fbpx
17milionowmetrow wspieramy fundacje pomocy dzieciom kolorowy swiat 01

#17milionówMetrów – wspieramy Fundację Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”

Wyzwanie sportowe #17milionówMetrów – kolejna akcja zainicjowana przez Fundację Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi. Od 1 do 31 października tego roku Fundacja planuje zebrać łącznie 17 milionów metrów. Wyzwanie jest częścią tegorocznej IV edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17milionów, która ma zwrócić uwagę społeczeństwa na codzienne problemy osób dotkniętych MPD, także podopiecznych Fundacji.

Wyzwanie sportowe #17milionówMetrów – kolejna akcja zainicjowana przez Fundację Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi. Od 1 do 31 października tego roku Fundacja planuje zebrać łącznie 17 milionów metrów. Wyzwanie jest częścią tegorocznej IV edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17milionów, która ma zwrócić uwagę społeczeństwa na codzienne problemy osób dotkniętych MPD, także podopiecznych Fundacji. 

W wyzwaniu #17milionówMetrów swoje metry mogą przekazywać: biegacze, osoby jeżdżące na rowerach, rolkach i wózkach aktywnych, a także osoby uprawiające nordic-walking. Przyłączenie się do akcji jest bardzo proste.

Wystarczy użyć dowolnej aplikacji sportowej (mierzącej aktywność sportową) lub pobrać aplikację Fitqbe i dołączyć do wyzwania. Następnie udostępnić swój przebyty dystans na Facebooku, Instagramie lub Twitterze koniecznie otagowując swój post #17milionówMetrów. Dzięki publikacji wyników w sieci na bieżąco będą zliczane przebyte metry, a informacja o osiągniętym wyniku publikowana będzie na stronie www.17milionów.pl oraz https://www.facebook.com/17milionow/

Każdy przebyty metr ma ogromne znaczenie

Zachęcamy do podjęcia naszego wyzwania sportowego, do okazania swoją aktywnością sportową zainteresowania i tolerancji osobom dotkniętym MPD. Wyzwanie wspierają znane publicznie osoby, w tym Ambasadorzy organizowanego przez nas od pięciu lat Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”. Ponownie wspólnie przekażmy pozytywną energię podopiecznym naszej Fundacji. Cieszymy się, że Partnerem akcji jest Fitqbe i Decathlon. W wybranych sklepach sieci Decathlon można przyłączyć się do akcji korzystając z ustawionych bieżni i dodać swoje przebyte metry, a każdy metr ma ogromne znaczenie – mówi Izabela Jachim-Kubiak Prezes Fundacji „Kolorowy Świat”.

Edukacja i rehabilitacja drogą do samodzielności

Fundacja od 15 lat otacza troską dzieci w różnym wieku, od wcześniaków, które właśnie opuściły szpital po nastolatki kończące szkołę podstawową. Dokłada wszelkich starań, by jej podopieczni – dzieci dotknięte mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD) i wieloma innym zaburzeniami rozwoju, uzyskiwały jak najlepszą i najskuteczniejszą opiekę, by poprzez edukację i rehabilitację na najwyższym poziomie osiągnęły niezależność i samodzielność. Fundacja wszystkie swoje działania prowadzi w oparciu o przekonanie, że każdy potrzebuje miłości, akceptacji i zrozumienia. Niezależnie od tego, czy w ciągu dnia musi korzystać, tak jak większość jej podopiecznych, z wózka aktywnego, pionizatora, urządzeń multifunkcyjnych, czy siedzisk rehabilitacyjnych.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
sila napedowa pod pelna kontrola jak dbac o miesnie 03

Siła napędowa pod pełną kontrolą. Jak dbać o mięśnie?

Następne
warsztat movo rollers

Jak uniknąć falstartu z rolowaniem, czyli odpowiedni dobór rolki do automasażu

Powiązane artykuły

dolacz do grupy legendarnych spartan i pobij z nami rekord guinnessa na 38 pzu maratonie warszawskim 02
Czytaj dalej

Dołącz do grupy legendarnych Spartan i pobij z nami Rekord Guinnessa na 38. PZU Maratonie Warszawskim!

Grupa biegowa Spartanie Dzieciom zaprasza wszystkich pasjonatów biegania. Kobiety i mężczyzn, biegaczy, ludzi o wielkich sercach, którzy chcą przejść do historii.Projekt 301 to próba pobicia rekordu Guinnessa w biegu Spartan na dystansie 42,195 kilometrów w naszych legendarnych strojach! 38 PZU Maraton Warszawski, to największa biegowa impreza masowa w Polsce w 2016 roku. Możesz dołączyć do grupy, która pobiegnie aby zdobyć środki na leczenie i rehabilitacje niepełnosprawnych dzieci.
kontuzja wypozycz bezplatnie sprzet rehabilitacyjny 01
Czytaj dalej

Kontuzja? Wypożycz bezpłatnie sprzęt rehabilitacyjny.

Sport to zdrowie. Biegamy, jeździmy na rowerze, pływamy i z ekscytacją oczekujemy zimy, aby wziąć narty pod pachę i ruszyć na podbój stoków. W większości (całe szczęście!) wychodzimy z treningów cało, ale czasami, noga się podwinie i kontuzja murowana.
bieg raszynski do zobaczenia 8 kwietnia 01
Czytaj dalej

Bieg Raszyński – do zobaczenia 8 kwietnia

IX Ogólnopolski Bieg Raszyński. Do pokonania będzie dystans 10 km. Stojąca od lat na wysokim poziomie impreza odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia. Ogólnopolski Bieg Raszyński (OBR) jest organizowany nieprzerwanie od 2010 roku i startują w nim zarówno amatorzy, jak i zawodowcy.
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model