Biegaj i dbaj o formę z Canal+ Sport

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Platforma nc+ przygotowała wyjątkową niespodziankę dla wszystkich miłośników biegania i aktywności fizycznej. Wraz z nadejściem wiosny CANAL+ Sport wznawia emisję magazynu sportowego „O co biega?”. Program jest autorskim pomysłem Marcina Rosłonia, dziennikarza redakcji sportowej nc+, wielkiego pasjonata i propagatora  biegania. Pierwszy odcinek w środę, 18 marca o 19:30.

Odnowiona formuła programu w całości dedykowana będzie rekreacyjnemu i zawodowemu uprawianiu biegania. Jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tym sposobem spędzania czasu wolnego . „O co biega?” wypełnią nowinki oraz praktyczne porady dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, jak również tych, których poziom zaawansowania jest wyższy. Wraz z ekspertami Marcin Rosłoń – pomysłodawca i autor programu – oraz współpracujący z nim przy tym magazynie Tomasz Lipiński i Wiktoria Ozga, podpowiedzą jak przygotować się do biegania, dobrać odpowiedni sprzęt, a także zorganizować trening. Program wypełnią rozmowy i praktyczne porady osób, których konsultacja będzie przydatna w każdym aspekcie związanym z tą dyscypliną. Nie zabraknie również ciekawostek i rozmów ze sportowcami oraz znanymi osobami, którzy opowiedzą o swojej pasji do biegania.

Wiosna to idealny moment, żeby rozpocząć bieganie albo walczyć o nowe rekordy życiowe. W programie O co biega?” będziemy widzom w tym pomagać. Każdy biegacz, na każdym poziomie zaawansowania, znajdzie coś dla siebie. Bieganie jest przecież tylko nasze. Tworzymy podczas biegów setki, tysiące jednoosobowych zespołów. My też się cały czas uczymy biegania. A kochamy je bez końca. Za przyjemność, endorfiny, powietrze, możliwość przesuwania własnych granic. Biegajmy razem! – zachęca Marcin Rosłoń, dziennikarz nc+.

Magazyn „O co biega?” będzie emitowany na antenie CANAL+ Sport w co drugą środę o godz. 19:30. Widzowie dowiedzą się wszystkiego, co w tym sporcie najważniejsze. Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 18 marca.

Program będzie miał swój fanpage na Facebooku (facebook.com/ocobiegacanalplus), gdzie  znaleźć będzie można m.in. dodatkowe materiały, zestawy ćwiczeń oraz zapowiedzi kolejnych odcinków.

O co biega? – magazyn,emisja w co drugą środę

PREMIERA: 18 marca, 19:30 CANAL+ Sport

Facebook: https://www.facebook.com/ocobiegacanalplus