy niebieskozielone koszulki. Dla dystansu pięciu kilometrów – z elementami czerwonymi, nawiązującymi do New Balance, zaś na półmaraton – z elementami pomarańczowymi, jak Nationale-Nederlanden. Wiemy już też, w jakim kolorze wystartuje 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski. Koszulki będą koloru pomarańczowego! – mówi Magda Skrocka dyrektor komunikacji Fundacji „Maraton Warszawski”.

Czas na zakup koszulki i zmianę rozmiaru

Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest poprzez edycję formularza zgłoszeniowego, jednak nie dłużej niż do 12.03.2023 r. Po tym terminie zakup będzie niemożliwy!

Aby zamówić koszulkę techniczną do opłaconego we wcześniejszym terminie pakietu, po zalogowaniu się do swojego panelu rejestracyjnego (https://rejestracja.maratonwarszawski.com/)  należy wybrać kolejno:

TWOJE BIEGI -> SZCZEGÓŁY -> EDYTUJ DANE, a następnie wybrać koszulkę, je ewentualny rodzaj  jej rozmiar.

Zapisy trwają! Ostatnie godziny niższej opłaty startowej na New Balance Bieg na Piątkę!

Nadchodzi zmiana opłaty startowej w biegu towarzyszącym  – New Balance Biegu na Piątkę. Tylko do wtorku do północy kwota rejestracji wynosi 75 złotych – wraz z rozpoczęciem marca ulegnie zmianie. Skorzystaj z niższych cen!

Dołącz do grona biegaczy, którzy 26 marca przywitają wiosnę w najlepszy możliwy sposób. Przeżyj biegową przygodę w stolicy Polski i spełnij swoje marzenie. Wybierz dystans, który chcesz pokonać – półmaraton lub pięć kilometrów i zapisz się na bieg. Nie będzie lepszej okazji na rozpoczęcie sezonu – wiosna startuje w Warszawie!

Więcej szczegółowych informacji: https://polmaratonwarszawski.com/
Zapisy: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Start UTMB w 2022 roku. Foto iRunFar/Kirsten Kortebein

Sportowy mezalians, czyli związek UTMB® Z IRONMAN®

Następne
43. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie oraz 93. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie będą rozgrywane w Poznaniu.

Poznań gospodarzem Mistrzostw Polski w Maratonie!

Powiązane artykuły