fbpx

Podcast do Biegania #25: Jak dobrze wejść w sezon startowy?

Podcast do Biegania 25
Podcast do Biegania 25

Początek sezonu biegowego to czas, kiedy możemy jak najwięcej zyskać, jak i … zepsuć w przygotowaniu na czekające nas wyzwania na cały rok. W tym odcinku porozmawiamy z Natalią Tomasiak o tym, w jaki sposób zaplanować swój sezon, jak mądrze zbudować bazę tlenową i jakich błędów uniknąć podczas tworzenia fundamentów na cały rok. 

Natalii Tomasiak, nie trzeba zbytnio przedstawiać – czołowa biegaczka górska w Polsce, której ostatnim startem była Łemkowyna 100, gdzie ustanowiła rekord trasy. Natalia to osoba wyjątkowa, bo oprócz tego, że jest biegaczką, mamą i do tego, pracuje na pełen etat, to jeszcze pomaga nam – biegaczom amatorom w dążeniu do naszych biegowych celów. 

W rozmowie poruszamy temat bazy tlenowej, wolnego biegania i dlaczego należy je brać na serio, treningu siłowego oraz nawyków, które ułatwią nam przygotowania do treningu jakościowego. 

Zapraszam do posłuchania odcinku z Natalią! 

Podcast jest dostępny w najpopularniejszych platformach audio:
Spotify: https://open.spotify.com/show/6rzhKocn19tRBgvo9FlSqb
Podcasts by Apple: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/podcast-do-biegania/id1501761710
Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly90cmVuaW5nYmllZ2FjemEucGwvZmVlZC9tcDM?sa=X&ved=0CAMQ4aUDahcKEwiQusmW3NP0AhUAAAAAHQAAAAAQfA

Możesz również odtworzyć go w playerze:

Słuchaj i oglądaj też nas na YouTube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model