JAK odkryć... nowy sposób na BIEGANIE?

Dlaczego ta usługa jest dla Ciebie?

Pokażę Ci jak zbudować formę, jakiej nigdy dotąd nie miałeś. Osiągniesz z nami swoje biegowe cele.

Wiek, waga i doświadczenie nie mają tutaj znaczenia, bo razem określamy realne cele, które chcemy osiągnąć! Bazujemy na Twoich obecnych możliwościach i tak dostosowujemy trening, aby maksymalizować zyski przy minimum pracy.

Przejdź przez proces nauki, poznaj ćwiczenia wzmacniające, poznaj samego siebie!

Trening z trenerem biegania

Indywidualizacja

Plan treningowy dostosowany jest stricte pod Ciebie. Pod Twoje obecne możliwości zdrowotne oraz dni, w które możesz trenować.

Narzędzia

Wgląd do planu masz poprzez aplikację ArdentCoach, my pokrywamy jej koszty.

Krótkie interwały

Plan treningowy rozpisywany jest raz na tydzień - w oparciu o to, co zostało zrealizowane przez biegacza w minionym tygodniu.

Bazujemy na celach

Wiemy, co musi się wydarzyć na końcu drogi. Cele ustalamy razem. Rozpoczęcie biegania, półmaraton, maraton czy ultra. To Ty określasz swoje priorytety.


Tomasz Antosiak

Tomasz Antosiak , były reprezentant Polski w Biegach Górskich, uczestnik Mistrzostw Świata, trener z 15 letnim doświadczeniem, który wychował medalistów Polski na 800m,1000m, 1500m, 3000m, 5000m oraz 10000m w kategoriach młodzik - senior. Były zawodnik z rekordami życiowymi na 10000m-30:40, półmaraton 1:09, maraton 2:32. Współpracuje zarowno z profesjonalnymi zawodnikami, którzy ścigają się zarobkowo jak również a przede wszystkim z amatorami, którzy łączą bieganie z przyjemnością, relaksem, chęcią utraty wagi i radością wynikająca z uwalnianiem swoich endorfin. Pasjonat lekkiej atletyki oraz tenisa ziemnego. Chętnie pomoże w osiągnięciu Twojego celu...

Co mówią nasi podopieczni?

Odkąd mam trenera biję rekord za rekordem

Biegam z trenerem od niemal 2 lat. Od wyniku 3:30 w maratonie doszedłem do pułapu 2:45, a progres nadal jest możliwy. Mądry, poukładany trening pozwolił mi pogodzić pracę z dość wyczerpującymi treningami. Nie wyobrażam sobie, abym mógł sam zaplanować pogodzenie codzienności z treningami, które sprawiają, że z sezonu na sezon biegam coraz szybciej, pomimo, że już 40-ka dawno na karku.

DAREK SZCZEPANIK  //  przedsiębiorca

Biegam dla siebie. Żeby mieć motywację i radość, stawiam sobie różne cele

Do niektórych umiem dojść sama, ale niektóre wymagają już bardziej metodycznego podejścia, zrozumienia zależności, odpowiedniej struktury. W tym pomaga mi trener. Dzięki opiece trenerskiej, mój trening jest ułożony, ale i bardziej urozmaicony, moja głowa spokojniejsza no i mam dodatkowego kibica, który we mnie wierzy.

MAŁGOSIA WALENDZIEWSKA  //  marketing expert

Wypełnij formularz! Pierwszą rozmowę przeprowadzamy bez zobowiązań – sam zdecydujesz, co dalej.

Wypełnij formularz

Ilość miejsc ograniczona


Co się wydarzy po wypełnieniu formularza kontaktowego

Pamiętaj, że podanie namiarów na siebie do niczego Cię nie zobowiązuje!

  1. 1
    Krok 1: Wypełniasz formularz kontaktowy. Nie przetrzymujemy Twoich danych, nigdzie ich nie zapisujemy. Nie bój się zatem, że ktoś później będzie Cię nękać telefonami i namawiać do czegoś.
  2. 2
    Krok 2: Kontaktuje się z Tobą osoba z naszego zespołu. Opowiada Ci na temat usługi. Zapoznaje Cię z kosztami. Sam decydujesz czy chcesz trenować z trenerem.
  3. 3
    Krok 3: Przekazujemy Twoje dane do trenera. W momencie, gdy się zdecydujesz przekazujemy Twoje zgłoszenie do trenera oraz wysyłamy zaproszenie do dzienniczka treningowego.

Inne korzyści

Unikalne treści dostarczane na maile

Z biegiem czasu poznajemy się, poznajemy Twoje potrzeby i dostarczamy Ci treści, dzięki którym się uczysz.

Baza ćwiczeń

Uzyskujesz dostęp do bazy filmów z ćwiczeniami, aby jeszcze przyspieszyć swój rozwój.

Pakiety startowe

Od czasu do czasu trafiają nam się pakiety startowe na największe biegowe imprezy w Polsce - jeśli będzie Ci pasować cel i data, dostaniesz go gratis.

Najczęściej zadawane pytania

Czy współpraca zawierana jest na określony okres?

Nie, to od Ciebie zależy czy pasuje Ci taka lub inna forma współpracy z trenerem. Czasami może się zdarzyć, że pomimo wiedzy i dobrych wyników, nie będzie Ci pasować charakter czy sposób komunikacji - po prostu rezygnujesz.

Czy z wypełnieniem formularza wiążą się jakieś koszty?

Nie. Nic nie płacisz za to. Wypełniasz formularz, dzwoni do Ciebie trenerem, rozmawiacie i nic Cię to nie kosztuje.

Czy jak się zdecyduję, to czy podpisywana jest jakaś umowa?

Z niewolnika nie ma pracownika. Nic na siłę. Może się zdecydować na miesięczny okres współpracy i po miesiącu z niego zrezygnować. Nie podpisujesz żadnej lojalki!

Jak często trener aktualizuje treningi?

Z reguły przy takiej współpracy indywidualnej jest to raz na tydzień, a na podstawie minionego tygodnia i krótkiego sprawozdania trener indywidualizuje treningi.

© 2023, TreningBiegacza.pl

>