Wybierz się do Pogodnych Suwałk i zakochaj się w urokach bajkowej Suwalszczyzny + KONKURS

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Nie masz jeszcze planów na długi czerwcowy weekend? Chciałbyś połączyć wypoczynek z udziałem w imprezie biegowej? Wybierz się do Pogodnych Suwałk i zakochaj się w urokach bajkowej Suwalszczyzny.

2 czerwca odbędzie się III edycja festiwalu biegów RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania z prawdopodobnie najlepszym finiszem w północno-wschodniej części Polski. Uczestnicy poprzednich edycji zgodnie przyznają, że „Suwalska ćwiartka ma klimat nie do podrobienia”. Klimat, który tworzą wyjątkowi ludzie… biegacze i cały RS10,5 Team.

Tradycyjnie w ramach RESO Suwałki 10,5 odbędą się trzy konkurencje: SUWALSKA ĆWIARTKA (10,5 km), bieg sztafetowy POGODNE SUWAŁKI TEAM (3 x 3,5 km) oraz SUWALSKIE DEBIUTY (3,5 km). Oczywiście pamiętając o przyszłych biegaczach suwalski festiwal biegów rozpoczną konkurencje dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz nordic walking dla seniorów „Suwałki Marsz!”. Zapisy wciąż trwają: TUTAJ. 

wybierz-sie-do-pogodnych-suwalk-i-zakochaj-sie-w-urokach-bajkowej-suwalszczyzny-konkurs-01

Następnego dnia, w niedzielę 3 czerwca odbędzie się druga odsłona Miejskiego Święta Biegania, czyli bieg śniadaniowy pn. „BIEG NA WYSPĘ”. Start biegu nastąpi o godz. 9:00  z Placu im. M. Konopnickiej i wszyscy biegacze w tempie konwersacyjnym pokonają około 3,5 km na uroczą wyspę na Zalewie Arkadia Tam na każdego będzie czekała pyszna jajecznica  przygotowana na wielkiej patelni. Tego dnia nie będzie liczyć się czas i lokata na mecie, ale integracja oraz klimat miejsca, w którym nastąpi spotkanie na śniadaniu biegacza. 

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Zabierz z sobą rodzinę, znajomych, przyjaciół, a nawet sąsiada. Bieg na wyspę to bieg, z którym będziesz miał tylko dobre wspomnienia.

UWAGA KONKURS

Kto chciałby wygrać 1 z 3 pakietów na RESO Suwałki? Jeśli nie macie jeszcze pakietów, zapraszamy do udziału w konkursie! Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: za co kochacie Suwałki? Na odpowiedzi czekamy do 16.04 – piszcie w komentarzach pod postem albo pod artykułem. Autorów najciekawszych odpowiedzi wyłonimy 17.04 – również w komentarzach.

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę